TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

563 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze niet meer te moeten rekenen op de komst van Adolfo Gaich. Die verklaarde immers zelf op de Argentijnse televisie dat hij zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar CSKA Moskou en dat de onderhandelingen volop aan de gang zijn. Als die transfer er niet komt, zal hij naar eigen zeggen bijtekenen bij San Lorenzo.



En ook een andere spits zal er niet meteen bijkomen bij Club. Bij Blauw-Zwart zouden ze beslist hebben voorlopig geen werk te maken van een andere nieuwe spits en alles te zetten op Michael Krmencik, die na een aanpassingsperiode nu volledig fit en ingeburgerd is en dus dit seizoen volledig moet gaan ontploffen.

Een middenvelder kan er misschien wel nog bij, want Club zou aan Joey Veerman laten weten hebben dat het geïnteresseerd is. De Nederlander wordt gezien als iemand die op termijn Ruud Vormer kan opvolgen. Heerenveen is wel niet van plan om Veerman zomaar te laten vertrekken en wil hem een nieuw contract voorschotelen.



Er zullen de komende weken ook nog enkele spelers Club verlaten. Noah Fadiga zou alvast weg zijn en een vierjarig contract bij Heracles tekenen. Ook Kaveh Rezaei is op weg naar de uitgang, hij stond al niet meer op de ploegfoto. Met welke ploeg hij onderhandelt, is momenteel niet duidelijk. Het zou echter niét gaan om Charleroi of Antwerp. Philippe Clement zou zijn kern willen afslanken tot 25 spelers, wat betekent dat er daarnaast nog een viertal vertrekkers verwacht mogen worden.

AA Gent was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en blijft voorlopig doorgaan. De Buffalo's zouden nu een akkoord bereikt hebben met Heidenheim over de komst van Niklas Dorsch. Gent zou 3,5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige middenvelder, die de zevende zomeraanwinst kan worden wanneer hij terug is uit vakantie in Griekenland.



Bij Anderlecht zijn ze wel bereid om enkele spelers te laten vertrekken om extra geld in het laatje te brengen. Elias Cobbaut zou 10 miljoen euro moeten opbrengen, maar de kans lijkt vrijwel onbestaande dat een ploeg dat bedrag nu zal ophoesten voor de verdediger. Hetzelfde prijskaartje hangt ook aan Hendrik Van Crombrugge en Kemar Roofe, voor wie de voorbije maanden enkele clubs interesse toonden.

Mogelijk strijkt er ook een opmerkelijke naam neer bij Anderlecht. Momenteel traint Joshua Ireland immers mee bij Paars-Wit. De 16-jarige middenvelder speelde de voorbije jaren in de jeugd van Stoke City en was ook al Engels jeugdinternational. Ireland is de zoon van Stephen Ireland, een ex-ploegmaat van Vincent Kompany bij Manchester City.

BUITENLAND



David Alaba zou Bayern München in 2021 weleens gratis kunnen gaan verlaten. De Oostenrijker ziet zijn verbintenis bij de Duitse kampioen dan aflopen en FC Barcelona zou hem gevraagd hebben om niet bij te tekenen zodat hij transfervrij naar Catalonië kan trekken. Barça had Alaba graag al deze zomer binnengehaald, maar Bayern wil niet meewerken aan een transfer.

Manchester City zag deze week zijn Europese schorsing weggegomd worden en profiteert meteen met een nieuwe aanwinst. De Citizens zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Ferran Torres, een 20-jarige flankaanvaller van Valencia. Met diens komst zou City onder meer Real Madrid, Atletico Madrid en Juventus aftroeven. 

In januari pakte Internazionale nog uit met de komst van Christian Eriksen, maar dat werd tot dusver geen doorslaand succes. Antonio Conte lijkt geen grote fan te zijn en gebruikte de middenvelder de jongste wedstrijden amper. In Italië klinkt het dan ook dat Eriksen in de zomer alweer zou kunnen vertrekken uit Milaan. Inter wil wel nog 60 miljoen euro vangen voor de Deen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

30
30
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

32
32
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

235
235
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

60
60
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

72
72
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

114
114
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

136
136
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

67
67
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

21
21
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

64
64
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

109
109
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

302
302
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

63
63
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

33
33
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

52
52
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

361
361
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

41
41
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

195
195
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

123
123
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

678
678
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

146
146
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

124
124
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

521
521
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

28
28
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

686
686

Meer sportnieuws