TRANSFERUURTJE: 'Plots twijfel over transfer Club, RSCA strikt aanwinst vier'

969 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Plots twijfel over transfer Club, RSCA strikt aanwinst vier'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge leek Bright Osayi-Samuel zo goed als beet te hebben, maar plots is het maar de vraag of de transfer nog doorgaat. In Engeland verschenen berichten dat de winger van QPR de stekker uit de transfer getrokken zou hebben nadat er interesse opdook van Leicester, Brighton en Fulham. Zo ver zou het nog niet zijn, maar de speler zou wel aan het twijfelen geslaan zijn en komend weekend weer met QPR spelen.



Club ziet ook nog een speler terugkeren. AC Horsens liet weten dat het na dit seizoen afscheid neemt van Erhan Masovic, wat betekent dat de Servische verdediger straks dus terugkeert naar Club. Daar lijkt hij echter geen toekomst te hebben.

Ook rond de toekomst van Emmanuel Dennis zijn er twijfels. De Nigeriaan wil vertrekken en zou in de voorbereiding een ongeïnteresseerde indruk nalaten. Alleen is er tot dusver geen concrete interesse voor de aanvaller, of toch zeker niet van een club die aan de voorwaarden van Club wil voldoen. Leeds United wordt nu genoemd, maar de kans lijkt klein dat zij de 20 à 25 miljoen euro zullen betalen die Club wil. 



Wie al zeker komend seizoen niet voor Club speelt, is Lois Openda. De 20-jarige spits gaat een jaartje in de Eredivisie voetballen. Vitesse mag hem voor een jaar huren, wel zonder aankoopoptie. Ook Brendan Schoonbaert is nu definitief vertrokken. De jonge verdediger tekende zoals verwacht een contract voor drie jaar bij Waasland-Beveren.

Anderlecht zou op 1 augustus zijn vierde transfer afronden. De algemeen directeur van Zorya Luhansk bevestigde dat op die dag Bogdan Mykhaylichenko de overstap zal maken naar Paars-Wit. De Oekraïnse linksachter zou zo'n 500.000 euro gaan kosten.



Aanwinst nummer vijf wordt mogelijk Philippe Sandler. Als de blessure van Vincent Kompany zou tegenvallen, zou Anderlecht immers opnieuw kunnen uitkomen bij de Nederlandse verdediger. De contacten met Manchester City zouden alvast nooit helemaal verbroken zijn, maar Anderlecht zal eerst ook nog van enkele overbodige verdedigers af moeten.

KRC Genk zou een Belgisch talent naar eigen land kunnen terughalen. Het zou immers zijn oog laten vallen hebben op Brandon Baiye. De 19-jarige middenvelder verruilde vorige zomer Club Brugge voor Clermont, maar raakte daar niet verder dan de B-ploeg. Desondanks geniet hij nog steeds veel interesse, want behalve Genk zouden ook Norwich, Fulham en Levante hem volgen.



Standard werkt dan weer aan de komst van een gewezen talent van Anderlecht. Ze zouden bij AS Monaco een bod neergelegd hebben om Francesco Antonucci te huren met aankoopoptie. Dat bod zou wel geweigerd zijn, maar de onderhandelingen blijven lopen. De belofteninternational zou alvast een uitleenbeurt aan Cercle Brugge geweigerd hebben en zou vanuit Nederland ook interesse genieten van PSV, FC Twente en AZ.

BUITENLAND

Arnaut Danjuma verruilde vorige zomer Club Brugge voor Bournemouth, maar een groot succes werd dat niet. De Nederlandse winger was vaak geblesseerd en zijn ploeg lijkt te gaan degraderen uit de Premier League. Desondanks zou Danjuma alweer een nieuwe transfer kunnen maken, want hij zou Italiaanse interesse genieten. Fiorentina en Torino zouden hem graag binnenhalen.



Kylian Mbappé liet weten dat hij dit seizoen sowieso gewoon bij PSG blijft, maar het lijkt niet uitgesloten dat de aanvaller volgend jaar wel Parijs zal verlaten. Dan heeft Mbappé nog maar een jaar contract en bij Real Madrid dromen ze nog steeds van de 21-jarige. Een ruildeal zou ervoor kunnen zorgen dat de droom van de Koninklijke ook uitkomt, want bij PSG zouden ze op hun beurt wel graag Vinicius Junior zien komen.

LEES OOK: Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Denk je dat we Osayi-Samuel nog in Brugge zullen zien?

Meest recent

Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

7
7
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

108
108
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

75
75
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

215
215
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

67
67
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

101
101
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

147
147
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

353
353
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

494
494
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

176
176
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

357
357
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

285
285
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

68
68
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

276
276
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

118
118
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

133
133
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

578
578
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

151
151
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

197
197
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

747
747
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

302
302
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

450
450
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1599
1599
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

677
677

Meer sportnieuws