'Clement zet twee spelers uit A-kern, Club wil van nog zes spelers af'

door
'Clement zet twee spelers uit A-kern, Club wil van nog zes spelers af'

Bij Club Brugge hebben ze nog een week of twee om zich klaar te stomen voor hun eerste levensbelangrijke opdracht, de bekerfinale tegen Antwerp op 1 augustus. De kern van Philippe Clement krijgt dan ook alsmaar meer vorm, al wil de trainer zijn groep van 30 spelers wel nog afslanken. Twee spelers zouden alvast uit de A-kern gezet zijn in afwachting van een transfer.


Hij ontbrak al op de ploegfoto, maar nu moet Kaveh Rezaei zich ook niet langer melden op training van Philippe Clement. Het Laatste Nieuws weet dat de Iraniër teruggezet werd naar de beloften, net als Thibault Vlietinck. De 22-jarige rechterflankspeler kon zich sinds zijn debuut in 2016 nooit helemaal doorzetten en kwam in de voorbije vier jaar in alle competities samen slechts 28 keer in actie.

Behalve het teruggezette duo zijn er nog zes spelers die de komende maanden Blauw-Zwart mogen verlaten. Het gaat om jongens die het afgelopen seizoen verhuurd werden: Karlo Letica, Luan Peres, Erhan Masovic, Ahmed Touba, Jellert Van Landschoot en Cyril Ngonge. Die eerste twee zijn nog steeds actief bij hun huurclubs: Letica blijft nog twee weken bij SPAL - dat ook nog niet beslist heeft over zijn aankoopoptie -, Luan speelt zelfs nog tot het einde van 2020 voor Santos. De vier anderen genieten allen interesse. Masovic kan naar Zwitserland en Oostenrijk en ook één Belgische club toont belangstelling. Voor Touba zou er dan weer interesse zijn vanuit Slowakije. Van Landschoot kan nog definitief de overstap maken naar NEC, dat hem al huurde, of naar 1B. Ngonge tenslotte is gegeerd door KV Mechelen, Moeskroen, OH Leuven, FC Utrecht en VVV.

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Vind je het logisch dat Vlietinck weg moet bij Club?

Meest recent

‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

8
8
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

145
145
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

132
132
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

32
32
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

476
476
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

153
153
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

82
82
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

17
17
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

30
30
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

393
393
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

171
171
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

560
560
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

71
71
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

107
107
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

358
358
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

244
244
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

536
536
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

204
204
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

631
631
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

272
272
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

788
788
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

207
207
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

976
976
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

460
460

Meer sportnieuws