TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

door
TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jonathan David wil AA Gent zo snel mogelijk verlaten en hij wil bij Lille OSC tekenen. Met Niklas Dorsch is er een aanwinst in aantocht, de middenvelder van Heidendeim tekent weldra voor vier jaar. Club Brugge duwt ook door voor een transfer, want Bright Osayi-Samuel maakt weldra de overstap. De winger kost 5 miljoen euro en komt over van QPR. Junior Edmilson is ook nog in beeld.


Blauw-Zwart zou ook Isaac Mbenza willen weghalen bij Huddersfield, maar ook Antwerp en Anderlecht tonen (lichte) interesse. Bij de Brusselaars willen ze nog wat uitgaande transfers afronden en Sieben Dewaele zou op huurbasis mogen vertrekken.

KV Mechelen ziet de interesse in Issa Kaboré groeien. Olympique Lyon, VfL Wolfsburg, Lille OSC en vooral Manchester City hebben interesse in de 19-jarige flankverdediger. Eupen is zijn toptalent Junior Diomandé wel kwijt, hij tekende voor de Franse club OGC Nice.


BUITENLAND

Philippe Coutinho moet weg bij FC Barcelona en Bayern München koopt hem ook niet. Volgens Engelse media zou Arsenal de beste papieren hebben om de Braziliaan vast te leggen. Met Dani Ceballos van Real Madrid heeft Arsenal nog een middenvelder op het oog.

Er was ook wat trainersnieuws: Stijn Vreven tekende bij Trencin en Eidur Gudjohnsen werd de nieuwe coach van Hafnjarfjordur. Mauricio Pochettino vond nog geen nieuwe club, maar de ex-coach van Tottenham zou in beeld zijn bij Juventus, waar Maurizio Sarri onder vuur ligt.



Manchester United duwt door voor Jadon Sancho en er zou bijna een akkoord zijn met Borussia Dortmund. De Engelsen zouden maar liefst 110 miljoen euro op tafel gaan leggen. In de Serie A is Ruslan Malinovskyi de laatste weken goed bezig. Er is wat interesse en Atalanta zou bereid zijn om hem voor 30 miljoen euro te laten gaan, nadat het vorige zomer amper 13 miljoen euro aan Genk betaalde.

Juventus wil graag af van Gonzalo Higuain. De Oude Dame vraagt wel nog 18 miljoen euro voor de spits en dat vinden River Plate, Los Angeles Galaxy en D.C. United voorlopig te veel.

LEES OOK: Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Zal Club Osayi-Samuel én Edmilson aantrekken?

Meest recent

Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

53
53
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

88
88
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

234
234
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

371
371
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

183
183
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

212
212
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

260
260
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

82
82
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

96
96
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

63
63
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

330
330
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

194
194
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

440
440
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

474
474
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

222
222
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

380
380
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

134
134
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

236
236
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

142
142
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

185
185
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

195
195
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

745
745
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

752
752

Meer sportnieuws