TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

door
TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jonathan David wil AA Gent zo snel mogelijk verlaten en hij wil bij Lille OSC tekenen. Met Niklas Dorsch is er een aanwinst in aantocht, de middenvelder van Heidendeim tekent weldra voor vier jaar. Club Brugge duwt ook door voor een transfer, want Bright Osayi-Samuel maakt weldra de overstap. De winger kost 5 miljoen euro en komt over van QPR. Junior Edmilson is ook nog in beeld.


Blauw-Zwart zou ook Isaac Mbenza willen weghalen bij Huddersfield, maar ook Antwerp en Anderlecht tonen (lichte) interesse. Bij de Brusselaars willen ze nog wat uitgaande transfers afronden en Sieben Dewaele zou op huurbasis mogen vertrekken.

KV Mechelen ziet de interesse in Issa Kaboré groeien. Olympique Lyon, VfL Wolfsburg, Lille OSC en vooral Manchester City hebben interesse in de 19-jarige flankverdediger. Eupen is zijn toptalent Junior Diomandé wel kwijt, hij tekende voor de Franse club OGC Nice.


BUITENLAND

Philippe Coutinho moet weg bij FC Barcelona en Bayern München koopt hem ook niet. Volgens Engelse media zou Arsenal de beste papieren hebben om de Braziliaan vast te leggen. Met Dani Ceballos van Real Madrid heeft Arsenal nog een middenvelder op het oog.

Er was ook wat trainersnieuws: Stijn Vreven tekende bij Trencin en Eidur Gudjohnsen werd de nieuwe coach van Hafnjarfjordur. Mauricio Pochettino vond nog geen nieuwe club, maar de ex-coach van Tottenham zou in beeld zijn bij Juventus, waar Maurizio Sarri onder vuur ligt.



Manchester United duwt door voor Jadon Sancho en er zou bijna een akkoord zijn met Borussia Dortmund. De Engelsen zouden maar liefst 110 miljoen euro op tafel gaan leggen. In de Serie A is Ruslan Malinovskyi de laatste weken goed bezig. Er is wat interesse en Atalanta zou bereid zijn om hem voor 30 miljoen euro te laten gaan, nadat het vorige zomer amper 13 miljoen euro aan Genk betaalde.

Juventus wil graag af van Gonzalo Higuain. De Oude Dame vraagt wel nog 18 miljoen euro voor de spits en dat vinden River Plate, Los Angeles Galaxy en D.C. United voorlopig te veel.

LEES OOK: 'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

Zal Club Osayi-Samuel én Edmilson aantrekken?

Meest recent

Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

7
7
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

6
6
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

35
35
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

70
70
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

54
54
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

109
109
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

117
117
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

396
396
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

66
66
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

165
165
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

170
170
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

191
191
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

153
153
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

352
352
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

401
401
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

103
103
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

311
311
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

316
316
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

73
73
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

238
238
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

300
300
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

85
85
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

265
265
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

137
137

Meer sportnieuws