'Anderlecht laat zich niet opjagen voor transfer ondanks interesse Club'

door
'Anderlecht laat zich niet opjagen voor transfer ondanks interesse Club'

Anderlecht is nog op zoek naar offensieve versterking, waarbij vooral op de flank er nog iets bij lijkt te mogen. CEO Karel Van Eetvelt bevestigde al dat Percy Tau een optie is, maar hij lijkt niet de enige piste te zijn die Anderlecht aan het bestuderen is. Vrijdag streek een ander doelwit al neer in Brussel om te komen onderhandelen.


Mustapha Bundu en zijn makelaar John Sivebaek zouden volgens Ekstrabladet zelfs al een akkoord bereikt hebben met Paars-Wit over een transfer. Maar Anderlecht is er nog lang niet uit met zijn club AGF, dat desondanks wel toestemming gaf aan de speler om al met Anderlecht te praten. Bundu was dit seizoen een revelatie in de Deense Superligaen en was goed voor acht goals en tien assists in 24 matchen.

AGF is dan ook niet van plan om hem zomaar te laten gaan en zou al een bod van 2,6 miljoen euro geweigerd hebben. De Denen zouden 3,3 miljoen eisen, maar bij Anderlecht aarzelen ze om die som neer te tellen. Het heeft immers maar een transferbudget van 5 miljoen euro deze zomer, en dat zou dan al meteen grotendeels opgesoupeerd zijn. AGF probeert Anderlecht nu onder druk te zitten en schermt met interesse van Club Brugge, maar desondanks zou Anderlecht zich niet laten opjagen. Zij geloven immers niet dat de Brugse interesse serieus is en dus zoeken ze rustig verder naar een akkoord.

LEES OOK: Vanaken en Jackers verklaren hét probleem bij Club Brugge

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Hasi waarschuwt en trekt vergelijking met Club

De teneur rond Anderlecht is pijlsnel gekeerd. Een dikke week loerde er nog een crisis om de hoek, ...

1
1
Union laat gouden kans liggen na late penaltygoal KVM

Union heeft de kans laten liggen om een gouden zaak te doen na het verlies van Club Brugge op ...

33
33
Vanaken en Jackers verklaren hét probleem bij Club Brugge

Club Brugge blijft toch teleurstellen in de Jupiler Pro League. Het voetbal is maanden niet goed ...

132
132
AA Gent en KRC Genk houden elkaar in evenwicht

In de Jupiler Pro League hoopten AA Gent en KRC Genk een goede zaak te doen in het klassement. Beide ...

42
42
Coosemans blijft nuchter: "Dat mag niet meer gebeuren"

Wat een ontlading na de match. RSC Anderlecht wist voor het eerst in 4,5 jaar nog eens te winnen van ...

95
95
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Nog nooit meegemaakt"

STVV is bezig aan een indrukwekkend seizoen. Deze ploeg mag dromen van de top zes, dat bleek nog ...

73
73
Doku schittert en laat sterretjes Liverpool zien

In de Premier League stond om 17u30 de altijd beladen topper tussen Manchester City en Liverpool op ...

63
63
Hazard komt met verbazende verklaring over Anderlecht

Thorgan Hazard een probleem? We haalden het al eerder van niet, en dat bewees de ex-Gouden Schoen al ...

292
292
Hayen verbaast op persbabbel: opvallende schuldige bij Club

Het is Club Brugge andermaal niet gelukt om na een knappe prestatie in Europa aan te knopen met ...

400
400
Clean-sheet Courtois onvoldoende, PSV haalt uit in Eredivisie-clash

In de Spaanse Primera Division heeft leider Real Madrid zondag duur puntenverlies geleden. Ondanks ...

35
35
CPL: Beerschot doet puike zaak, Club Nxt plots hekkensluiter

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van ...

92
92
Minouche Van der Gijp choqueert René: “Begrijpt er niks van”

Minouche van der Gijp (51), de vrouw van oud-voetballer en tv-persoonlijkheid René van der ...

14
14
Belabberd Standard zwaar afgestraft: STVV blijft knap vierde

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Een week na de cruciale ...

121
121
Kranten zien uitblinker na Anderlecht-Club: "De Bruyne-achtig"

Het Lotto Park heeft zondagmiddag een heus feestje kunnen bouwen. Onder het toeziend oog van enkele ...

457
457
Onana vuurt kanonskogel af, nieuwe optater voor Napoli

Amadou Onana lijkt helemaal klaar voor het komende tweeluik van de Rode Duivels. Met onder meer een ...

31
31
Club-fans spuwen miljoenenaankoop uit: "Waardeloos!"

Slechts enkele dagen na de Europese stunt tegen FC Barcelona, werd Club Brugge KV in eigen land ...

326
326
Herman Brusselmans ontketent storm met giftige uithaal

Schrijver Herman Brusselmans heeft het weer klaargespeeld: met een combinatie van spot, provocatie ...

78
78
Vernietigend signaal Garcia: Rode Duivel in grote problemen

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

224
224
Vandenbempt gelooft ogen niet in Anderlecht-Club: "Wat een match van hem"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een absolute prestigezege geboekt. Op eigen veld pakten de ...

1409
1409
Na droomstart en blauwe kaart: België stoot door op WK U17

België heeft zich zoals geplaatst voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap U17. De ...

169
169
Anderlecht breekt vloek: Club ten onder in kolkend Lotto Park

Na jaren van Brugse dominantie heeft Anderlecht eindelijk nog eens de ban gebroken. Paars-wit ...

374
374
'Aanvaller maakt zich onmogelijk: plek bij Duivels in gevaar'

Terwijl de Rode Duivels zich volgende week willen verzekeren van een ticket voor de WK-eindronde, ...

970
970
Crisis bij Ajax escaleert verder, pijnlijke afgang CDK en co

Ondanks het ontslag van coach John Heitinga blijft Ajax maar aanmodderen in de Eredivisie. Ondanks ...

70
70
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Bel de politie niet!"

De afgelopen weken kwam Ruben Van Gucht opnieuw veelvuldig in het nieuws — en niet altijd om ...

113
113
Club Brugge ziet af in Lotto Park: "Hij is een ramp!"

In de Jupiler Pro League was het zondag uitkijken naar de kraker tussen RSC Anderlecht en Club ...

488
488

Meer sportnieuws