'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

door
'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

Liverpool rijgt de jongste jaren de successen aaneen, met vorig seizoen het binnenhalen van de Champions League en dit seizoen de eerste titel in 30 jaar. Op Anfield gaan ze echter niet op hun lauweren rusten. Komende zomer lijken we nog enkele vernieuwingen te mogen verwachten in de spelerskern en één oudgediende lijkt al zeker te vertrekken.

Na zes jaar neemt Dejan Lovren afscheid van de Reds. De 31-jarige verdediger belandde in 2014 op Anfield en was in zijn eerste jaren een onbetwiste titularis. Na de aanstelling van Jürgen Klopp verdween de Kroaat echter beetje bij beetje meer uit beeld en dit seizoen was hij centraal achterin pas vierde keuze na Van Dijk, Matip en Gomez.

Verschillende Engelse media melden nu dat Lovren op het punt staat om een contract bij Zenit Sint-Petersburg te tekenen. De Russen zouden nog 12 miljoen euro betalen. Voor Lovren zal het zijn zesde club worden, nadat hij eerder in zijn carrière al uitkwam voor Inter Zapresic, Dinamo Zagreb, Olympique Lyon en Southampton.

UPDATE 25/07
Lovren is niet de enige oudgediende die Anfield verlaat, want ook Adam Lallana zou op het punt staan een transfer te maken. Verschillende Engelse bronnen stellen dat de 32-jarige middenvelder op het punt staat om te tekenen bij Brighton, waar hij ploegmaat wordt van Leandro Trossard. Lallana werd in 2014 door toenmalig trainer Brendan Rodgers meegenomen van Southampton, maar de Engelse international verloor gaandeweg door blessures zijn plaats. Hij was einde contract en kon niet meer op een nieuwe overeenkomst rekenen, waardoor Brighton hem gratis kan overnemen.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Een verlies voor Liverpool?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

13
13
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

33
33
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

42
42
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

79
79
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

188
188
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

62
62
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

72
72
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

44
44
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

189
189
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

37
37
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

65
65
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

294
294
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

132
132
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

185
185
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

104
104
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

520
520
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

93
93
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

18
18
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

166
166

Meer sportnieuws