TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

639 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is zeer ontgoochelend aan het seizoen begonnen met nederlagen tegen Antwerp en Charleroi. Er is dus nog werk voor de landskampioen en die zal wellicht de transfermarkt op trekken. Philippe Clement zou er alvast zo snel mogelijk nog een spits bij willen, aangezien Okereke en Krmencik niet overtuigen en Badji nog te jong is om de aanval alleen te dragen.



Jonathan David lijkt snel AA Gent te gaan verlaten. Bij de Buffalo's houden ze nog een slag om de arm, maar in Frankrijk is men er zeker van dat de Canadees maandag zijn medische testen aflegt bij Lille OSC. Daarna kan hij een vijfjarig contract tekenen. Uiteindelijk zou Lille 27 miljoen euro betalen voor de 20-jarige, met bonussen kan die som nog oplopen tot 32 miljoen.

Anderlecht lijkt snel afscheid te nemen van Thomas Didillon. Er zou een akkoord gevonden zijn met AS Monaco, dat minstens 2 miljoen euro zou betalen. De Monegasken gaan de keeper dit seizoen verhuren aan Cercle Brugge, waar Didillon maandag zijn medische testen zou gaan afleggen.



KRC Genk neemt de komende weken mogelijk nog afscheid van twee dure aankopen. Patrik Hrosovsky haalde afgelopen weekend niet eens de wedstrijdselectie en lijkt geen toekomst meer te hebben. Een jaar geleden betaalde Genk nog 5 miljoen euro voor de Slovaak. Ook Joseph Paintsil zat in de tribune en lijkt weg te mogen.

BUITENLAND

Juventus heeft enkele dagen geleden Andrea Pirlo aangesteld als nieuwe trainer en de Italiaan lijkt alvast van plan om grote kuis te houden in de kern van de Oude Dame. Maar liefst negen spelers zouden deze zomer mogen beschikken. Gonzalo Higuain, Sami Khedira en Douglas Costa wegen te zwaar op het loonbudget. Verder zijn ook Danilo, Alex Sandro, Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio en Daniele Rugani overbodig geworden.



WIe ook nog zou kunnen vertrekken, is Cristiano Ronaldo. De Portugees zou de komende weken nadenken over zijn toekomst en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Paris Saint-Germain zou alvast geïnteresseerd zijn om de steraanvaller over te nemen. En ook voor Paulo Dybala lonkt mogelijk een transfer. Real Madrid zou een voorstel ingediend hebben dat alles samen de 100 miljoen euro overstijgt. De Koninklijke wil wel de transfersom drukken door Isco of Toni Kroos in de deal te betrekken.

Razvan Marin kende een moeilijk eerste seizoen bij Ajax en de Roemeen zou deze zomer Amsterdam alweer kunnen verlaten. Cagliari zou alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben om de middenvelder te huren met aankoopoptie. Bij Ajax twijfelen ze nog over het bod. Ook AS Roma, Sassuolo en Sevilla zouden nog op de loer liggen.



FC Barcelona zou een verrassende deal met Manchester City wlllen sluiten. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva, al is de Portugees momenteel wel te duur voor de Catalanen. City zou echter voorgesteld hebben om Nelson Semedo in de deal te betrekken om de transfersom wat te drukken.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Moet Juventus Ronaldo laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

9
9
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

6
6
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

165
165
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

28
28
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

125
125
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

470
470
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

197
197
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

339
339
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

493
493
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

261
261
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

324
324
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

20
20
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

141
141
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

54
54
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

78
78
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

139
139
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

58
58
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

91
91
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

71
71
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

388
388
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1250
1250
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

413
413
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

415
415
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

349
349

Meer sportnieuws