'KV Oostende duwt doelman naar de uitgang'

door
'KV Oostende duwt doelman naar de uitgang'

KV Oostende heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt en dat was ook nodig nadat het vrijwel zijn hele kern transfervrij zag vertrekken. De kustploeg haalde op zowat elke positie nog versterking binnen en pakte deze week nog uit met de komst van Bram Castro als ervaren reservedoelman.


De komst van de 37-jarige ex-keeper van KV Mechelen heeft echter zijn gevolgen, want volgens Het Nieuwsblad mag daardoor Fabrice Ondoa andere oorden opzoeken. De 24-jarige Kameroener werd in 2018 door Hugo Broos - die hem kende van bij de Kameroense nationale ploeg - weggeplukt bij de B-ploeg van Sevilla, maar kon nooit een onvoorwaardelijke titularis worden.

De voorbije jaren lag hij telkens in de weegschaal met William Dutoit en deze zomer verloor hij de concurrentiestrijd van Guillaume Hubert. Aangezien ze bij KVO liever inzetten op de jonge Jordy Schelfhout als derde keeper, mag Ondoa nu dus andere oorden opzoeken. Hij ligt nog tot 2022 onder contract bij de kustploeg.

POLL: Logisch dat hij weg moet bij KVO?

Meest recent

AA Gent-Antwerp: Ulderink & Milicevic moeten puzzelen

Terwijl de titelrace het leeuwendeel van de aandacht opeist is ook de strijd om de vijfde plaats ...

9
9
Done deal: Club Brugge draait KRC Genk stevige loer

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden, en dus komt ook de zomermercato alsmaar ...

149
149
Hasi spreekt klare taal: 'Anderlecht dumpt winteraanwinst'

Na zijn invalbeurt in de verloren bekerfinale kan RSC Anderlecht straks alweer geen beroep doen ...

187
187
'Karetsas out: Fink hakt cruciale knoop door bij KRC Genk'

De vijfde landstitel lijkt momenteel ver weg, maar mathematisch kan het nog voor KRC Genk. Zondag ...

136
136
Hayen speelt open kaart: Club Brugge-duo in de lappenmand?

Na de fraaie Europese campagne sleepte Club Brugge met de beker nu ook een eerste prijs in de wacht. ...

280
280
Hasi vloekt: einde seizoen voor revelatie Anderlecht

Nadat het tevergeefs all-in ging voor de beker staat er de komende weken nog maar weinig op het spel ...

281
281
KAA Gent glundert: 'Fofana op weg naar monstermove'

Malick Fofana droeg in het verleden het shirt van KAA Gent, maar de buitenspeler maakt dit seizoen ...

108
108
Onrust bij Cercle: De Wulf stuit op opvallend obstakel

Morgen omstreeks 18u weten we of de Kanaries of de Vereniging nog één 'do or die' ...

71
71
“Bayat staat op hetzelfde niveau als Vincent Mannaert”

Sporting Charleroi lijkt goed op weg om de Europe Play-Offs te winnen. Europees voetbal is nog lang ...

49
49
John van den Brom woest: “Als oud vuil aan de kant!”

John van den Brom heeft in België een verleden als hoofdtrainer bij RSC Anderlecht en KRC Genk, ...

85
85
Lionel Messi achterna: Lamine Yamal verrast iedereen

Lamine Yamal is nog maar 17 jaar, maar de Spaanse buitenspeler is al één van de ...

37
37
Ulderink schenkt klare wijn over terugkeer Alderweireld

Net zoals Jan Vertonghen kampt ook Toby Alderweireld tegen het einde van zijn carrière met ...

89
89
Het is zover! Xabi Alonso kondigt groot transfernieuws aan

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Xabi Alonso heeft officieel afscheid genomen van Bayer ...

103
103
Bekerfinale bezorgt Anderlecht enorme Vertonghen-klap

Jan Vertonghen kampt al heel het seizoen met blessureleed bij RSC Anderlecht. De voormalige Rode ...

257
257
Dat is ballen hebben: Engeland grijpt in bij transvrouwen

De voetbalwereld is ingedeeld in mannenvoetbal en vrouwenvoetbal, maar door de genderfluïditeit ...

120
120
Leegloop bij Standard gaat verder: volgende pion vertrekt

Standard strompelt door de play-offs en heeft na zeven matchen nog geen enkele keer gewonnen. Voor ...

139
139
AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

32
32
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

213
213
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

548
548
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

79
79

Meer sportnieuws