'Club Brugge legt bod van 3,5 miljoen euro neer, vraagprijs nog te hoog'

door
'Club Brugge legt bod van 3,5 miljoen euro neer, vraagprijs nog te hoog'

Club Brugge lijkt na de teleurstellende nederlaag in de bekerfinale tegen Antwerp de komende weken nog de transfermarkt op te zullen trekken. Onder meer op het middenveld lijkt een extra optie nog wel welkom, want er is bijvoorbeeld geen echt alternatief voor Ruud Vormer. Mogelijk vindt Club dat deze zomer wel in Denemarken.


Blauw-Zwart zou immers zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige middenvelder van FC Midtjylland. Dat schrijft Herning Folkeblad. De Nigeriaan was een vaste waarde in de kampioenenploeg van trainer Brian Priske, zelf een ex-speler van Club. Hij speelde 32 competitiematchen en was daarin goed voor drie goals en twee assists. Het zal voor Club wel niet evident worden om Onyeka binnen te halen, want Midtjylland wil hem liefst aan boord houden. Zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt 4 miljoen euro, maar de Denen zullen wellicht een hogere som willen.

UPDATE 06//08

Het is Club Brugge blijkbaar menens omtrent Frank Onyeka. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart een bod van 3,5 miljoen euro heeft gedaan, maar zijn club FC Midtjylland vraagt maar liefst acht tot tien miljoen euro. Een som die Club nooit op tafel gaat leggen.

Voorlopig geen transfer dus en dat is de rode draad doorheen deze mercato. Club Brugge gokt op meerdere paarden, maar tot op heden kon het geen akkoord vinden met alle partijen.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Moet Club doorduwen voor hem?

Meest recent

Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

2
2
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

28
28
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

23
23
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

107
107
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

14
14
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

70
70
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

170
170
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

49
49
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

114
114
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

29
29
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

187
187
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

662
662
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

748
748
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

172
172
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

331
331
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

124
124
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

129
129
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

352
352
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

388
388
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

116
116
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

114
114
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

145
145
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

258
258
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

195
195

Meer sportnieuws