AA Gent overweegt in voetsporen van Anderlecht te treden

door
AA Gent overweegt in voetsporen van Anderlecht te treden

Door het nieuwe seizoen pas van start te laten gaan in augustus hoopte de Pro League snel zo veel mogelijk fans in het stadion te mogen verwelkomen, maar gezien de nieuwe opflakkering van het coronavirus lijkt dat nu slechts ijdele hoop. Voorlopig blijft de limiet vastliggen op 400 personen, wat volgens Anderlecht niet de moeite is.


Bij monde van CEO Karel Van Eetvelt lieten de Brusselaars immers weten hun eerste twee thuismatchen van de komende campagne dan maar volledig achter gesloten deuren af te werken, een standpunt dat intussen gevolgd werd door STVV. Mogelijk mogen we ons straks dus aan nog meer ploegen verwachten die in de Paars-Witte voetsporen treden, waaronder misschien ook AA Gent.

Op de clubwebsite van de Buffalo's valt namelijk te lezen dat de club rekening zal houden met de beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad, die wel nog bekrachtigd moeten worden. "Intussen beraadt de club zich over de juiste aanpak. Van zodra deze denkoefening is afgerond zullen we hierover communiceren via de geijkte kanalen. Wij verwachten dit volgende week te doen", klinkt het.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Zou iedereen volgens u beter volledig achter gesloten deuren spelen in augustus?

Meest recent

Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

6
6
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

13
13
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

42
42
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

212
212
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

90
90
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

62
62
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

152
152
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

76
76
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

139
139
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

114
114
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

36
36
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

75
75
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

309
309
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

84
84
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

334
334
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

38
38
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

84
84
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

104
104
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

315
315
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

240
240
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

580
580
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

544
544
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

119
119
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

184
184

Meer sportnieuws