TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

338 stemmen
TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jonathan David wil AA Gent zo snel mogelijk verlaten en hij wil bij Lille OSC tekenen. Met Niklas Dorsch is er een aanwinst in aantocht, de middenvelder van Heidendeim tekent weldra voor vier jaar. Club Brugge duwt ook door voor een transfer, want Bright Osayi-Samuel maakt weldra de overstap. De winger kost 5 miljoen euro en komt over van QPR. Junior Edmilson is ook nog in beeld.


Blauw-Zwart zou ook Isaac Mbenza willen weghalen bij Huddersfield, maar ook Antwerp en Anderlecht tonen (lichte) interesse. Bij de Brusselaars willen ze nog wat uitgaande transfers afronden en Sieben Dewaele zou op huurbasis mogen vertrekken.

KV Mechelen ziet de interesse in Issa Kaboré groeien. Olympique Lyon, VfL Wolfsburg, Lille OSC en vooral Manchester City hebben interesse in de 19-jarige flankverdediger. Eupen is zijn toptalent Junior Diomandé wel kwijt, hij tekende voor de Franse club OGC Nice.


BUITENLAND

Philippe Coutinho moet weg bij FC Barcelona en Bayern München koopt hem ook niet. Volgens Engelse media zou Arsenal de beste papieren hebben om de Braziliaan vast te leggen. Met Dani Ceballos van Real Madrid heeft Arsenal nog een middenvelder op het oog.

Er was ook wat trainersnieuws: Stijn Vreven tekende bij Trencin en Eidur Gudjohnsen werd de nieuwe coach van Hafnjarfjordur. Mauricio Pochettino vond nog geen nieuwe club, maar de ex-coach van Tottenham zou in beeld zijn bij Juventus, waar Maurizio Sarri onder vuur ligt.



Manchester United duwt door voor Jadon Sancho en er zou bijna een akkoord zijn met Borussia Dortmund. De Engelsen zouden maar liefst 110 miljoen euro op tafel gaan leggen. In de Serie A is Ruslan Malinovskyi de laatste weken goed bezig. Er is wat interesse en Atalanta zou bereid zijn om hem voor 30 miljoen euro te laten gaan, nadat het vorige zomer amper 13 miljoen euro aan Genk betaalde.

Juventus wil graag af van Gonzalo Higuain. De Oude Dame vraagt wel nog 18 miljoen euro voor de spits en dat vinden River Plate, Los Angeles Galaxy en D.C. United voorlopig te veel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

Zal Club Osayi-Samuel én Edmilson aantrekken?

Meest recent

KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

0
0
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

2
2
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

28
28
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

25
25
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

44
44
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

30
30
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

59
59
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

15
15
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

71
71
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

107
107
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

204
204
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

439
439
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

50
50
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

161
161
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

377
377
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

811
811
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

116
116
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

336
336
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

167
167
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

645
645
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

562
562
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

167
167
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

354
354
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52

Meer sportnieuws