Bayern heeft ook in terugwedstrijd geen kind aan Chelsea

door
Bayern heeft ook in terugwedstrijd geen kind aan Chelsea

Bayern München heeft zich met sprekend gemak geplaatst voor de kwartfinales in de Champions League. Der Rekordmeister had nog weinig te vrezen van Chelsea na de 0-3 in de heenwedstrijd maar zette ook het tweede duel nog naar zijn hand.

Bayern overtuigde enkele maanden geleden op Stamford Bridge door The Blues met 0-3 kansloos te laten. Ook vanavond had het geen kind aan de ploeg van Lampard. Na amper tien minuten spelen trof Lewandowski al raak vanaf elf meter, na een fout van doelman Caballero op de Poolse topschutter: 1-0. Halfweg de eerste helft was de kwalificatie helemaal een feit toen Perisic gestuntel in de bezoekende verdediging afstrafte: 2-0. Op slag van rust zorgde Abraham toch nog voor een miniem sprankeltje hoop bij Chelsea: 2-1.

Lewandowski doet waar hij goed in is: scoren.
Vier doelpunten had Chelsea minimum nog nodig na de pauze maar dat wonder voltrok zich helaas niet voor The Blues. Op een kwartier van het einde maakte Tolisso het zaakje helemaal af door de 3-1 te scoren en een paar minuten later maakte Lewandowski met een kopbal zijn tweede van de avond: 4-1. Met een nieuwe, ruime zege plaatst Bayern zich gemakkelijk voor de kwartfinales en lijkt het een grote kandidaat op de eindzege in de beker met de grote oren.
Scoreverloop:
1-0 (10') Lewandowski (p), 2-0 (24') Perisic, 2-1 (44') Abraham, 3-1 (76') Tolisso, 4-1 (83') Lewandowski

LEES OOK: 'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Zal Bayern de Champions League winnen?

Meest recent

KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

3
3
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

58
58
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

30
30
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

120
120
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

57
57
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

330
330
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

47
47
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

242
242
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

574
574
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

192
192
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

858
858
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

483
483
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

419
419
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

566
566
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

519
519
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

395
395
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

282
282
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

325
325
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

103
103
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

737
737
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

283
283
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

549
549
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

789
789

Meer sportnieuws