TRANSFERUURTJE: 'Club wil Dirar terug, Trebel stelt voorwaarde voor transfer'

545 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil Dirar terug, Trebel stelt voorwaarde voor transfer'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge presenteerde tot dusver nog geen aanwinsten, maar het gonst wel van de geruchten. De laatste naam die nu weer valt in het Jan Breydelstadion, is die van Nabil Dirar. De 34-jarige flankspeler zou gaan vertrekken bij Fenerbahçe en Club zou al eens rond de tafel gezeten hebben met zijn ex-speler. Een transfer van Edmilson lijkt voorlopig niet aan de orde.



Over de komst van Bright Osayi-Samuel heerst dan weer alsmaar meer twijfel. De geruchten over interesse van verschillende teams uit de Premier League - Leicester City, Burnley en promovendus West Brom - blijven aanhouden. Club zou wel nog steeds de enige ploeg zijn die al een bod aanvaard zagen worden door QPR.

Ook een nieuwe linksachter zou tot de mogelijkheden behoren, want Club zou interesse hebben in Santiago Arzamendia, een 22-jarige Paraguayaan van Cerro Porteño. Hij zou behalve van Club ook interesse genieten uit Brazilië en van PSV en Bayer Leverkusen. Hij zal wel een dure vogel zijn, want zijn marktwaarde wordt nu al op 4,5 miljoen euro geschat.



Een oud doelwit uit januari duikt ook weer op. Club zou toen samen met KRC Genk interesse gehad hebben in Mark-Anthony Kaye, een 25-jarige Canadese middenvelder van Los Angeles FC. Volgens Noord-Amerikaanse media willen de twee teams de speler nog altijd graag binnenrijven.

Bij Anderlecht willen ze nog graag af van Adrien Trebel, die gelinkt werd aan Al Ahli. Maar de middenvelder wil slechts op één voorwaarde vertrekken: als hij geen last meer heeft van zijn knie. Anders blijft hij liever. Woensdag kwam er nog geen witte rook omtrent de komst van Percy Tau. Er werd wel onderhandeld, maar een akkoord kwam nog niet uit de bus.



Wie ook kan vertrekken bij Paars-Wit, is Thomas Didillon. De doelman zou nadrukkelijke belangstelling genieten van Cercle Brugge, dat hem voor een seizoen wil huren. Anderlecht zou het voorstel wel zien zitten omdat Cercle het volledige salaris van de Fransman wil overnemen. Ook Didillon zou openstaan voor de overgang, omdat hij er zich in de kijker van moederclub AS Monaco hoopt te spelen.

Antwerp haalt mogelijk nog een bekende naam terug naar de Jupiler Pro League. Het zou dicht bij de komst van Nill De Pauw staan om zijn flanken te versterken. De 30-jarige ex-speler van Zulte Waregem en Lokeren kwam het voorbije halfjaar uit voor het Griekse Atromitos.



BUITENLAND

FC Barcelona zou in zijn zoektocht naar versterking uitgekomen zijn bij Manchester City en hoopt een ruildeal te kunnen sluiten met de Engelsen. Ze hopen verdedigers Eric Garcia en João Cancelo naar Camp Nou te kunnen halen, maar willen liever geen transfersom betalen. Daarom zouden ze bereid zijn in ruil Nelson Semedo naar Manchester te sturen.

Ally Samatta kreeg in januari zijn droomtransfer van Genk naar de Premier League, maar na een halfjaar zou zijn avontuur bij Aston Villa er alweer op kunnen zitten. Als de Villains degraderen, staan al enkele Turkse topclubs te popelen om hem op huurbasis binnen te halen. Fenerbahçe en Galatasaray zouden al klaarzitten om een bod uit te brengen.



Een andere ex-speler van Genk staat mogelijk voor een fraaie transfer. In Limburg flopte Marco Bizot nog, maar bij AZ kwam de doelman wel tot volle wasdom. Hij speelde zich zelfs in Oranje en zou nu naar La Liga kunnen trekken. Valencia, Sevilla en Celta Vigo zouden belangstelling tonen voor de 29-jarige Nederlander.

LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Zou Dirar nog een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

25
25
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

32
32
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

201
201
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

116
116
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

218
218
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

267
267
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

126
126
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

566
566
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

177
177
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

490
490
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

721
721
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

236
236
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

762
762
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

524
524
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

200
200
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

374
374
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1258
1258
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

472
472
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

331
331
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

487
487
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

410
410
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

284
284
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

484
484

Meer sportnieuws