Moeskroen pakt uit met ex-speler van Inter en AC Milan

77 stemmen
Moeskroen pakt uit met ex-speler van Inter en AC Milan

Moeskroen kende tot dusver een zeer moeilijke zomer, want het duurde lang voor de overname van de club door Lille-voorzitter Gerard Lopez afgerond werd. Afgelopen weekend raakte de deal alsnog in kannen en kruiken, waardoor de Henegouwers meteen kunnen beginnen met hun zoektocht naar versterkingen. Wellicht zullen een pak huurlingen van Lille komen, maar Moeskroen pakt ook uit met de komst van een ex-speler van Inter en AC Milan.


Moeskroen maakte immers bekend dat het Matias Silvestre gestrikt heeft. De 35-jarige Argentijn komt transfervrij over van Livorno en moet de leider van de defensie worden. "De atletische en ervaren verdediger moet de jonge spelers begeleiden en hen zijn bakken ervaring doorgeven, opgedaan tijdens zijn vele jaren in de Italiaanse competitie", klinkt het.

Silvestre kreeg op Le Canonnier een contract voor twee jaar. Hij begon zijn carrière bij Boca Juniors, maar verhuisde in 2008 naar Italië. Na enkele sterke seizoenen bij Catania en Palermo versierde Silvestre in 2012 een transfer naar Inter, maar daar mocht hij na een jaar alweer vertrekken. Hij trok naar stadsgenoot AC Milan, maar daar speelde hij nog minder en dus mocht hij na één seizoen alweer opnieuw een andere club zoeken. Hij zou daarna nog voor Sampdoria, Empoli en Livorno spelen.


Zal hij een aanwinst zijn voor Moeskroen?

Meest recent

Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

9
9
Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

23
23
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

46
46
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

12
12
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

187
187
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

201
201
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

44
44
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

162
162
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

764
764
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

148
148
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

111
111
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

50
50
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

125
125
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

160
160
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

145
145
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1045
1045
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

448
448
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

143
143
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

906
906
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

498
498
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

549
549
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

481
481
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

143
143
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

566
566

Meer sportnieuws