Mignolet: "Dit scenario zullen we nog vaker meemaken"

door
Mignolet:

Club Brugge heeft zijn start dit seizoen voorlopig gemist. Nadat het vorige week al de bekerfinale verloor tegen Antwerp, is het nu ook aan de competitie begonnen met een verliespartij. Charleroi kwam verrassend met 0-1 winnen in het Jan Breydelstadion. Club kreeg wel de meeste kansen, maar liet zich verrassen na een blunder van Mechele.


Desondanks kon de landskampioen alweer niet echt overtuigen en dwong het maar weinig echte kansen af. Desondanks was de stemming wel hoopvol bij Blauw-Zwart gezien de lichte verbetering ten opzichte van de match tegen Antwerp. Simon Mignolet beseft wel dat Club nog vaker in deze situatie tercht kan komen.

"We duwen en duwden om kansen te creëren, maar Charleroi verdedigde goed. Helaas verzilveren ze dan ook nog eens de enige kans die ze na rust krijgen", verklaarde de doelman aan Eleven Sports. "Zo zie je ook dat de tegenstander altijd wat meer kan tegen Club en ook anders gaat spelen. Wij waren zeventig minuten lang dominant in balbezit en Charleroi loerde op de counter. Zo’n scenario’s gaan we nog vaker meemaken dit seizoen."

LEES OOK: 'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Zal dit een voorbode zijn van het seizoen van Club?

Meest recent

PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

3
3
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

37
37
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

144
144
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

23
23
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

28
28
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

75
75
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

61
61
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

152
152
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

101
101
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

119
119
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

79
79
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

547
547
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

44
44
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

280
280
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

28
28
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

100
100
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

93
93
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

82
82
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

58
58
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

498
498
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

123
123
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

75
75
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

252
252
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

172
172

Meer sportnieuws