'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

door
'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

Liverpool rijgt de jongste jaren de successen aaneen, met vorig seizoen het binnenhalen van de Champions League en dit seizoen de eerste titel in 30 jaar. Op Anfield gaan ze echter niet op hun lauweren rusten. Komende zomer lijken we nog enkele vernieuwingen te mogen verwachten in de spelerskern en één oudgediende lijkt al zeker te vertrekken.

Na zes jaar neemt Dejan Lovren afscheid van de Reds. De 31-jarige verdediger belandde in 2014 op Anfield en was in zijn eerste jaren een onbetwiste titularis. Na de aanstelling van Jürgen Klopp verdween de Kroaat echter beetje bij beetje meer uit beeld en dit seizoen was hij centraal achterin pas vierde keuze na Van Dijk, Matip en Gomez.

Verschillende Engelse media melden nu dat Lovren op het punt staat om een contract bij Zenit Sint-Petersburg te tekenen. De Russen zouden nog 12 miljoen euro betalen. Voor Lovren zal het zijn zesde club worden, nadat hij eerder in zijn carrière al uitkwam voor Inter Zapresic, Dinamo Zagreb, Olympique Lyon en Southampton.

UPDATE 25/07
Lovren is niet de enige oudgediende die Anfield verlaat, want ook Adam Lallana zou op het punt staan een transfer te maken. Verschillende Engelse bronnen stellen dat de 32-jarige middenvelder op het punt staat om te tekenen bij Brighton, waar hij ploegmaat wordt van Leandro Trossard. Lallana werd in 2014 door toenmalig trainer Brendan Rodgers meegenomen van Southampton, maar de Engelse international verloor gaandeweg door blessures zijn plaats. Hij was einde contract en kon niet meer op een nieuwe overeenkomst rekenen, waardoor Brighton hem gratis kan overnemen.

Een verlies voor Liverpool?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

38
38
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

32
32
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

15
15
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

106
106
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

74
74
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

95
95
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

88
88
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

119
119
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

198
198
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

225
225
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

492
492
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

380
380
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

87
87
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

131
131
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

130
130
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

343
343
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

246
246
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

374
374
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

204
204

Meer sportnieuws