'Clement zet twee spelers uit A-kern, Club wil van nog zes spelers af'

stemmen
'Clement zet twee spelers uit A-kern, Club wil van nog zes spelers af'

Bij Club Brugge hebben ze nog een week of twee om zich klaar te stomen voor hun eerste levensbelangrijke opdracht, de bekerfinale tegen Antwerp op 1 augustus. De kern van Philippe Clement krijgt dan ook alsmaar meer vorm, al wil de trainer zijn groep van 30 spelers wel nog afslanken. Twee spelers zouden alvast uit de A-kern gezet zijn in afwachting van een transfer.


Hij ontbrak al op de ploegfoto, maar nu moet Kaveh Rezaei zich ook niet langer melden op training van Philippe Clement. Het Laatste Nieuws weet dat de Iraniër teruggezet werd naar de beloften, net als Thibault Vlietinck. De 22-jarige rechterflankspeler kon zich sinds zijn debuut in 2016 nooit helemaal doorzetten en kwam in de voorbije vier jaar in alle competities samen slechts 28 keer in actie.

Behalve het teruggezette duo zijn er nog zes spelers die de komende maanden Blauw-Zwart mogen verlaten. Het gaat om jongens die het afgelopen seizoen verhuurd werden: Karlo Letica, Luan Peres, Erhan Masovic, Ahmed Touba, Jellert Van Landschoot en Cyril Ngonge. Die eerste twee zijn nog steeds actief bij hun huurclubs: Letica blijft nog twee weken bij SPAL - dat ook nog niet beslist heeft over zijn aankoopoptie -, Luan speelt zelfs nog tot het einde van 2020 voor Santos. De vier anderen genieten allen interesse. Masovic kan naar Zwitserland en Oostenrijk en ook één Belgische club toont belangstelling. Voor Touba zou er dan weer interesse zijn vanuit Slowakije. Van Landschoot kan nog definitief de overstap maken naar NEC, dat hem al huurde, of naar 1B. Ngonge tenslotte is gegeerd door KV Mechelen, Moeskroen, OH Leuven, FC Utrecht en VVV.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Vind je het logisch dat Vlietinck weg moet bij Club?

Meest recent

Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

32
32
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

381
381
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

78
78
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

372
372
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

30
30
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

360
360
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

204
204
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

217
217
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

113
113
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1152
1152
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

94
94
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

295
295
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

186
186
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

182
182
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

204
204
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

482
482
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

862
862
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

46
46
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

685
685
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

257
257
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

145
145
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

233
233
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

175
175

Meer sportnieuws