Heidenheim bevestigt transfer Kleindienst naar AA Gent

door
Heidenheim bevestigt transfer Kleindienst naar AA Gent

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit de op de transfermarkt, maar de Buffalo's waren nog op zoek naar één topaanwinst. Ze wilden er graag nog een targetspits bij ter ondersteuning van Roman Yaremchuk en Laurent Depoitre, die regelmatig met blessures kampen. Gent lijkt nu zijn laatste doelwit ook gevonden te hebben.

En daarvoor is Gent opnieuw in Heidenheim beland, want Het Laatste Nieuws meldt dat na Niklas Dorsch ook Tim Kleindienst de overstap zal maken. Woensdag legt de 24-jarige Duitser al zijn medische testen af, waarna hij wellicht woensdagavond of donderdagvoormiddag zijn handtekening zal zetten in de Ghelamco Arena.

UPDATE 30/07
De transfer van Kleindienst is nu ook helemaal officieel. Heidenheim heeft het vertrek van de spits naar AA Gent bevestigd. "Ik krijg nu de kans om me te tonen op het internationale toneel en mijn eerste ervaring in het buitenland op te doen. Ik kon deze misschien wel unieke kans niet laten liggen, maar het valt me wel moeilijk om afscheid te nemen van Heidenheim", reageert de spits op de website van zijn oude ploeg.


LEES OOK: Leko met verrassende openbaringen over AA Gent én Club

Zal hij potten breken bij AA Gent?

Meest recent

JPL-clubs krijgen buitenkans: ex-international plots vrij

Als er Belgische clubs zijn die op zoek naar een defensieve opportuniteit, dan moeten ze dit artikel ...

6
6
Anderlecht viert het voetbalwonder van Beckham & co

RSC Anderlecht zit anno 2025 niet meer aan knoppen in de Jupiler Pro League. Aanhaken met de ...

42
42
Fink ontdekt nieuwe succesformule: "Kan goed van pas komen"

KRC Genk wist eindelijk de nul te houden tegen Real Betis. De prestatie was goed, jammer dat de 1-0 ...

54
54
O'Loughlin over Belgische succescoach: "We polsten hem niet"

Union SG kende al een opmerkelijk seizoen. Het draait weer op volle toeren in de Jupiler Pro League, ...

37
37
Leko met verrassende openbaringen over AA Gent én Club

Ivan Leko is een trainer met het hart op de tong, al moet hij toch wat slimmer worden in die ...

130
130
Hasi looft aanwinst: "Hij maakt duidelijk progressie"

Er staat vanavond heel wat druk op de ketel bij RSC Anderlecht. Het is van moeten tegen Sporting ...

174
174
Vandaag Inside ontploft: Genee, Derksen en Gijp op ramkoers

Bij Vandaag Inside werd vorige week nog uitgebreid gefeest na het winnen van de Gouden ...

38
38
Via Engeland stilaan een leidster bij de Flames: “Kompany mijn idool”

De Red Flames nemen het vanavond op tegen Ierland. De Belgische dames zijn bijzonder gemotiveerd om ...

10
10
'Titelheld kiest voor Anderlecht: bommetje bij kampioen'

Anderlecht gaat vol voor de spelmaker die vorig seizoen de Kroatische titelrace besliste. Met een ...

673
673
'Bayern schakelde snel: één club al genoemd voor Kompany'

Vincent Kompany brak zijn contract open bij Bayern München. Hij lag nog twee jaar vast bij de ...

164
164
'Anderlecht wil na Angulo en Stroeykens volgende slag slaan'

Bij RSC Anderlecht moest de loonmassa naar beneden, maar of dat echt gelukt is met een kern van 35 ...

226
226
'Twee clubs bekijken CL-prestaties van sterkhouder Union'

Union SG kende twee zeperds van formaat in de Champions League. Ze verloren kansloos in het Lotto ...

29
29
Verrassende terugkeer van Peter Maes in JPL?

Dat Felice Mazzu een kandidaat is om OH Leuven te trainen, is opvallend. Hij leek toch wat ...

150
150
Zetterberg met ‘geniale’ tip: luistert men bij Anderlecht’?

RSC Anderlecht blijft o zo wisselvallig presteren, al hadden we dat voorspeld. Het is het gevolg van ...

237
237
Nieuwe Kompany-onthullingen: zó reageren Kane en Neuer

Vincent Kompany is bezig aan een fenomenaal seizoen met Bayern München. Daar werd hij deze week ...

240
240
Karetsas staat op: "Of ik het niet naar mijn zin had?"

In de Europa League speelde KRC Genk donderdagavond 0-0-gelijk tegen Real Betis. Op zich geen slecht ...

113
113
Anderlecht-aanwinst in nesten: Hasi deelt optater uit

RSC Anderlecht opent vrijdagavond de 12de speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van ...

315
315
Roma en Lille ijskoud gepakt, megastunt in Conference League

In de Europa League hebben enkele grotere clubs zich donderdagavond steken laten vallen, AS Roma en ...

79
79
Club Brugge verzwakt? Vanhaezebrouck geeft het antwoord

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Blauw-Zwart verloor namelijk ...

356
356
Betis-coach Pellegrini spreekt duidelijke taal over aanpak Genk

KRC Genk is er donderdagavond niet in geslaagd om zijn eerste thuiszege in de League Phase van de ...

607
607
Vidarsson breekt stilte na Gent-ontslag: "Als ik dat moet vertellen ..."

Nadat afgelopen zomer al serieus gesleuteld werd aan de sportieve structuur, voerde KAA Gent onlangs ...

357
357
Pijnlijk moment in Bayern-Club: "Dit kan je niet maken!"

Bayern München blijft dit seizoen de overwinningen opstapelen. Het nieuwste slachtoffer van de ...

375
375
UEL/UECL: Enorme stunt Go Ahead, Anderlecht-killer haalt uit

In de Europa League heeft Go Ahead Eagles donderdag voor een grote stunt gezorgd. De Nederlandse ...

76
76
Belgisch lichtpuntje in Europa: Genk bedwingt Real Betis

KRC Genk heeft de Belgische eer in de Europese competities ietwat kunnen redden deze week. In de ...

154
154
Hasi grijpt in: Anderlecht-sterkhouder apart genomen

Na de slipper van afgelopen weekend op STVV (2-2), wil RSC Anderlecht vrijdagavond aanknopen met een ...

247
247

Meer sportnieuws