De Witte duidt twee zondebokken aan voor démarche David

door
De Witte duidt twee zondebokken aan voor démarche David

Jonathan David is de aanslepende onderhandelingen en vooral de starre houding van AA Gent stilaan beu. De Canadese aanvaller voert de druk op en duwt door voor een vertrek.

"Ik wil naar Lille vertrekken. Ik heb een zeer goed seizoen achter de rug en voor mij is de Ligue 1 de volgende stap. Het sportieve project van Lille is geweldig", zegt hij aan L'Equipe.

David geeft aan dat AA Gent te veel geld vraagt. "De club wil me houden, maar ik heb duidelijk gemaakt dat ik naar Lille wil vertrekken. Ze vragen een prijs die gezien de huidige omstandigheden in het voetbal niet realistisch is. Dat bemoeilijkt de onderhandelingen. De club liet nochtans weten dat ze mij niet zouden blokkeren, maar ze vertragen alles. Ze wachten misschien op een beter bod, maar ik weet niet waar dit zou vandaan komen."

Lille heeft al 25 miljoen euro geboden, maar AA Gent wil ruim 30 miljoen euro. David kwam gratis naar AA Gent en weigerde vorig jaar nog een bod van onder meer FC Porto.

UPDATE 18/07

AA Gent heeft gereageerd op de uitlatingen via voorzitter Ivan De Witte. "Wij willen Jonathan David absoluut houden", vertelde hij kort aan Sporza

UPDATE 16u17
Bij Het Nieuwsblad reageerde De Witte nog wat uitgebreider op de uitspraken van David. De voorzitter van AA Gent geeft aan dat die waarschijnlijk ingefluisterd zijn door Nick Mavromaras, de makelaar van David. De Witte verwijt hem dat hij vooral een grote commissie wil opstrijken bij Lille. Ook de Franse club kreeg nog een stevige veeg uit de pan van De Witte. Hij noemt de houding van Lille 'achterbaks' en stelt dat ze achter de rug van Gent en zonder toestemming met David zelf onderhandelen.

LEES OOK: Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Is de kritiek van De Witte terecht?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

17
17
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

5
5
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

61
61
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

94
94
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

43
43
Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

126
126
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

137
137
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

254
254
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

136
136
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

47
47
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

112
112
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

38
38
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

176
176
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

207
207
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

251
251
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

82
82
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

87
87
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

550
550
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

61
61
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

207
207
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

283
283
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

610
610
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

402
402

Meer sportnieuws