'Clement zet twee spelers uit A-kern, Club wil van nog zes spelers af'

1454 stemmen
'Clement zet twee spelers uit A-kern, Club wil van nog zes spelers af'

Bij Club Brugge hebben ze nog een week of twee om zich klaar te stomen voor hun eerste levensbelangrijke opdracht, de bekerfinale tegen Antwerp op 1 augustus. De kern van Philippe Clement krijgt dan ook alsmaar meer vorm, al wil de trainer zijn groep van 30 spelers wel nog afslanken. Twee spelers zouden alvast uit de A-kern gezet zijn in afwachting van een transfer.


Hij ontbrak al op de ploegfoto, maar nu moet Kaveh Rezaei zich ook niet langer melden op training van Philippe Clement. Het Laatste Nieuws weet dat de Iraniër teruggezet werd naar de beloften, net als Thibault Vlietinck. De 22-jarige rechterflankspeler kon zich sinds zijn debuut in 2016 nooit helemaal doorzetten en kwam in de voorbije vier jaar in alle competities samen slechts 28 keer in actie.

Behalve het teruggezette duo zijn er nog zes spelers die de komende maanden Blauw-Zwart mogen verlaten. Het gaat om jongens die het afgelopen seizoen verhuurd werden: Karlo Letica, Luan Peres, Erhan Masovic, Ahmed Touba, Jellert Van Landschoot en Cyril Ngonge. Die eerste twee zijn nog steeds actief bij hun huurclubs: Letica blijft nog twee weken bij SPAL - dat ook nog niet beslist heeft over zijn aankoopoptie -, Luan speelt zelfs nog tot het einde van 2020 voor Santos. De vier anderen genieten allen interesse. Masovic kan naar Zwitserland en Oostenrijk en ook één Belgische club toont belangstelling. Voor Touba zou er dan weer interesse zijn vanuit Slowakije. Van Landschoot kan nog definitief de overstap maken naar NEC, dat hem al huurde, of naar 1B. Ngonge tenslotte is gegeerd door KV Mechelen, Moeskroen, OH Leuven, FC Utrecht en VVV.

LEES OOK: Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Vind je het logisch dat Vlietinck weg moet bij Club?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

188
188
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

113
113
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

54
54
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

46
46
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

457
457
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

208
208
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

91
91
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

99
99
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

103
103
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

86
86
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

256
256
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

104
104
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

374
374
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

97
97
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

32
32
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

132
132
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

538
538
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

195
195
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

69
69
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

342
342
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

260
260
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

135
135
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

191
191
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

504
504

Meer sportnieuws