TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

563 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze niet meer te moeten rekenen op de komst van Adolfo Gaich. Die verklaarde immers zelf op de Argentijnse televisie dat hij zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar CSKA Moskou en dat de onderhandelingen volop aan de gang zijn. Als die transfer er niet komt, zal hij naar eigen zeggen bijtekenen bij San Lorenzo.



En ook een andere spits zal er niet meteen bijkomen bij Club. Bij Blauw-Zwart zouden ze beslist hebben voorlopig geen werk te maken van een andere nieuwe spits en alles te zetten op Michael Krmencik, die na een aanpassingsperiode nu volledig fit en ingeburgerd is en dus dit seizoen volledig moet gaan ontploffen.

Een middenvelder kan er misschien wel nog bij, want Club zou aan Joey Veerman laten weten hebben dat het geïnteresseerd is. De Nederlander wordt gezien als iemand die op termijn Ruud Vormer kan opvolgen. Heerenveen is wel niet van plan om Veerman zomaar te laten vertrekken en wil hem een nieuw contract voorschotelen.



Er zullen de komende weken ook nog enkele spelers Club verlaten. Noah Fadiga zou alvast weg zijn en een vierjarig contract bij Heracles tekenen. Ook Kaveh Rezaei is op weg naar de uitgang, hij stond al niet meer op de ploegfoto. Met welke ploeg hij onderhandelt, is momenteel niet duidelijk. Het zou echter niét gaan om Charleroi of Antwerp. Philippe Clement zou zijn kern willen afslanken tot 25 spelers, wat betekent dat er daarnaast nog een viertal vertrekkers verwacht mogen worden.

AA Gent was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en blijft voorlopig doorgaan. De Buffalo's zouden nu een akkoord bereikt hebben met Heidenheim over de komst van Niklas Dorsch. Gent zou 3,5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige middenvelder, die de zevende zomeraanwinst kan worden wanneer hij terug is uit vakantie in Griekenland.



Bij Anderlecht zijn ze wel bereid om enkele spelers te laten vertrekken om extra geld in het laatje te brengen. Elias Cobbaut zou 10 miljoen euro moeten opbrengen, maar de kans lijkt vrijwel onbestaande dat een ploeg dat bedrag nu zal ophoesten voor de verdediger. Hetzelfde prijskaartje hangt ook aan Hendrik Van Crombrugge en Kemar Roofe, voor wie de voorbije maanden enkele clubs interesse toonden.

Mogelijk strijkt er ook een opmerkelijke naam neer bij Anderlecht. Momenteel traint Joshua Ireland immers mee bij Paars-Wit. De 16-jarige middenvelder speelde de voorbije jaren in de jeugd van Stoke City en was ook al Engels jeugdinternational. Ireland is de zoon van Stephen Ireland, een ex-ploegmaat van Vincent Kompany bij Manchester City.

BUITENLAND



David Alaba zou Bayern München in 2021 weleens gratis kunnen gaan verlaten. De Oostenrijker ziet zijn verbintenis bij de Duitse kampioen dan aflopen en FC Barcelona zou hem gevraagd hebben om niet bij te tekenen zodat hij transfervrij naar Catalonië kan trekken. Barça had Alaba graag al deze zomer binnengehaald, maar Bayern wil niet meewerken aan een transfer.

Manchester City zag deze week zijn Europese schorsing weggegomd worden en profiteert meteen met een nieuwe aanwinst. De Citizens zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Ferran Torres, een 20-jarige flankaanvaller van Valencia. Met diens komst zou City onder meer Real Madrid, Atletico Madrid en Juventus aftroeven. 

In januari pakte Internazionale nog uit met de komst van Christian Eriksen, maar dat werd tot dusver geen doorslaand succes. Antonio Conte lijkt geen grote fan te zijn en gebruikte de middenvelder de jongste wedstrijden amper. In Italië klinkt het dan ook dat Eriksen in de zomer alweer zou kunnen vertrekken uit Milaan. Inter wil wel nog 60 miljoen euro vangen voor de Deen.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

16
16
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

54
54
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

41
41
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

207
207
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

29
29
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

360
360
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

534
534
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

136
136
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

273
273
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

788
788
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

474
474
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

135
135
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

839
839
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

229
229
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

286
286
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

176
176
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

63
63
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

85
85
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

163
163
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

595
595
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

112
112
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

205
205

Meer sportnieuws