'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

door
'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

Liverpool rijgt de jongste jaren de successen aaneen, met vorig seizoen het binnenhalen van de Champions League en dit seizoen de eerste titel in 30 jaar. Op Anfield gaan ze echter niet op hun lauweren rusten. Komende zomer lijken we nog enkele vernieuwingen te mogen verwachten in de spelerskern en één oudgediende lijkt al zeker te vertrekken.

Na zes jaar neemt Dejan Lovren afscheid van de Reds. De 31-jarige verdediger belandde in 2014 op Anfield en was in zijn eerste jaren een onbetwiste titularis. Na de aanstelling van Jürgen Klopp verdween de Kroaat echter beetje bij beetje meer uit beeld en dit seizoen was hij centraal achterin pas vierde keuze na Van Dijk, Matip en Gomez.

Verschillende Engelse media melden nu dat Lovren op het punt staat om een contract bij Zenit Sint-Petersburg te tekenen. De Russen zouden nog 12 miljoen euro betalen. Voor Lovren zal het zijn zesde club worden, nadat hij eerder in zijn carrière al uitkwam voor Inter Zapresic, Dinamo Zagreb, Olympique Lyon en Southampton.

UPDATE 25/07
Lovren is niet de enige oudgediende die Anfield verlaat, want ook Adam Lallana zou op het punt staan een transfer te maken. Verschillende Engelse bronnen stellen dat de 32-jarige middenvelder op het punt staat om te tekenen bij Brighton, waar hij ploegmaat wordt van Leandro Trossard. Lallana werd in 2014 door toenmalig trainer Brendan Rodgers meegenomen van Southampton, maar de Engelse international verloor gaandeweg door blessures zijn plaats. Hij was einde contract en kon niet meer op een nieuwe overeenkomst rekenen, waardoor Brighton hem gratis kan overnemen.

Een verlies voor Liverpool?

Meest recent

Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

7
7
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

37
37
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

65
65
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

120
120
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

211
211
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

274
274
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

103
103
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

85
85
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

181
181
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

549
549
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

206
206
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

751
751
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

199
199
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

131
131
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

163
163
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

245
245
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

670
670
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

71
71
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

385
385
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

332
332
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

187
187
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

441
441
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

206
206
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

75
75
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56

Meer sportnieuws