Anderlecht en FC Nantes houden elkaar in evenwicht

door
Anderlecht en FC Nantes houden elkaar in evenwicht

RSC Anderlecht heeft zijn vierde oefenwedstrijd van het seizoen afgewerkt. Na zeges tegen STVV en Saint-Etienne en een nederlaag tegen Charleroi werd het een gelijkspel tegen FC Nantes. Het werd 0-0 na een boeiende partij.


Anderlecht kreeg meteen een goede kans via Francis Amuzu, maar hij besloot op de doelman. De Brusselaars begonnen sterk met een zeer goede pressing en Paars-Wit was dominant. FC Nantes, waar Kalifa Coulibaly, Renaud Emond en Anthony Limbombe in de basis stonden, herstelde halverwege de eerste helft wel het evenwicht. RSCA gaf niks weg en was er via Michel Vlap dichtbij na een voorzet van Michael Murillo. RSCA mocht ook een strafschop claimen na een fout op Landry Dimata en nadien ook hands van Franse kant. Anderlecht ging met 0-0 de rust in, maar verdiende een voorsprong na drie, vier grote kansen.

Een goede eerste helft van de Brusselaars, die niet één kans weggaven. In de tweede helft kwamen Edo Kayembe, Antoine Colassin en Peter Zulj in de ploeg voor Kana (zeer sterke prestatie), Murillo en Dimata. Nantes kreeg de eerste kans, maar een kopbal van Wague ging naast. De Fransen waren beter in die tweede helft en RSCA speelde een stuk minder goed dan in de eerste helft. Het herstelde het evenwicht, maar het kreeg geen kansen bij elkaar gevoetbald. Kana viel het laatste kwartier in voor Trebel en zorgde voor een prachtige pass richting Colassin, maar die miste de opgelegde kans. Aan de overzijde raakte Simon de paal. Gescoord werd er niet meer: 0-0.

LEES OOK: ‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Goede prestatie van RSCA?

Meest recent

Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

38
38
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

36
36
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

89
89
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

221
221
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

360
360
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

275
275
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

51
51
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

240
240
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

207
207
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

263
263
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

274
274
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

145
145
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

481
481
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

624
624
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

441
441
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

225
225
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

112
112
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

644
644
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

364
364
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

383
383
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

435
435
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

246
246
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

184
184
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

397
397
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

839
839

Meer sportnieuws