Wed Tip: zo win jij dit weekend meer dan 800 euro met 10 euro inzet!

20 stemmen
Wed Tip: zo win jij dit weekend meer dan 800 euro met 10 euro inzet!

Na de Duitse en de Engelse is nu ook de Spaanse kampioen gekend, maar net zoals in Italië zijn die laatste twee competities daarom nog niet afgelopen. Ook dit weekend staan er doorheen Europa dus weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Openen doen we in de Premier League met de degradatiekraker tussen West Ham en Watford, een restant van speeldag 35. Wie wint doet dus een gouden zaak onderin de stand, maar vermits beide ploegen elkaar op zowat alle vlakken perfect in evenwicht houden schreeuwt dit duel om een gelijkspel. De bezoekers houden er wel een potigere speelstijl op na, zo leert een blik op de fair play ranking, en dus linken we die draw met behulp van de Bet Builder aan meer kaarten voor Watford. Samen is het 6,50x onze inzet waard.



Op zaterdag trekken we naar de Serie A, te beginnen met het treffen tussen Hellas Verona en Atalanta. Het team van Timothy Castagne en Ruslan Malinovskyi is de laatste tijd in grootse doen en hield dinsdag nog een schietoefening tegen Brescia, dus ook Sofyan Amrabat en co mogen geen probleem vormen. Hoewel de thuisploeg zich de voorbije weken kranig verweerde tegen enkele lastige tegenstanders, zien wij de club uit Bergamo dan ook beide helften winnen. Als dat lukt, rekenen wij ons 3,30x onze inleg rijker.

Nog in Italië neemt AC Milan, waar Alexis Saelemaekers terugkeert uit schorsing, het later op de avond op tegen Bologna. De Rossoneri kamperen nog steeds op de zevende plek, maar schoten na de coronabreak wel prima uit de startblokken. Milan scoorde sindsdien zelfs telkens minstens twee keer, al hield Gianluigi Donnarumma wel slechts twee keer zelf zijn netten schoon. Indien die trend gerespecteerd blijft, en Milan dus zeker tweemaal raak treft zonder de nul te houden, levert dat met de Bet Builder 2,25x onze inzet op.



Op zondag steken we terug Het Kanaal over voor de topper tussen Tottenham Hotspur en Leicester City. Toby Alderweireld en Jan Vertonghen proberen in de race te blijven voor een Europa League-ticket, terwijl Youri Tielemans en Dennis Praet hun Champions League-plaatsje trachten vast te houden. Uitkijken wordt het echter toch vooral naar de prestaties van de Engelse sluipschutters aan weerskanten. Als zowel Harry Kane als Jamie Vardy zijn goaltje meepikt, vermenigvuldigen wij dankzij de Bet Builder onze bet maal 6,40x.

Eindigen doen we terug in de Serie A, waar met AS Roma tegen Inter zondag eveneens een knalaffiche op het programma staat. Of Romelu Lukaku dan weer van de partij zal zijn valt nog af te wachten, maar ook zonder onze nationale topschutter willen de Nerazzurri naderen tot op drie punten van leider Juventus. Als beste ploeg op verplaatsing in Italië mag Antonio Conte alvast hopen op een goede afloop tegen de in eigen huis toch vrij kwetsbare Romeinen. Een zege voor Inter mét tegendoelpunt brengt 3,85x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de scoringsmachine van Atalanta, goals voor Kane én Vardy en een driepunter zonder clean sheet voor Inter in Rome, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 81,31x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

11
11
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

66
66
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

35
35
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

54
54
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

293
293
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

76
76
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

122
122
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

459
459
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

55
55
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

236
236
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

357
357
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1263
1263
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

545
545
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

177
177
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

801
801
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

591
591
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

278
278
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

139
139
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws