TRANSFERUURTJE: 'Club wil Dirar terug, Trebel stelt voorwaarde voor transfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil Dirar terug, Trebel stelt voorwaarde voor transfer'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge presenteerde tot dusver nog geen aanwinsten, maar het gonst wel van de geruchten. De laatste naam die nu weer valt in het Jan Breydelstadion, is die van Nabil Dirar. De 34-jarige flankspeler zou gaan vertrekken bij Fenerbahçe en Club zou al eens rond de tafel gezeten hebben met zijn ex-speler. Een transfer van Edmilson lijkt voorlopig niet aan de orde.



Over de komst van Bright Osayi-Samuel heerst dan weer alsmaar meer twijfel. De geruchten over interesse van verschillende teams uit de Premier League - Leicester City, Burnley en promovendus West Brom - blijven aanhouden. Club zou wel nog steeds de enige ploeg zijn die al een bod aanvaard zagen worden door QPR.

Ook een nieuwe linksachter zou tot de mogelijkheden behoren, want Club zou interesse hebben in Santiago Arzamendia, een 22-jarige Paraguayaan van Cerro Porteño. Hij zou behalve van Club ook interesse genieten uit Brazilië en van PSV en Bayer Leverkusen. Hij zal wel een dure vogel zijn, want zijn marktwaarde wordt nu al op 4,5 miljoen euro geschat.



Een oud doelwit uit januari duikt ook weer op. Club zou toen samen met KRC Genk interesse gehad hebben in Mark-Anthony Kaye, een 25-jarige Canadese middenvelder van Los Angeles FC. Volgens Noord-Amerikaanse media willen de twee teams de speler nog altijd graag binnenrijven.

Bij Anderlecht willen ze nog graag af van Adrien Trebel, die gelinkt werd aan Al Ahli. Maar de middenvelder wil slechts op één voorwaarde vertrekken: als hij geen last meer heeft van zijn knie. Anders blijft hij liever. Woensdag kwam er nog geen witte rook omtrent de komst van Percy Tau. Er werd wel onderhandeld, maar een akkoord kwam nog niet uit de bus.



Wie ook kan vertrekken bij Paars-Wit, is Thomas Didillon. De doelman zou nadrukkelijke belangstelling genieten van Cercle Brugge, dat hem voor een seizoen wil huren. Anderlecht zou het voorstel wel zien zitten omdat Cercle het volledige salaris van de Fransman wil overnemen. Ook Didillon zou openstaan voor de overgang, omdat hij er zich in de kijker van moederclub AS Monaco hoopt te spelen.

Antwerp haalt mogelijk nog een bekende naam terug naar de Jupiler Pro League. Het zou dicht bij de komst van Nill De Pauw staan om zijn flanken te versterken. De 30-jarige ex-speler van Zulte Waregem en Lokeren kwam het voorbije halfjaar uit voor het Griekse Atromitos.



BUITENLAND

FC Barcelona zou in zijn zoektocht naar versterking uitgekomen zijn bij Manchester City en hoopt een ruildeal te kunnen sluiten met de Engelsen. Ze hopen verdedigers Eric Garcia en João Cancelo naar Camp Nou te kunnen halen, maar willen liever geen transfersom betalen. Daarom zouden ze bereid zijn in ruil Nelson Semedo naar Manchester te sturen.

Ally Samatta kreeg in januari zijn droomtransfer van Genk naar de Premier League, maar na een halfjaar zou zijn avontuur bij Aston Villa er alweer op kunnen zitten. Als de Villains degraderen, staan al enkele Turkse topclubs te popelen om hem op huurbasis binnen te halen. Fenerbahçe en Galatasaray zouden al klaarzitten om een bod uit te brengen.



Een andere ex-speler van Genk staat mogelijk voor een fraaie transfer. In Limburg flopte Marco Bizot nog, maar bij AZ kwam de doelman wel tot volle wasdom. Hij speelde zich zelfs in Oranje en zou nu naar La Liga kunnen trekken. Valencia, Sevilla en Celta Vigo zouden belangstelling tonen voor de 29-jarige Nederlander.

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Zou Dirar nog een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

36
36
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

39
39
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

28
28
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

99
99
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

36
36
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

96
96
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

78
78
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

96
96
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

204
204
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

204
204
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

368
368
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

172
172
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

247
247
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

190
190
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

135
135
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

124
124
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

389
389
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

435
435
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

390
390
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

429
429
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

269
269
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

358
358
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

112
112

Meer sportnieuws