Krmencik grijpt laatste kans met hattrick in eerste helft

door
Krmencik grijpt laatste kans met hattrick in eerste helft

Voor Club Brugge mag het nieuwe seizoen niet snel genoeg beginnen, want in het openingsduel tegen Charleroi wil de landskampioen wil vast haar bekerkater doorspoelen. Dé vraag in aanloop naar het treffen is vooral wie diep in de spits de honneurs mag waarnemen.


Veel waarnemers tippen daarvoor op de piepjonge Youssouph Badji, die een prima voorbereiding afwerkte en in de bekerfinale ook meer dan degelijk inviel voor David Okereke. De recordaankoop liet zelf opnieuw een bleke indruk na en dreigt dus reeds voorbijgestoken te worden in de pikorde door de 18-jarige Senegalees, wat voor winteraanwinst Michael Krmencik sowieso al het geval lijkt. De Tsjech zat in Brussel namelijk gewoon in de tribune, wat maakt dat Vincent Mannaert de komende weken allicht nog op zoek gaat naar een nieuwe spits. Toch ziet het er niet naar uit dat Philippe Clement al klaar is om het duo volledig op te geven.

Zo stonden Okereke en Krmencik dinsdag samen aan de aftrap in een oefenpot tegen de Luxemburgse eersteklasser Union Titus Petingen. Een bescheiden opponent waartegen diverse titularissen rust kregen, wat echter niet wegneemt dat die laatste zijn kans met beide handen greep. Aan de rust had Krmencik namelijk zowaar al drie keer gescoord, dus wie weet maakt de flopaankoop dit weekend toch weer aanspraak op een basisplaats. De aanvoer werd trouwens telkens verzorgd door Emmanuel Dennis. Tot diens vertrek, doet Club er dan ook best aan tevens zo lang mogelijk een beroep te doen op de wispelturige Nigeriaan en zijn flitsen.

LEES OOK: 'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

Wie moet zaterdag aan de aftrap staan bij Club diep voorin?

Meest recent

Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

4
4
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

5
5
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

19
19
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

30
30
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

67
67
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

62
62
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

114
114
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

546
546
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

222
222
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

100
100
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

92
92
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

83
83
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

237
237
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

121
121
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

174
174
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

92
92
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

281
281
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

249
249
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

304
304
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

413
413
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

340
340
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

152
152

Meer sportnieuws