TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

door
TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jonathan David wil AA Gent zo snel mogelijk verlaten en hij wil bij Lille OSC tekenen. Met Niklas Dorsch is er een aanwinst in aantocht, de middenvelder van Heidendeim tekent weldra voor vier jaar. Club Brugge duwt ook door voor een transfer, want Bright Osayi-Samuel maakt weldra de overstap. De winger kost 5 miljoen euro en komt over van QPR. Junior Edmilson is ook nog in beeld.


Blauw-Zwart zou ook Isaac Mbenza willen weghalen bij Huddersfield, maar ook Antwerp en Anderlecht tonen (lichte) interesse. Bij de Brusselaars willen ze nog wat uitgaande transfers afronden en Sieben Dewaele zou op huurbasis mogen vertrekken.

KV Mechelen ziet de interesse in Issa Kaboré groeien. Olympique Lyon, VfL Wolfsburg, Lille OSC en vooral Manchester City hebben interesse in de 19-jarige flankverdediger. Eupen is zijn toptalent Junior Diomandé wel kwijt, hij tekende voor de Franse club OGC Nice.


BUITENLAND

Philippe Coutinho moet weg bij FC Barcelona en Bayern München koopt hem ook niet. Volgens Engelse media zou Arsenal de beste papieren hebben om de Braziliaan vast te leggen. Met Dani Ceballos van Real Madrid heeft Arsenal nog een middenvelder op het oog.

Er was ook wat trainersnieuws: Stijn Vreven tekende bij Trencin en Eidur Gudjohnsen werd de nieuwe coach van Hafnjarfjordur. Mauricio Pochettino vond nog geen nieuwe club, maar de ex-coach van Tottenham zou in beeld zijn bij Juventus, waar Maurizio Sarri onder vuur ligt.



Manchester United duwt door voor Jadon Sancho en er zou bijna een akkoord zijn met Borussia Dortmund. De Engelsen zouden maar liefst 110 miljoen euro op tafel gaan leggen. In de Serie A is Ruslan Malinovskyi de laatste weken goed bezig. Er is wat interesse en Atalanta zou bereid zijn om hem voor 30 miljoen euro te laten gaan, nadat het vorige zomer amper 13 miljoen euro aan Genk betaalde.

Juventus wil graag af van Gonzalo Higuain. De Oude Dame vraagt wel nog 18 miljoen euro voor de spits en dat vinden River Plate, Los Angeles Galaxy en D.C. United voorlopig te veel.

LEES OOK: Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

Zal Club Osayi-Samuel én Edmilson aantrekken?

Meest recent

Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

34
34
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

54
54
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

99
99
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

56
56
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

192
192
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

217
217
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

39
39
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

126
126
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

65
65
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

191
191
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

190
190
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

190
190
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

23
23
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

199
199
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

265
265
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

279
279
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

146
146
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

106
106
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

278
278
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

60
60
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

100
100
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

41
41
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

73
73

Meer sportnieuws