'Anderlecht laat zich niet opjagen voor transfer ondanks interesse Club'

door
'Anderlecht laat zich niet opjagen voor transfer ondanks interesse Club'

Anderlecht is nog op zoek naar offensieve versterking, waarbij vooral op de flank er nog iets bij lijkt te mogen. CEO Karel Van Eetvelt bevestigde al dat Percy Tau een optie is, maar hij lijkt niet de enige piste te zijn die Anderlecht aan het bestuderen is. Vrijdag streek een ander doelwit al neer in Brussel om te komen onderhandelen.


Mustapha Bundu en zijn makelaar John Sivebaek zouden volgens Ekstrabladet zelfs al een akkoord bereikt hebben met Paars-Wit over een transfer. Maar Anderlecht is er nog lang niet uit met zijn club AGF, dat desondanks wel toestemming gaf aan de speler om al met Anderlecht te praten. Bundu was dit seizoen een revelatie in de Deense Superligaen en was goed voor acht goals en tien assists in 24 matchen.

AGF is dan ook niet van plan om hem zomaar te laten gaan en zou al een bod van 2,6 miljoen euro geweigerd hebben. De Denen zouden 3,3 miljoen eisen, maar bij Anderlecht aarzelen ze om die som neer te tellen. Het heeft immers maar een transferbudget van 5 miljoen euro deze zomer, en dat zou dan al meteen grotendeels opgesoupeerd zijn. AGF probeert Anderlecht nu onder druk te zitten en schermt met interesse van Club Brugge, maar desondanks zou Anderlecht zich niet laten opjagen. Zij geloven immers niet dat de Brugse interesse serieus is en dus zoeken ze rustig verder naar een akkoord.

LEES OOK: 'Club Brugge doet gek: stormt door voor transferstunt'

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Wilde plannen Coucke: clubicoon terug naar Anderlecht?

De Raad van Bestuur bij RSC Anderlecht keurde vorige week een deel van de bestuurshervormingen goed ...

45
45
Totaal gezichtsverlies voor AA Gent: "Zelden meegemaakt"

AA Gent heeft zijn seizoen op pijnlijke wijze hervat. De Buffalo's kregen zondagavond een pak voor ...

32
32
Engelse pers gaat compleet los na eerste PL-topper Lammens

Senne Lammens heeft zijn eerste Premier League-topper als doelman van Manchester United achter de ...

120
120
'Club Brugge doet gek: stormt door voor transferstunt'

Club Brugge zet vol door voor een explosieve flankspeler — zelfs na een eerste mislukte ...

215
215
Bekergooier Standard-Antwerp gevat: heftige details bekend

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League zit erop ... op een achttal minuten na. Maandag wordt ...

297
297
'Bayern-Club Brugge: grote schok in basisploeg Hayen'

De derde speeldag van de League Phase in de Champions League staat voor de deur en daarin moet Club ...

178
178
Anderlecht bestolen op Stayen? Ex-ref klaar en duidelijk

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om zijn seizoen te hervatten met een overwinning. Zondagavond ...

683
683
Vrancken: "Als er één ploeg verdiende te winnen..."

STVV blijft netjes meedraaien in de top zes en liet zondag nog eens zien dat het daar momenteel ...

157
157
Triest incident in 1B: "Deze feiten zijn onaanvaardbaar"

Zondag stonden er nog twee wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. De confrontatie ...

225
225
Milan grijpt macht in Serie A, Mbappé verlost Real

Zondagavond werden ook in het buitenland nog enkele wedstrijden afgewerkt. Real Madrid boekte in La ...

59
59
Leko haalt snoeihard uit: "Zoek een put en schaam je diep"

Met een twaalf op vijftien had AA Gent voor de interlandbreak een stevige opmars gemaakt. Velen ...

187
187
Tieners maken indruk bij Anderlecht: "'t Is koekenbak"

Anderlecht liet zondag nog maar eens punten liggen, want deze keer moest het vrede nemen met een ...

233
233
Manchester nu al wild van Lammens: "Winnen dankzij hem"

Senne Lammens heeft een geweldige start genomen bij Manchester United. Sinds de Rode Duivel in het ...

252
252
Groot onbegrip bij Anderlecht: "Héél rare beslissing"

Anderlecht heeft zondag nog maar eens punten laten liggen. Het moest op Stayen vrede nemen met een ...

332
332
Essevee stunt en geeft AA Gent een pak voor de broek

Zulte Waregem heeft in de slotmatch van de elfde speeldag voor een stunt van formaat gezorgd. De ...

135
135
De Cat doorbreekt de stilte: "Of ik meega naar het WK U17?"

STVV en RSC Anderlecht zorgden voor een aangename wedstrijd in Limburg. De partij eindigde op een ...

303
303
STVV bezorgt wisselvallig Anderlecht serieuze domper

Om 18u30 stond de altijd interessante partij tussen STVV en RSC Anderlecht op het programma. Het ...

121
121
Cercle Brugge likt zijn wonden: Cinel bant de paniek

Cercle Brugge speelde zeker geen onaardige partij tegen KRC Genk. Het werd 2-2 tegen de Limburgers, ...

138
138
Eén groot probleem bij KRC Genk: "Voor een topclub..."

Na twee overwinningen op rij leed KRC Genk puntenverlies tegen Cercle Brugge. Het werd 2-2 in het ...

279
279
Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Om 17u30 stond de Engelse klassieker tussen Liverpool en Manchester United op het programma. Het ...

141
141
Twee RSCA-spelers blinken uit: "50 miljoen euro!"

STVV en RSC Anderlecht hebben de eerste 45 minuten afgewerkt. Het werd een interessante eerste ...

337
337
'Club de waanzin voorbij: recordtransfer van 50 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen zowat alle grote transferrecords in het Belgische clubvoetbal ...

645
645
Fink scherp voor spelersgroep: "Dat kan niet!"

Met twee opeenvolgende competitiezeges op zak, ging KRC Genk zondagmiddag op bezoek bij Cercle ...

354
354
United-fans volledig wild na actie Lammens op Liverpool

In de Engelse Premier League was het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de clash tussen ...

553
553
KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

78
78

Meer sportnieuws