Krmencik grijpt laatste kans met hattrick in eerste helft

door
Krmencik grijpt laatste kans met hattrick in eerste helft

Voor Club Brugge mag het nieuwe seizoen niet snel genoeg beginnen, want in het openingsduel tegen Charleroi wil de landskampioen wil vast haar bekerkater doorspoelen. Dé vraag in aanloop naar het treffen is vooral wie diep in de spits de honneurs mag waarnemen.


Veel waarnemers tippen daarvoor op de piepjonge Youssouph Badji, die een prima voorbereiding afwerkte en in de bekerfinale ook meer dan degelijk inviel voor David Okereke. De recordaankoop liet zelf opnieuw een bleke indruk na en dreigt dus reeds voorbijgestoken te worden in de pikorde door de 18-jarige Senegalees, wat voor winteraanwinst Michael Krmencik sowieso al het geval lijkt. De Tsjech zat in Brussel namelijk gewoon in de tribune, wat maakt dat Vincent Mannaert de komende weken allicht nog op zoek gaat naar een nieuwe spits. Toch ziet het er niet naar uit dat Philippe Clement al klaar is om het duo volledig op te geven.

Zo stonden Okereke en Krmencik dinsdag samen aan de aftrap in een oefenpot tegen de Luxemburgse eersteklasser Union Titus Petingen. Een bescheiden opponent waartegen diverse titularissen rust kregen, wat echter niet wegneemt dat die laatste zijn kans met beide handen greep. Aan de rust had Krmencik namelijk zowaar al drie keer gescoord, dus wie weet maakt de flopaankoop dit weekend toch weer aanspraak op een basisplaats. De aanvoer werd trouwens telkens verzorgd door Emmanuel Dennis. Tot diens vertrek, doet Club er dan ook best aan tevens zo lang mogelijk een beroep te doen op de wispelturige Nigeriaan en zijn flitsen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

Wie moet zaterdag aan de aftrap staan bij Club diep voorin?

Meest recent

Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

0
0
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

44
44
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

146
146
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

44
44
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

229
229
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

106
106
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

165
165
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

98
98
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

81
81
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

66
66
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

59
59
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

234
234
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

129
129
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

120
120
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

34
34
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

345
345
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

141
141
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

45
45
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

422
422
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

48
48
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

575
575
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

388
388
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

504
504
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

189
189

Meer sportnieuws