'Club Brugge heeft prijs: bod van vijf miljoen euro geaccepteerd'

2084 stemmen
'Club Brugge heeft prijs: bod van vijf miljoen euro geaccepteerd'

Voorlopig hield Club Brugge het erg rustig op de transfermarkt en werden nog geen nieuwe aangetrokken, maar daar lijkt weldra verandering in te komen. Volgens Het Laatste Nieuws drukt Blauw-Zwart momenteel immers door voor Bright Osayi-Samuel. De vleugelspits moet overkomen van het Engelse Queens Park Rangers.


Osayi-Samuel wordt al een tijdje gelinkt aan de landskampioen. De 22-jarige flankaanvaller kan dan ook terugblikken op een sterk seizoen bij QPR, al konden zijn cijfers met 5 goals en 9 assists in 36 competitiewedstrijden wel beter. Het dossier lag een tijdje stil, maar nu zou Club dus opnieuw doordrukken. Volgens HLN zijn de onderhandelingen alvast verregaand.

De transfersom zou geschat worden op zo'n 5 miljoen euro, bonussen en andere variabelen inclusief. Al is het niet duidelijk of Blauw-Zwart ook zover wil gaan. Met de komst van Osayi-Samuel lijken de Bruggelingen in ieder geval te anticiperen op een mogelijk vertrek van Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta. Als was er na het aflopen van de huurbeurt van Percy Tau sowieso al een plekje vrij in de aanvalslinie.

UPDATE 22u40

Volgens Britse media heeft QPR het aanbod van ongeveer 5 miljoen euro van Club Brugge geaccepteerd. Bright Osayi-Samuel zit alvast niet in de kern voor de partij van dit weekend tegen Millwall. Hij zou de eerste zomeraanwinst van Blauw-Zwart worden.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Goede transfer?

Meest recent

Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

5
5
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

54
54
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

57
57
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

127
127
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

199
199
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

174
174
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

258
258
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

62
62
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

137
137
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

67
67
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

326
326
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

376
376
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

875
875
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

102
102
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

186
186
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

122
122
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

203
203
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

392
392
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

262
262
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

250
250
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

160
160
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

258
258
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

55
55
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

221
221

Meer sportnieuws