'Club Brugge legt bod van 3,5 miljoen euro neer, vraagprijs nog te hoog'

door
'Club Brugge legt bod van 3,5 miljoen euro neer, vraagprijs nog te hoog'

Club Brugge lijkt na de teleurstellende nederlaag in de bekerfinale tegen Antwerp de komende weken nog de transfermarkt op te zullen trekken. Onder meer op het middenveld lijkt een extra optie nog wel welkom, want er is bijvoorbeeld geen echt alternatief voor Ruud Vormer. Mogelijk vindt Club dat deze zomer wel in Denemarken.


Blauw-Zwart zou immers zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige middenvelder van FC Midtjylland. Dat schrijft Herning Folkeblad. De Nigeriaan was een vaste waarde in de kampioenenploeg van trainer Brian Priske, zelf een ex-speler van Club. Hij speelde 32 competitiematchen en was daarin goed voor drie goals en twee assists. Het zal voor Club wel niet evident worden om Onyeka binnen te halen, want Midtjylland wil hem liefst aan boord houden. Zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt 4 miljoen euro, maar de Denen zullen wellicht een hogere som willen.

UPDATE 06//08

Het is Club Brugge blijkbaar menens omtrent Frank Onyeka. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart een bod van 3,5 miljoen euro heeft gedaan, maar zijn club FC Midtjylland vraagt maar liefst acht tot tien miljoen euro. Een som die Club nooit op tafel gaat leggen.

Voorlopig geen transfer dus en dat is de rode draad doorheen deze mercato. Club Brugge gokt op meerdere paarden, maar tot op heden kon het geen akkoord vinden met alle partijen.

LEES OOK: Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

Moet Club doorduwen voor hem?

Meest recent

Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

99
99
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

9
9
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

97
97
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

308
308
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

137
137
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

46
46
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

82
82
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

80
80
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

96
96
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

174
174
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

53
53
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

127
127
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

319
319
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

97
97
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

400
400
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

277
277
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

59
59
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

17
17
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

83
83
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

137
137
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1072
1072
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

184
184
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

315
315

Meer sportnieuws