De Witte reageert op uitlatingen van David

door
De Witte reageert op uitlatingen van David

Jonathan David is de aanslepende onderhandelingen en vooral de starre houding van AA Gent stilaan beu. De Canadese aanvaller voert de druk op en duwt door voor een vertrek.

"Ik wil naar Lille vertrekken. Ik heb een zeer goed seizoen achter de rug en voor mij is de Ligue 1 de volgende stap. Het sportieve project van Lille is geweldig", zegt hij aan L'Equipe.

David geeft aan dat AA Gent te veel geld vraagt. "De club wil me houden, maar ik heb duidelijk gemaakt dat ik naar Lille wil vertrekken. Ze vragen een prijs die gezien de huidige omstandigheden in het voetbal niet realistisch is. Dat bemoeilijkt de onderhandelingen. De club liet nochtans weten dat ze mij niet zouden blokkeren, maar ze vertragen alles. Ze wachten misschien op een beter bod, maar ik weet niet waar dit zou vandaan komen."

Lille heeft al 25 miljoen euro geboden, maar AA Gent wil ruim 30 miljoen euro. David kwam gratis naar AA Gent en weigerde vorig jaar nog een bod van onder meer FC Porto.

UPDATE 18/07

AA Gent heeft gereageerd op de uitlatingen via voorzitter Ivan De Witte. "Wij willen Jonathan David absoluut houden", vertelde hij kort aan Sporza. 

De voorzitter repte met geen woord over de rol van Mogi Bayat, die een mandaat kreeg van de club. Een vreemde zet, aangezien David al een makelaar heeft en Gent rechtstreeks kan onderhandelen met Lille OSC. Bayat kan echter een graantje meepikken van misschien wel de duurste uitgaande transfer ooit in België. Bayat is al jaren zeer goed thuis bij de Buffalo's.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Gaat David blijven?

Meest recent

Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

25
25
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

40
40
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

24
24
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

359
359
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

487
487
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

48
48
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

251
251
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

438
438
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

375
375
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

464
464
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

567
567
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

312
312
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

566
566
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

429
429
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

215
215
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

511
511
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

630
630
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

540
540
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

127
127
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

229
229
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

305
305
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

350
350
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

500
500

Meer sportnieuws