Club Brugge zendt ook topper tegen AA Gent live uit

door
Club Brugge zendt ook topper tegen AA Gent live uit

In het Belfius Basecamp van Club Brugge staat zaterdagavond de eerste topper van de voorbereiding op het programma, want dan komt AA Gent op bezoek. Blauw-Zwart heeft alvast goed nieuws voor de eigen supporters én die van de Buffalo's, want de wedstrijd zal rechtstreeks te volgen zijn via de officiële Club-kanalen.


Net zoals in de eerdere oefenpartijen tegen OH Leuven, Beerschot en KV Mechelen voorziet de landskampioen ook voor het treffen tegen haar eerste achtervolger die zich komend seizoen opnieuw als de grootste uitdager profileert, een livestream mét commentaar. Op de Facebook en Youtube-pagina van Club Brugge zal vanaf 17u45 een voorbeschouwing starten op het duel.

De vriendschappelijke Slag om Vlanderen zal overigens gewoon in twee helften van 45 minuten worden afgewerkt. In tegenstelling tot Club, dat al voor de vierde keer aantreedt, is het voor AA Gent nog maar pas de tweede oefenmatch van de voorbereiding. Een eerdere kraker tegen KRC Genk werd nog afgelast door een positieve coronatest bij Paul Onuachu.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Club en Anderlecht, KAA Gent lonkt’

Gaat u kijken?

Meest recent

‘Renard in zak en as na ferme transferklap Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op en het seizoen is al even aan de gang. Een eerste ...

44
44
TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Club en Anderlecht, KAA Gent lonkt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

107
107
Kane roept verrassende transferboodschap naar Kompany

Harry Kane is 32 jaar, maar dit seizoen scoort de Engelsman het ene doelpunt na het andere bij ...

24
24
Fans in angst: grote zorgen om Jan Boskamp

Voor een icoon als Jan/Johan Boskamp zijn het niet de meest prettige jaren geweest. De Nederlander ...

29
29
Harde kern Lille verbaast met tifo, Tom Van Grieken jubelt

Voor de topper tussen Lille en PSG (1-1) pakten de thuisfans uit met een opmerkelijk spandoek. Er ...

50
50
‘Liverpool in de penarie: crisis van 483 miljoen euro’

Wat is er aan de hand met Liverpool? De formatie van Arne Slot werd afgelopen seizoen landskampioen, ...

62
62
PSG is woedend: bizarre oorlog zet Frankrijk in rep en roer

PSG is al jaren de alleenheerser van Frankrijk, maar de Parijse topclub ligt vaak in de clinch met ...

24
24
‘Transferopdracht Renard onthuld: meer krediet Anderlecht’

RSC Anderlecht hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

261
261
Garcia wil Tedesco niet achterna: twee Duivels genegeerd

Bondscoach Rudi Garcia heeft afgelopen vrijdag de selectie van de Belgische nationale ploeg ...

157
157
'Voorstel op tafel: Odoi op zucht van Belgische club'

De transfermarkt mag dan wel gesloten zijn, transfervrije spelers kunnen nog steeds tekenen bij een ...

136
136
Kritiek op De Bruyne: Del Piero lanceert krachtig statement

De Rode Duivels rekenen in de twee cruciale interlands tegen Noord-Macedonië en Wales op Kevin ...

234
234
Goud voor Anderlecht: "Hij is als Buquets en Vandereycken"

RSC Anderlecht speelde nog geen groots seizoen tot dusver, maar staat toch mooi op de derde plaats ...

194
194
Lammens verovert Old Trafford: United-icoon maakt U-bocht

Ook Senne Lammens tekende maandag present op het verzamelmoment van de Rode Duivels in Tubeke. En de ...

117
117
Club met voeten op de grond: "Nog heel veel werk aan hem"

Club Brugge won zondagavond de belangrijke thuiswedstrijd tegen Union SG dankzij een doelpunt van ...

424
424
Olivier Deschacht is het kotsbeu: "Wat hij gedaan heeft..."

Wat zit er écht achter de blik van Olivier Deschacht? De voormalige topverdediger – ...

68
68
Standard dubbel genekt? Analisten fileren fase-Coosemans

RSC Anderlecht heeft de tweede interland-break van het seizoen kunnen inzetten op een derde plaats ...

391
391
Malaise bij Antwerp: Wils krijgt voorwaarde voor jobbehoud

Antwerp FC heeft niet bepaald een geslaagd seizoen achter de rug tot dusver. En vlak na de ...

400
400
Union onder vuur: "Bewuste non-match tegen Club Brugge"

Club Brugge KV deelde afgelopen weekend voor de tweede keer dit seizoen een mentale tik uit aan ...

389
389
Engelsen verbijsterd: De Cuyper laat iedereen sprakeloos

Van “is hij wel Premier League-proof?” naar open monden in Engeland: Maxim De Cuyper ...

402
402
"Het is schandalig" - extra staartje na Anderlecht-Standard?

De clash van afgelopen zondag tussen rivalen RSC Anderlecht en Standard (1-0) heeft heel wat stof ...

593
593
'Masterplan gelekt: miljoenentransfer Club staat vast'

Club Brugge kan voorlopig redelijk tevreden terugblikken op het seizoen tot dusver. Bovendien ...

695
695
Alles op alles: Garcia wil één speler absoluut bij Duivels

De tweede interland-break van het seizoen is aangebroken en de Rode Duivels staan daarin voor een ...

344
344
Fink glundert: KRC Genk krijgt opsteker uit ziekenboeg

Schoonheidsprijzen vielen er niet te verdienen, maar dankzij een zes op zes tegen STVV en Dender zit ...

307
307
'Vers bloed voor Leko: AA Gent shopt op bekend terrein'

AA Gent nam vorige week afscheid van sportief directeur Arnar Vidarsson. Het transferbeleid van de ...

289
289
Hasi in blijde verwachting: extra troef voor Anderlecht

Dankzij een felbevochten zege tegen aarstrivaal Standard trekt RSC Anderlecht met een goed gevoel de ...

546
546

Meer sportnieuws