Waasland-Beveren pikt verdediger op bij Club Brugge

door
Waasland-Beveren pikt verdediger op bij Club Brugge

Zijn overgang hing al een tijdje in de lucht, nu is het ook officieel. Brendan Schoonbaert vertrekt bij Club Brugge en verhuist naar Waasland-Beveren, waar de 20-jarige rechtsachter een contract voor die seizoenen ondertekende. Na eerder al Stijn Wuytens is het zo een drukke dag op de Freethiel.


Schoonbaert, die ook centraal achterin uit de voeten kan, kreeg een groot deel van zijn opleiding bij Blauw-Zwart en was van bij de U15 tot de U19 tevens van de partij bij de jeugdselecties van de Rode Duivels. Bij de landskampioen werd hij in de pikorde het voorbije seizoen echter reeds voorbijgestoken door de jongere Ignace Van der Brempt. Vermits er ook centraal in defensie geen mogelijkheden lagen, volgde in januari dan ook al een uitleenbeurt aan Deinze. Nu trekt Schoonbaert dus definitief de deuren van Jan Breydel achter zich dicht voor een avontuur bij Waasland-Beveren, zij het in 1A dan wel in 1B.

In de oefenwedstrijden tegen Zulte Waregem en PSG mocht de nieuwe aanwinst alvast reeds opdraven voor zijn toekomstige werkgever. Daarin liet hij een prima indruk na. "De West-Vlaamse centrale verdediger was oorspronkelijk binnengehaald als optie voor de toekomst. Het nummer drie liet echter in de oefenwedstrijden tegen Zulte Waregem en Paris Saint-Germain zien dat hij een directe versterking kan zijn voor Waasland-Beveren. Hij toonde zich een heel solide en sobere verdediger die toch de nodige risico's durft nemen om naar voren te voetballen. Welkom, Brendan!", klinkt het op de clubwebsite.

Goede aanwinst voor Waasland-Beveren?

Meest recent

Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

20
20
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

32
32
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

103
103
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

124
124
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

145
145
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

154
154
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

302
302
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

112
112
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

84
84
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

44
44
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

47
47
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

27
27
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

142
142
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

100
100
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

52
52
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

373
373
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

131
131
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

543
543
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

604
604
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

85
85
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

388
388
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

251
251
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

317
317
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104

Meer sportnieuws