TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

563 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze niet meer te moeten rekenen op de komst van Adolfo Gaich. Die verklaarde immers zelf op de Argentijnse televisie dat hij zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar CSKA Moskou en dat de onderhandelingen volop aan de gang zijn. Als die transfer er niet komt, zal hij naar eigen zeggen bijtekenen bij San Lorenzo.



En ook een andere spits zal er niet meteen bijkomen bij Club. Bij Blauw-Zwart zouden ze beslist hebben voorlopig geen werk te maken van een andere nieuwe spits en alles te zetten op Michael Krmencik, die na een aanpassingsperiode nu volledig fit en ingeburgerd is en dus dit seizoen volledig moet gaan ontploffen.

Een middenvelder kan er misschien wel nog bij, want Club zou aan Joey Veerman laten weten hebben dat het geïnteresseerd is. De Nederlander wordt gezien als iemand die op termijn Ruud Vormer kan opvolgen. Heerenveen is wel niet van plan om Veerman zomaar te laten vertrekken en wil hem een nieuw contract voorschotelen.



Er zullen de komende weken ook nog enkele spelers Club verlaten. Noah Fadiga zou alvast weg zijn en een vierjarig contract bij Heracles tekenen. Ook Kaveh Rezaei is op weg naar de uitgang, hij stond al niet meer op de ploegfoto. Met welke ploeg hij onderhandelt, is momenteel niet duidelijk. Het zou echter niét gaan om Charleroi of Antwerp. Philippe Clement zou zijn kern willen afslanken tot 25 spelers, wat betekent dat er daarnaast nog een viertal vertrekkers verwacht mogen worden.

AA Gent was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en blijft voorlopig doorgaan. De Buffalo's zouden nu een akkoord bereikt hebben met Heidenheim over de komst van Niklas Dorsch. Gent zou 3,5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige middenvelder, die de zevende zomeraanwinst kan worden wanneer hij terug is uit vakantie in Griekenland.



Bij Anderlecht zijn ze wel bereid om enkele spelers te laten vertrekken om extra geld in het laatje te brengen. Elias Cobbaut zou 10 miljoen euro moeten opbrengen, maar de kans lijkt vrijwel onbestaande dat een ploeg dat bedrag nu zal ophoesten voor de verdediger. Hetzelfde prijskaartje hangt ook aan Hendrik Van Crombrugge en Kemar Roofe, voor wie de voorbije maanden enkele clubs interesse toonden.

Mogelijk strijkt er ook een opmerkelijke naam neer bij Anderlecht. Momenteel traint Joshua Ireland immers mee bij Paars-Wit. De 16-jarige middenvelder speelde de voorbije jaren in de jeugd van Stoke City en was ook al Engels jeugdinternational. Ireland is de zoon van Stephen Ireland, een ex-ploegmaat van Vincent Kompany bij Manchester City.

BUITENLAND



David Alaba zou Bayern München in 2021 weleens gratis kunnen gaan verlaten. De Oostenrijker ziet zijn verbintenis bij de Duitse kampioen dan aflopen en FC Barcelona zou hem gevraagd hebben om niet bij te tekenen zodat hij transfervrij naar Catalonië kan trekken. Barça had Alaba graag al deze zomer binnengehaald, maar Bayern wil niet meewerken aan een transfer.

Manchester City zag deze week zijn Europese schorsing weggegomd worden en profiteert meteen met een nieuwe aanwinst. De Citizens zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Ferran Torres, een 20-jarige flankaanvaller van Valencia. Met diens komst zou City onder meer Real Madrid, Atletico Madrid en Juventus aftroeven. 

In januari pakte Internazionale nog uit met de komst van Christian Eriksen, maar dat werd tot dusver geen doorslaand succes. Antonio Conte lijkt geen grote fan te zijn en gebruikte de middenvelder de jongste wedstrijden amper. In Italië klinkt het dan ook dat Eriksen in de zomer alweer zou kunnen vertrekken uit Milaan. Inter wil wel nog 60 miljoen euro vangen voor de Deen.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

86
86
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

144
144
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

57
57
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

201
201
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

151
151
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

397
397
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

124
124
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

415
415
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

90
90
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

196
196
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

299
299
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

588
588
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

109
109
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1094
1094
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

169
169
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

325
325
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

257
257
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

159
159
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

475
475
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

137
137
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

297
297
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

36
36
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

170
170
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

96
96
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

634
634

Meer sportnieuws