'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

door
'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

Liverpool rijgt de jongste jaren de successen aaneen, met vorig seizoen het binnenhalen van de Champions League en dit seizoen de eerste titel in 30 jaar. Op Anfield gaan ze echter niet op hun lauweren rusten. Komende zomer lijken we nog enkele vernieuwingen te mogen verwachten in de spelerskern en één oudgediende lijkt al zeker te vertrekken.

Na zes jaar neemt Dejan Lovren afscheid van de Reds. De 31-jarige verdediger belandde in 2014 op Anfield en was in zijn eerste jaren een onbetwiste titularis. Na de aanstelling van Jürgen Klopp verdween de Kroaat echter beetje bij beetje meer uit beeld en dit seizoen was hij centraal achterin pas vierde keuze na Van Dijk, Matip en Gomez.

Verschillende Engelse media melden nu dat Lovren op het punt staat om een contract bij Zenit Sint-Petersburg te tekenen. De Russen zouden nog 12 miljoen euro betalen. Voor Lovren zal het zijn zesde club worden, nadat hij eerder in zijn carrière al uitkwam voor Inter Zapresic, Dinamo Zagreb, Olympique Lyon en Southampton.

UPDATE 25/07
Lovren is niet de enige oudgediende die Anfield verlaat, want ook Adam Lallana zou op het punt staan een transfer te maken. Verschillende Engelse bronnen stellen dat de 32-jarige middenvelder op het punt staat om te tekenen bij Brighton, waar hij ploegmaat wordt van Leandro Trossard. Lallana werd in 2014 door toenmalig trainer Brendan Rodgers meegenomen van Southampton, maar de Engelse international verloor gaandeweg door blessures zijn plaats. Hij was einde contract en kon niet meer op een nieuwe overeenkomst rekenen, waardoor Brighton hem gratis kan overnemen.

Een verlies voor Liverpool?

Meest recent

Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

33
33
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

381
381
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

7
7
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

639
639
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

88
88
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

80
80
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

60
60
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

112
112
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

143
143
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

51
51
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

288
288
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

39
39
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

139
139
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

260
260
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

129
129
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

146
146
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

260
260
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

98
98
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

436
436
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

328
328
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

646
646
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

127
127
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

347
347
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

204
204

Meer sportnieuws