'Eén speler weet zich in de kijker te spelen bij AA Gent'

door
'Eén speler weet zich in de kijker te spelen bij AA Gent'

AA Gent werkte vier dagen voor zijn eerste competitiewedstrijd nog een laatste oefenwedstrijd af. Tegen tweedeklasser Seraing liet Jess Thorup vooral zijn bankzitters matchritme opdoen, aangevuld met een aantal jongeren. Het waren uiteindelijk die laatsten die een scheve situatie nog rechtzetten en Gent een 2-1-zege bezorgden.

Onder meer Roef, Arslanagic, Botaka, Dorsch en Kvilitaia kregen tegen Seraing hun kans. In een evenwichtige eerste helft speelden de Buffalo's hun kansen niet goed uit en vlak voor rust kregen ze het deksel op de neus. Mikautadze werd alleen voor Roef gezet en werkte ook goed af.

Na een uur spelen gooide Thorup een pak beloften in de strijd en dat leverde resultaten op. Mahour trapte van net buiten de zestien de gelijkmaker binnen. Enkele minuten voor tijd werd het zelfs nog 2-1 via Parmentier.

UPDATE 13u47
De wisselspelers die hun kans kregen, hebben dus geen al te grootse indruk gemaakt. Maar Het Laatste Nieuws zag dat één speler wél nadrukkelijk solliciteerde naar een basisplaats. Jordan Botaka maakte op de rechtsachter een goede indruk en was vaak aanspeelbaar. Hij zou dan ook Alessandro Castro-Montes onder druk kunnen zetten. De anderen die woensdag in actie kwamen, zullen wellicht hoogstens op een invalbeurt kunnen rekenen wanneer Gent zaterdag naar STVV trekt.

LEES OOK: AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

Moet Botaka in de basis staan?

Meest recent

JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

8
8
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

116
116
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

23
23
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

569
569
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

67
67
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

72
72
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

234
234
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

137
137
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

584
584
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

50
50
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

46
46
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

43
43
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

317
317
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

168
168
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

416
416
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

221
221
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

240
240
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

73
73
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

310
310
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

313
313
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

354
354
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

91
91
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

474
474
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

464
464
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

510
510

Meer sportnieuws