'AA Gent nog lang niet overtuigd door bod van Lille'

door
'AA Gent nog lang niet overtuigd door bod van Lille'

Gaat het transferrecord van de Jupiler Pro League deze zomer verbroken worden? Het zou één van de komende dagen weleens kunnen blijken, want Jonathan David lijkt zeer dicht bij een transfer te staan. Het Canadese goudhaantje van AA Gent is volgens L'Equipe op weg om snel zijn handtekening te zetten bij Lille.

Het was al enkele weken duidelijk dat de Noord-Fransen hun zinnen gezet hadden op David als nieuwe aanvaller bij een vertrek van Victor Osimhen. Donderdag bevestigde Marc Ingla, de algemeen directeur van Lille, dat de onderhandelingen over de transfer van de ex-spits van Charleroi naar Napoli in een afrondende fase zitten en dat betekent Lille ook snel kan doordrukken voor David.

Volgens L'Equipe zat Ingla zelfs woensdag al samen met het bestuur van AA Gent om de transfer van David te bespreken, waarbij ook Mogi Bayat aanwezig was. Lille zou zich al  bereid getoond hebben om 25 miljoen euro neer te tellen voor de 20-jarige. Een akkoord tussen de clubs is er nog niet, maar zou er volgens het bericht wel snel kunnen komen. Met David zelf zou Lille zelfs al een persoonlijk akkoord hebben voor een vijfjarig contract.

UPDATE 17/07
In Frankrijk zijn ze dus optimistisch dat er snel een volledig akkoord uit de bus zal rollen voor de transfer, maar bij Het NIeuwsblad klinkt toch een ander geluid. Daar schrijven ze dat er nog een grote kloof gaapt tussen de clubs. Het eerste bod van Lille bedroeg inclusief bonussen immers minder dan de eerder geschreven 25 miljoen euro, terwijl de Buffalo's een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen willen. De Fransen zullen wellicht wel hun tijd nemen, want in Frankrijk opent de transfermarkt pas op 10 augustus. Gent wil David dan weer liefst van al gewoon nog een seizoen houden.

LEES OOK: AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

🚀

Denk je dat er nog een akkoord gevonden zal worden?

Meest recent

'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

14
14
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

354
354
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

47
47
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

119
119
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

82
82
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

67
67
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

202
202
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

24
24
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

184
184
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

310
310
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

95
95
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

193
193
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

175
175
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

185
185
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

478
478
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

445
445
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

30
30
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

71
71
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

973
973
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

290
290
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

164
164
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

145
145
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

203
203
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

63
63
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

746
746

Meer sportnieuws