Zo win jij dit weekend bijna 400 euro met 10 euro inzet op CL & JPL!

door
Zo win jij dit weekend bijna 400 euro met 10 euro inzet op CL & JPL!

We hebben er lang op moeten wachten, maar eindelijk is het zover. Niet alleen wordt er dit weekend weer op de Belgische velden gevoetbald, ook de Champions League trekt zich terug op gang. Met al dat lekkers op het programma helpt VoetbalNieuws u in samenwerking met UNIBET.be graag navigeren door de handigste tips en pronostieken.


Beginnen doen we op het kampioenenbal, waar Manchester City vrijdag Real Madrid op bezoek krijgt. Eden Hazard versus Kevin De Bruyne dus, met de ogen vooral op die laatste gericht. King Kev brak tenslotte niet enkel recent het assistrecord in de Premier League, bij de 1-2 zege in Bernabéu was hij met een doelpunt én assist ook al de gevierde held. Ons zou het dus niet verbazen mocht de beste aangever ter wereld nu opnieuw een ploegmaat in stelling brengen. Een assist voor KDB levert alvast 2,70x onze inzet op.



Op zaterdag is het dan eindelijk weer tijd voor de Jupiler Pro League, met de topper tussen Club Brugge en Charleroi als openingswedstrijd. De landskampioen is ongetwijfeld vastberaden om terug te slaan na de bekerblamage tegen Antwerp, maar heeft het vaak vrij lastig met het nummer drie van vorig seizoen. Toch denken we dat Blauw-Zwart de eerste opdracht van de nieuwe campagne tot een goed einde brengt, zij het misschien wel met een tegentreffer. In dat geval vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 3,60x.

Later op de avond staan er nog twee terugmatchen in de Champions League gepland. Bayern München heeft de kwalificatie tegen Chelsea reeds op zak, maar Barcelona en Napoli moeten na de 1-1 in Italië nog vol aan de slag. Beiden sloten het seizoen in eigen land niet bepaald in stijl af, al wonnen Dries Mertens en zijn maats wel nog de beker. Helaas voor onze landgenoot, die knap scoorde in de heenpartij, gokken wij echter toch op een nipte zege voor Lionel Messi en co. Winst met één goal verschil is 3,70x onze bet waard.



Op zondag richten we de aandacht terug op onze eigen competitie, waar STVV al vroeg in de namiddag AA Gent ontvangt. Ondanks een wisselvallige voorbereiding lijkt de ambitieuze vicekampioen zelfs zonder Jonathan David klaar om de koe bij de horens te vatten, terwijl bij de thuisploeg nog lang niet alles op punt staat. Wij gaan er dan ook vanuit dat de Buffalo’s gezwind van start gaan en de Kanaries verpletteren. Als de machine van Jess Thorup daarbij minstens drie keer raak treft, rekenen wij ons 2,90x onze inzet rijker.

Hoewel de eerste speeldag pas maandag wordt afgesloten, focussen we ons laatste op de interessante affiche tussen KV Mechelen en Anderlecht. In de voorbije jaargang kon Paars-Wit in twee ontmoetingen geen enkele keer scoren tegen Malinwa, dus ook nu verwachten we ons aan maximaal één doelpunt voor de Brusselaars. Indien de agressievere Mechelaars tegelijkertijd ook meer kaarten pakken dan de vaak iets te brave jonkies van de recordkampioen, levert dat met behulp van de Bet Builder 4,50x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op moeizame zeges voor Club Brugge en Barcelona, samen met een drieklapper voor AA Gent. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 38,63x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Waar kijkt u het meest naar uit?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

20
20
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

29
29
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

37
37
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

53
53
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

40
40
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

39
39
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

70
70
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

164
164
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

133
133
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

119
119
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

63
63
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

57
57
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

121
121
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

176
176
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

151
151
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

202
202
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

365
365
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

493
493
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

130
130
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

279
279

Meer sportnieuws