'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

door
'Liverpool ziet na Lovren nog een oudgediende vertrekken'

Liverpool rijgt de jongste jaren de successen aaneen, met vorig seizoen het binnenhalen van de Champions League en dit seizoen de eerste titel in 30 jaar. Op Anfield gaan ze echter niet op hun lauweren rusten. Komende zomer lijken we nog enkele vernieuwingen te mogen verwachten in de spelerskern en één oudgediende lijkt al zeker te vertrekken.

Na zes jaar neemt Dejan Lovren afscheid van de Reds. De 31-jarige verdediger belandde in 2014 op Anfield en was in zijn eerste jaren een onbetwiste titularis. Na de aanstelling van Jürgen Klopp verdween de Kroaat echter beetje bij beetje meer uit beeld en dit seizoen was hij centraal achterin pas vierde keuze na Van Dijk, Matip en Gomez.

Verschillende Engelse media melden nu dat Lovren op het punt staat om een contract bij Zenit Sint-Petersburg te tekenen. De Russen zouden nog 12 miljoen euro betalen. Voor Lovren zal het zijn zesde club worden, nadat hij eerder in zijn carrière al uitkwam voor Inter Zapresic, Dinamo Zagreb, Olympique Lyon en Southampton.

UPDATE 25/07
Lovren is niet de enige oudgediende die Anfield verlaat, want ook Adam Lallana zou op het punt staan een transfer te maken. Verschillende Engelse bronnen stellen dat de 32-jarige middenvelder op het punt staat om te tekenen bij Brighton, waar hij ploegmaat wordt van Leandro Trossard. Lallana werd in 2014 door toenmalig trainer Brendan Rodgers meegenomen van Southampton, maar de Engelse international verloor gaandeweg door blessures zijn plaats. Hij was einde contract en kon niet meer op een nieuwe overeenkomst rekenen, waardoor Brighton hem gratis kan overnemen.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Een verlies voor Liverpool?

Meest recent

'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

51
51
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

77
77
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

36
36
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

132
132
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

22
22
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

82
82
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

174
174
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

158
158
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

317
317
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

201
201
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

70
70
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

232
232
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

335
335
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

323
323
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

97
97
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

63
63
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

398
398
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

477
477
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

209
209
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

131
131
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

154
154
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

498
498
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

240
240

Meer sportnieuws