TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

639 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is zeer ontgoochelend aan het seizoen begonnen met nederlagen tegen Antwerp en Charleroi. Er is dus nog werk voor de landskampioen en die zal wellicht de transfermarkt op trekken. Philippe Clement zou er alvast zo snel mogelijk nog een spits bij willen, aangezien Okereke en Krmencik niet overtuigen en Badji nog te jong is om de aanval alleen te dragen.



Jonathan David lijkt snel AA Gent te gaan verlaten. Bij de Buffalo's houden ze nog een slag om de arm, maar in Frankrijk is men er zeker van dat de Canadees maandag zijn medische testen aflegt bij Lille OSC. Daarna kan hij een vijfjarig contract tekenen. Uiteindelijk zou Lille 27 miljoen euro betalen voor de 20-jarige, met bonussen kan die som nog oplopen tot 32 miljoen.

Anderlecht lijkt snel afscheid te nemen van Thomas Didillon. Er zou een akkoord gevonden zijn met AS Monaco, dat minstens 2 miljoen euro zou betalen. De Monegasken gaan de keeper dit seizoen verhuren aan Cercle Brugge, waar Didillon maandag zijn medische testen zou gaan afleggen.



KRC Genk neemt de komende weken mogelijk nog afscheid van twee dure aankopen. Patrik Hrosovsky haalde afgelopen weekend niet eens de wedstrijdselectie en lijkt geen toekomst meer te hebben. Een jaar geleden betaalde Genk nog 5 miljoen euro voor de Slovaak. Ook Joseph Paintsil zat in de tribune en lijkt weg te mogen.

BUITENLAND

Juventus heeft enkele dagen geleden Andrea Pirlo aangesteld als nieuwe trainer en de Italiaan lijkt alvast van plan om grote kuis te houden in de kern van de Oude Dame. Maar liefst negen spelers zouden deze zomer mogen beschikken. Gonzalo Higuain, Sami Khedira en Douglas Costa wegen te zwaar op het loonbudget. Verder zijn ook Danilo, Alex Sandro, Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio en Daniele Rugani overbodig geworden.



WIe ook nog zou kunnen vertrekken, is Cristiano Ronaldo. De Portugees zou de komende weken nadenken over zijn toekomst en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Paris Saint-Germain zou alvast geïnteresseerd zijn om de steraanvaller over te nemen. En ook voor Paulo Dybala lonkt mogelijk een transfer. Real Madrid zou een voorstel ingediend hebben dat alles samen de 100 miljoen euro overstijgt. De Koninklijke wil wel de transfersom drukken door Isco of Toni Kroos in de deal te betrekken.

Razvan Marin kende een moeilijk eerste seizoen bij Ajax en de Roemeen zou deze zomer Amsterdam alweer kunnen verlaten. Cagliari zou alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben om de middenvelder te huren met aankoopoptie. Bij Ajax twijfelen ze nog over het bod. Ook AS Roma, Sassuolo en Sevilla zouden nog op de loer liggen.



FC Barcelona zou een verrassende deal met Manchester City wlllen sluiten. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva, al is de Portugees momenteel wel te duur voor de Catalanen. City zou echter voorgesteld hebben om Nelson Semedo in de deal te betrekken om de transfersom wat te drukken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Moet Juventus Ronaldo laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

32
32
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

65
65
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

54
54
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

87
87
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

41
41
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

73
73
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

89
89
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

86
86
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

132
132
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

89
89
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

113
113
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

320
320
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

149
149
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

143
143
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

87
87
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

158
158
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

256
256
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

55
55
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

223
223
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

585
585
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1342
1342
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

185
185
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

284
284
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

165
165

Meer sportnieuws