Verdediger hoopt dat Anderlecht meewerkt aan transfer

door
Verdediger hoopt dat Anderlecht meewerkt aan transfer

Maandag kwam er een einde aan het seizoen in de Spaanse La Liga 2 en dat betekent dat Anderlecht dezer dagen enkele spelers opnieuw mag verwelkomen. Antonio Milic werd begin juli al teruggeroepen van zijn uitleenbeurt aan Rayo Vallecano, maar nu keren ook Josué Sa (Huesca) en Aristote Nkaka (Racing Santander) nog terug.


Sa liet bij Huesca een goede indruk na en veroverde met de club de titel en promotie naar La Liga. "Ik voelde me van bij het begin goed bij Huesca. Mijn toekomst? Laat me eerst vier of vijf dagen van de titel genieten, daarna zien we wel. Als ik er nu al aan begin te denken, slaap ik niet meer. Het is duidelijk dat ik heel gelukkig ben bij Huesca, maar het zal niet van mij afhangen", verklaarde de Portugees aan Radio Marca.

Maar Anderlecht zal Sa niet zomaar laten terugkeren naar Huesca, weet La Dernière Heure. Als de Spanjaarden niet willen voldoen aan de vraagprijs van Paars-Wit voor een definitieve transfer of een nieuwe uitleenbeurt, zullen ze gewoon een club zoeken die dat wél wil. Nkaka moet dan weer zeker niet rekenen op een verlengd verblijf bij Santander, dat naar derde klasse degradeerde. Hij zal zich weer melden op Neerpede, maar Anderlecht gaat voor hem op zoek naar een nieuwe ploeg.

LEES OOK: “Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Verdient Sa een nieuwe kans bij Anderlecht?

Meest recent

'Onthuld: om deze reden sleepte transfer Tolu lang aan'

KRC Genk beleefde nog een woelig einde van de zomermercato. Het zag een megatransfer van Oh naar ...

0
0
Nieuw dilemma voor Garcia: "Hij was zó goed"

De Rode Duivels hebben de trip naar Liechtenstein uiteindelijk zonder al te veel problemen volbracht ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

200
200
Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

65
65
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

273
273
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

173
173
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

94
94
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

172
172
'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

687
687
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

372
372
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

263
263
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

409
409
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

507
507
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

191
191
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

467
467
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

420
420
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

1113
1113
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

963
963
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

915
915
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

232
232
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

1266
1266
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

246
246
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

309
309
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

324
324
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

294
294

Meer sportnieuws