'Club Brugge heeft prijs: bod van vijf miljoen euro geaccepteerd'

door
'Club Brugge heeft prijs: bod van vijf miljoen euro geaccepteerd'

Voorlopig hield Club Brugge het erg rustig op de transfermarkt en werden nog geen nieuwe aangetrokken, maar daar lijkt weldra verandering in te komen. Volgens Het Laatste Nieuws drukt Blauw-Zwart momenteel immers door voor Bright Osayi-Samuel. De vleugelspits moet overkomen van het Engelse Queens Park Rangers.


Osayi-Samuel wordt al een tijdje gelinkt aan de landskampioen. De 22-jarige flankaanvaller kan dan ook terugblikken op een sterk seizoen bij QPR, al konden zijn cijfers met 5 goals en 9 assists in 36 competitiewedstrijden wel beter. Het dossier lag een tijdje stil, maar nu zou Club dus opnieuw doordrukken. Volgens HLN zijn de onderhandelingen alvast verregaand.

De transfersom zou geschat worden op zo'n 5 miljoen euro, bonussen en andere variabelen inclusief. Al is het niet duidelijk of Blauw-Zwart ook zover wil gaan. Met de komst van Osayi-Samuel lijken de Bruggelingen in ieder geval te anticiperen op een mogelijk vertrek van Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta. Als was er na het aflopen van de huurbeurt van Percy Tau sowieso al een plekje vrij in de aanvalslinie.

UPDATE 22u40

Volgens Britse media heeft QPR het aanbod van ongeveer 5 miljoen euro van Club Brugge geaccepteerd. Bright Osayi-Samuel zit alvast niet in de kern voor de partij van dit weekend tegen Millwall. Hij zou de eerste zomeraanwinst van Blauw-Zwart worden.

LEES OOK: 'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Trending:

'Tolu-gevecht breekt los: Genk legt pittig prijskaartje vast'
'Tolu-gevecht breekt los: Genk legt pittig prijskaartje vast'

Goede transfer?

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

54
54
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

295
295
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

350
350
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

117
117
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

79
79
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

466
466
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

49
49
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1047
1047
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

334
334
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

900
900
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

354
354
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

599
599
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

486
486
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

219
219
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

660
660
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

671
671
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

290
290
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

332
332
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1379
1379
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

866
866
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

243
243
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

123
123
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws