TRANSFERUURTJE: 'Plots twijfel over transfer Club, RSCA strikt aanwinst vier'

969 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Plots twijfel over transfer Club, RSCA strikt aanwinst vier'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge leek Bright Osayi-Samuel zo goed als beet te hebben, maar plots is het maar de vraag of de transfer nog doorgaat. In Engeland verschenen berichten dat de winger van QPR de stekker uit de transfer getrokken zou hebben nadat er interesse opdook van Leicester, Brighton en Fulham. Zo ver zou het nog niet zijn, maar de speler zou wel aan het twijfelen geslaan zijn en komend weekend weer met QPR spelen.



Club ziet ook nog een speler terugkeren. AC Horsens liet weten dat het na dit seizoen afscheid neemt van Erhan Masovic, wat betekent dat de Servische verdediger straks dus terugkeert naar Club. Daar lijkt hij echter geen toekomst te hebben.

Ook rond de toekomst van Emmanuel Dennis zijn er twijfels. De Nigeriaan wil vertrekken en zou in de voorbereiding een ongeïnteresseerde indruk nalaten. Alleen is er tot dusver geen concrete interesse voor de aanvaller, of toch zeker niet van een club die aan de voorwaarden van Club wil voldoen. Leeds United wordt nu genoemd, maar de kans lijkt klein dat zij de 20 à 25 miljoen euro zullen betalen die Club wil. 



Wie al zeker komend seizoen niet voor Club speelt, is Lois Openda. De 20-jarige spits gaat een jaartje in de Eredivisie voetballen. Vitesse mag hem voor een jaar huren, wel zonder aankoopoptie. Ook Brendan Schoonbaert is nu definitief vertrokken. De jonge verdediger tekende zoals verwacht een contract voor drie jaar bij Waasland-Beveren.

Anderlecht zou op 1 augustus zijn vierde transfer afronden. De algemeen directeur van Zorya Luhansk bevestigde dat op die dag Bogdan Mykhaylichenko de overstap zal maken naar Paars-Wit. De Oekraïnse linksachter zou zo'n 500.000 euro gaan kosten.



Aanwinst nummer vijf wordt mogelijk Philippe Sandler. Als de blessure van Vincent Kompany zou tegenvallen, zou Anderlecht immers opnieuw kunnen uitkomen bij de Nederlandse verdediger. De contacten met Manchester City zouden alvast nooit helemaal verbroken zijn, maar Anderlecht zal eerst ook nog van enkele overbodige verdedigers af moeten.

KRC Genk zou een Belgisch talent naar eigen land kunnen terughalen. Het zou immers zijn oog laten vallen hebben op Brandon Baiye. De 19-jarige middenvelder verruilde vorige zomer Club Brugge voor Clermont, maar raakte daar niet verder dan de B-ploeg. Desondanks geniet hij nog steeds veel interesse, want behalve Genk zouden ook Norwich, Fulham en Levante hem volgen.



Standard werkt dan weer aan de komst van een gewezen talent van Anderlecht. Ze zouden bij AS Monaco een bod neergelegd hebben om Francesco Antonucci te huren met aankoopoptie. Dat bod zou wel geweigerd zijn, maar de onderhandelingen blijven lopen. De belofteninternational zou alvast een uitleenbeurt aan Cercle Brugge geweigerd hebben en zou vanuit Nederland ook interesse genieten van PSV, FC Twente en AZ.

BUITENLAND

Arnaut Danjuma verruilde vorige zomer Club Brugge voor Bournemouth, maar een groot succes werd dat niet. De Nederlandse winger was vaak geblesseerd en zijn ploeg lijkt te gaan degraderen uit de Premier League. Desondanks zou Danjuma alweer een nieuwe transfer kunnen maken, want hij zou Italiaanse interesse genieten. Fiorentina en Torino zouden hem graag binnenhalen.



Kylian Mbappé liet weten dat hij dit seizoen sowieso gewoon bij PSG blijft, maar het lijkt niet uitgesloten dat de aanvaller volgend jaar wel Parijs zal verlaten. Dan heeft Mbappé nog maar een jaar contract en bij Real Madrid dromen ze nog steeds van de 21-jarige. Een ruildeal zou ervoor kunnen zorgen dat de droom van de Koninklijke ook uitkomt, want bij PSG zouden ze op hun beurt wel graag Vinicius Junior zien komen.

LEES OOK: Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Denk je dat we Osayi-Samuel nog in Brugge zullen zien?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

35
35
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

18
18
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

65
65
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

338
338
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

50
50
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

162
162
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

201
201
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

154
154
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

454
454
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

113
113
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

107
107
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

53
53
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

154
154
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

305
305
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

119
119
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

58
58
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

77
77
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

248
248
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

121
121
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

74
74
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

162
162
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

439
439
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

287
287
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

547
547
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

149
149

Meer sportnieuws