'Club Brugge en OH Leuven ronden huurdeal af'

door
'Club Brugge en OH Leuven ronden huurdeal af'

Club Brugge probeerde de laatste jaren voor iets meer voor doorstroming vanuit de jeugd te zorgen, maar niet iedereen blijkt te voldoen aan de Blauw-Zwarte eisen. Zo kreeg Thibault Vlietinck van Philippe Clement heel wat minder kansen dan van diens voorganger Ivan Leko, met als gevolg dat de 22-jarige flankspeler recent zelfs in de B-kern belandde.


Het eigen jeugdproduct zal het seizoen echter niet bij de Brugse beloften in 1B doorbrengen, want volgens Club Brugge-watcher Tomas Taecke van Het Laatste Nieuws staat de landskampioen op het punt om een deal met OH Leuven af te ronden. Vlietinck zou dan op huurbasis naar Den Dreef trekken, waar Marc Brys en co uiteraard nog steeds dringend op zoek zijn naar aanwinsten om de kern te stofferen.

Of er sprake is van een aankoopoptie wordt niet verduidelijkt, maar allicht staat Club niet weigerachtig tegenover een definitief vertrek van de voormalig jeugdinternational die nog tot medio 2022 onder contract ligt. In Leuven hoopt Vlietinck alvast in de voetsporen te treden van iemand als Nikola Storm, nog een Brugse ex-winger die werd uitgeleend aan de Leuvenaars vooraleer hij in Mechelen volop zijn draai vond.

LEES OOK: Westerlo duwt OHL dieper in de put met verdienstelijke zege

Ziet u Vlietinck slagen bij OHL?

Meest recent

Union SG zoekt: na De Mil volgende verrassende favoriet

Union SG moet aan de bak, want Sebastien Pocognoli gaat de club verlaten. Hij trekt naar AS Monaco. ...

0
0
Anderlecht slaat wéér toe met nieuwe contractverlenging

RSC Anderlecht blijft werk maken van de toekomst. De Brusselaars wisten de afgelopen maanden al een ...

31
31
Marc Degryse in tranen: "Het gemis valt niet te beschrijven"

Marc Degryse kennen we doorgaans als een zeer gedreven en goedlachse analist. De oud-Rode Duivel ...

22
22
Garcia zorgt voor ophef: "Had hem eerder moeten oproepen"

Een selectie voor een nationaal elftal zorgt altijd voor veel ophef. Vraag dat maar aan Rudi Garcia. ...

38
38
'Bernardo verlaat City: spektakeltransfer naar grootmacht'

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen, hield Manchester City een grote kuis binnen de ...

22
22
DAZN dropt heuse bom: Pro League met verstomming geslagen

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League is inmiddels alweer één derde ver en ...

601
601
'Nieuwe wending in Anderlecht-hervorming: Vandenhaute-scenario'

RSC Anderlecht is in afwachting van de nieuwe bestuursstructuur die Marc Coucke momenteel aan het ...

277
277
Verrassende Duivels gevreesd: “Batshuayi, Vanaken en…”

De Rode Duivels bekampen vanavond Noord-Macedonië in de Ghelamco Arena. De manschappen van ...

101
101
'Spectaculaire terugkeer Thomas Müller op komst’

Thomas Müller is een clubicoon van Bayern München en een legende bij de Duitse nationale ...

20
20
Van der Elst onthult details Pocognoli: “Ongeduldig…”

Sebastien Pocognoli (38) werd vorig seizoen kampioen met Union SG en dit seizoen verraste hij al in ...

126
126
RAFC-fan Viktor Verhulst incasseert genadeloze klap van Gert

Antwerp-fan Viktor Verhulst is niet alleen bekend als tv-maker, dj en zoon van Gert. Achter de ...

64
64
Duivels ontvangen ferme waarschuwing van Noord-Macedonië

De Belgische nationale ploeg staat vanavond in de Ghelamco Arena tegenover Noord-Macedonië. De ...

98
98
Uitsluitsel over De Ketelaere: wel of niet tegen Wales?

Charles De Ketelaere kampt al een tijdje met een blessure en moest de afgelopen twee wedstrijden ...

22
22
Nachtmerrie Rode Duivels voor Noord-Macedonië

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

103
103
'Club kent nu al volgende knaltransfer: 22 miljoen'

Bij Club Brugge blijven de miljoenen maar binnenstromen. Het wist zich dit seizoen opnieuw te ...

308
308
'Zeer verrassende transferwending rond Origi'

Hoe zou het nog zijn met Divock Origi? De ex-Rode Duivel is intussen al bijna anderhalf jaar ...

275
275
Alderweireld onthult: Antwerp was niet eerste keuze

Afgelopen zomer zette Toby Alderweireld een punt achter een rijkgevulde profcarrière. Dat ...

183
183
'Batshuayi krijgt keiharde boodschap te horen'

Om 20u45 nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië in hun vijfde kwalificatiematch ...

61
61
Pocognoli wordt nu al helemaal afgemaakt in Frankrijk

Er viel deze week een bom bij Union, want de landskampioen zag plots zijn trainer vertrekken. ...

364
364
Fellaini onthult straf aanbod Belgische topclub

Van de gouden generatie van de Rode Duivels blijft er alsmaar minder over. Ook Marouane Fellaini is ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Union wil JPL-coach, toptransfer Onyedika'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

257
257
Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

104
104
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

145
145
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

466
466
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

100
100

Meer sportnieuws