'Club Brugge heeft prijs: bod van vijf miljoen euro geaccepteerd'

door
'Club Brugge heeft prijs: bod van vijf miljoen euro geaccepteerd'

Voorlopig hield Club Brugge het erg rustig op de transfermarkt en werden nog geen nieuwe aangetrokken, maar daar lijkt weldra verandering in te komen. Volgens Het Laatste Nieuws drukt Blauw-Zwart momenteel immers door voor Bright Osayi-Samuel. De vleugelspits moet overkomen van het Engelse Queens Park Rangers.


Osayi-Samuel wordt al een tijdje gelinkt aan de landskampioen. De 22-jarige flankaanvaller kan dan ook terugblikken op een sterk seizoen bij QPR, al konden zijn cijfers met 5 goals en 9 assists in 36 competitiewedstrijden wel beter. Het dossier lag een tijdje stil, maar nu zou Club dus opnieuw doordrukken. Volgens HLN zijn de onderhandelingen alvast verregaand.

De transfersom zou geschat worden op zo'n 5 miljoen euro, bonussen en andere variabelen inclusief. Al is het niet duidelijk of Blauw-Zwart ook zover wil gaan. Met de komst van Osayi-Samuel lijken de Bruggelingen in ieder geval te anticiperen op een mogelijk vertrek van Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta. Als was er na het aflopen van de huurbeurt van Percy Tau sowieso al een plekje vrij in de aanvalslinie.

UPDATE 22u40

Volgens Britse media heeft QPR het aanbod van ongeveer 5 miljoen euro van Club Brugge geaccepteerd. Bright Osayi-Samuel zit alvast niet in de kern voor de partij van dit weekend tegen Millwall. Hij zou de eerste zomeraanwinst van Blauw-Zwart worden.

LEES OOK: ‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Goede transfer?

Meest recent

‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

43
43
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

35
35
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

54
54
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

30
30
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

116
116
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

249
249
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

209
209
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

166
166
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

47
47
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

405
405
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

126
126
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

562
562
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

73
73
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

78
78
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

225
225
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

49
49
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

209
209
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

78
78
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

261
261
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

39
39
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

689
689
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

283
283
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

239
239

Meer sportnieuws