TRANSFERUURTJE: 'Club wil Dirar terug, Trebel stelt voorwaarde voor transfer'

545 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil Dirar terug, Trebel stelt voorwaarde voor transfer'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge presenteerde tot dusver nog geen aanwinsten, maar het gonst wel van de geruchten. De laatste naam die nu weer valt in het Jan Breydelstadion, is die van Nabil Dirar. De 34-jarige flankspeler zou gaan vertrekken bij Fenerbahçe en Club zou al eens rond de tafel gezeten hebben met zijn ex-speler. Een transfer van Edmilson lijkt voorlopig niet aan de orde.



Over de komst van Bright Osayi-Samuel heerst dan weer alsmaar meer twijfel. De geruchten over interesse van verschillende teams uit de Premier League - Leicester City, Burnley en promovendus West Brom - blijven aanhouden. Club zou wel nog steeds de enige ploeg zijn die al een bod aanvaard zagen worden door QPR.

Ook een nieuwe linksachter zou tot de mogelijkheden behoren, want Club zou interesse hebben in Santiago Arzamendia, een 22-jarige Paraguayaan van Cerro Porteño. Hij zou behalve van Club ook interesse genieten uit Brazilië en van PSV en Bayer Leverkusen. Hij zal wel een dure vogel zijn, want zijn marktwaarde wordt nu al op 4,5 miljoen euro geschat.



Een oud doelwit uit januari duikt ook weer op. Club zou toen samen met KRC Genk interesse gehad hebben in Mark-Anthony Kaye, een 25-jarige Canadese middenvelder van Los Angeles FC. Volgens Noord-Amerikaanse media willen de twee teams de speler nog altijd graag binnenrijven.

Bij Anderlecht willen ze nog graag af van Adrien Trebel, die gelinkt werd aan Al Ahli. Maar de middenvelder wil slechts op één voorwaarde vertrekken: als hij geen last meer heeft van zijn knie. Anders blijft hij liever. Woensdag kwam er nog geen witte rook omtrent de komst van Percy Tau. Er werd wel onderhandeld, maar een akkoord kwam nog niet uit de bus.



Wie ook kan vertrekken bij Paars-Wit, is Thomas Didillon. De doelman zou nadrukkelijke belangstelling genieten van Cercle Brugge, dat hem voor een seizoen wil huren. Anderlecht zou het voorstel wel zien zitten omdat Cercle het volledige salaris van de Fransman wil overnemen. Ook Didillon zou openstaan voor de overgang, omdat hij er zich in de kijker van moederclub AS Monaco hoopt te spelen.

Antwerp haalt mogelijk nog een bekende naam terug naar de Jupiler Pro League. Het zou dicht bij de komst van Nill De Pauw staan om zijn flanken te versterken. De 30-jarige ex-speler van Zulte Waregem en Lokeren kwam het voorbije halfjaar uit voor het Griekse Atromitos.



BUITENLAND

FC Barcelona zou in zijn zoektocht naar versterking uitgekomen zijn bij Manchester City en hoopt een ruildeal te kunnen sluiten met de Engelsen. Ze hopen verdedigers Eric Garcia en João Cancelo naar Camp Nou te kunnen halen, maar willen liever geen transfersom betalen. Daarom zouden ze bereid zijn in ruil Nelson Semedo naar Manchester te sturen.

Ally Samatta kreeg in januari zijn droomtransfer van Genk naar de Premier League, maar na een halfjaar zou zijn avontuur bij Aston Villa er alweer op kunnen zitten. Als de Villains degraderen, staan al enkele Turkse topclubs te popelen om hem op huurbasis binnen te halen. Fenerbahçe en Galatasaray zouden al klaarzitten om een bod uit te brengen.



Een andere ex-speler van Genk staat mogelijk voor een fraaie transfer. In Limburg flopte Marco Bizot nog, maar bij AZ kwam de doelman wel tot volle wasdom. Hij speelde zich zelfs in Oranje en zou nu naar La Liga kunnen trekken. Valencia, Sevilla en Celta Vigo zouden belangstelling tonen voor de 29-jarige Nederlander.

LEES OOK: Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Zou Dirar nog een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

104
104
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

103
103
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

116
116
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

625
625
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

309
309
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

143
143
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

141
141
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

201
201
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

182
182
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

523
523
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

619
619
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

312
312
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

578
578
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

465
465
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

653
653
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

292
292
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

322
322
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

414
414
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

705
705

Meer sportnieuws