Anderlecht en FC Nantes houden elkaar in evenwicht

303 stemmen
Anderlecht en FC Nantes houden elkaar in evenwicht

RSC Anderlecht heeft zijn vierde oefenwedstrijd van het seizoen afgewerkt. Na zeges tegen STVV en Saint-Etienne en een nederlaag tegen Charleroi werd het een gelijkspel tegen FC Nantes. Het werd 0-0 na een boeiende partij.


Anderlecht kreeg meteen een goede kans via Francis Amuzu, maar hij besloot op de doelman. De Brusselaars begonnen sterk met een zeer goede pressing en Paars-Wit was dominant. FC Nantes, waar Kalifa Coulibaly, Renaud Emond en Anthony Limbombe in de basis stonden, herstelde halverwege de eerste helft wel het evenwicht. RSCA gaf niks weg en was er via Michel Vlap dichtbij na een voorzet van Michael Murillo. RSCA mocht ook een strafschop claimen na een fout op Landry Dimata en nadien ook hands van Franse kant. Anderlecht ging met 0-0 de rust in, maar verdiende een voorsprong na drie, vier grote kansen.

Een goede eerste helft van de Brusselaars, die niet één kans weggaven. In de tweede helft kwamen Edo Kayembe, Antoine Colassin en Peter Zulj in de ploeg voor Kana (zeer sterke prestatie), Murillo en Dimata. Nantes kreeg de eerste kans, maar een kopbal van Wague ging naast. De Fransen waren beter in die tweede helft en RSCA speelde een stuk minder goed dan in de eerste helft. Het herstelde het evenwicht, maar het kreeg geen kansen bij elkaar gevoetbald. Kana viel het laatste kwartier in voor Trebel en zorgde voor een prachtige pass richting Colassin, maar die miste de opgelegde kans. Aan de overzijde raakte Simon de paal. Gescoord werd er niet meer: 0-0.

LEES OOK: Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

Goede prestatie van RSCA?

Meest recent

Titelkoorts in Brugge: feestplannen Club al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

35
35
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

107
107
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

179
179
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

77
77
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

282
282
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

57
57
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

101
101
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

156
156
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

481
481
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

35
35
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

92
92
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

270
270
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

175
175
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

134
134
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

104
104
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

182
182
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

460
460
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

85
85
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

486
486
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

109
109
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

349
349
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

543
543
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

399
399
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

499
499

Meer sportnieuws