'Clement zet twee spelers uit A-kern, Club wil van nog zes spelers af'

door
'Clement zet twee spelers uit A-kern, Club wil van nog zes spelers af'

Bij Club Brugge hebben ze nog een week of twee om zich klaar te stomen voor hun eerste levensbelangrijke opdracht, de bekerfinale tegen Antwerp op 1 augustus. De kern van Philippe Clement krijgt dan ook alsmaar meer vorm, al wil de trainer zijn groep van 30 spelers wel nog afslanken. Twee spelers zouden alvast uit de A-kern gezet zijn in afwachting van een transfer.


Hij ontbrak al op de ploegfoto, maar nu moet Kaveh Rezaei zich ook niet langer melden op training van Philippe Clement. Het Laatste Nieuws weet dat de Iraniër teruggezet werd naar de beloften, net als Thibault Vlietinck. De 22-jarige rechterflankspeler kon zich sinds zijn debuut in 2016 nooit helemaal doorzetten en kwam in de voorbije vier jaar in alle competities samen slechts 28 keer in actie.

Behalve het teruggezette duo zijn er nog zes spelers die de komende maanden Blauw-Zwart mogen verlaten. Het gaat om jongens die het afgelopen seizoen verhuurd werden: Karlo Letica, Luan Peres, Erhan Masovic, Ahmed Touba, Jellert Van Landschoot en Cyril Ngonge. Die eerste twee zijn nog steeds actief bij hun huurclubs: Letica blijft nog twee weken bij SPAL - dat ook nog niet beslist heeft over zijn aankoopoptie -, Luan speelt zelfs nog tot het einde van 2020 voor Santos. De vier anderen genieten allen interesse. Masovic kan naar Zwitserland en Oostenrijk en ook één Belgische club toont belangstelling. Voor Touba zou er dan weer interesse zijn vanuit Slowakije. Van Landschoot kan nog definitief de overstap maken naar NEC, dat hem al huurde, of naar 1B. Ngonge tenslotte is gegeerd door KV Mechelen, Moeskroen, OH Leuven, FC Utrecht en VVV.

LEES OOK: Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Vind je het logisch dat Vlietinck weg moet bij Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

0
0
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

31
31
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

232
232
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

61
61
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

76
76
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

51
51
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

194
194
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

48
48
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

210
210
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

166
166
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

101
101
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

168
168
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

245
245
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

144
144
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

181
181
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

313
313
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

220
220
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

578
578
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

327
327
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

349
349
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

309
309
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

360
360

Meer sportnieuws