'AA Gent nog lang niet overtuigd door bod van Lille'

door
'AA Gent nog lang niet overtuigd door bod van Lille'

Gaat het transferrecord van de Jupiler Pro League deze zomer verbroken worden? Het zou één van de komende dagen weleens kunnen blijken, want Jonathan David lijkt zeer dicht bij een transfer te staan. Het Canadese goudhaantje van AA Gent is volgens L'Equipe op weg om snel zijn handtekening te zetten bij Lille.

Het was al enkele weken duidelijk dat de Noord-Fransen hun zinnen gezet hadden op David als nieuwe aanvaller bij een vertrek van Victor Osimhen. Donderdag bevestigde Marc Ingla, de algemeen directeur van Lille, dat de onderhandelingen over de transfer van de ex-spits van Charleroi naar Napoli in een afrondende fase zitten en dat betekent Lille ook snel kan doordrukken voor David.

Volgens L'Equipe zat Ingla zelfs woensdag al samen met het bestuur van AA Gent om de transfer van David te bespreken, waarbij ook Mogi Bayat aanwezig was. Lille zou zich al  bereid getoond hebben om 25 miljoen euro neer te tellen voor de 20-jarige. Een akkoord tussen de clubs is er nog niet, maar zou er volgens het bericht wel snel kunnen komen. Met David zelf zou Lille zelfs al een persoonlijk akkoord hebben voor een vijfjarig contract.

UPDATE 17/07
In Frankrijk zijn ze dus optimistisch dat er snel een volledig akkoord uit de bus zal rollen voor de transfer, maar bij Het NIeuwsblad klinkt toch een ander geluid. Daar schrijven ze dat er nog een grote kloof gaapt tussen de clubs. Het eerste bod van Lille bedroeg inclusief bonussen immers minder dan de eerder geschreven 25 miljoen euro, terwijl de Buffalo's een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen willen. De Fransen zullen wellicht wel hun tijd nemen, want in Frankrijk opent de transfermarkt pas op 10 augustus. Gent wil David dan weer liefst van al gewoon nog een seizoen houden.

LEES OOK: Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

Denk je dat er nog een akkoord gevonden zal worden?

Meest recent

Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

10
10
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

29
29
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

137
137
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

19
19
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

65
65
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

41
41
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

244
244
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

20
20
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

237
237
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

55
55
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

115
115
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

28
28
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

61
61
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

93
93
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

62
62
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

43
43
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

20
20
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

85
85
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

39
39
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

749
749
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

246
246
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

311
311
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

107
107
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

612
612

Meer sportnieuws