TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze niet meer te moeten rekenen op de komst van Adolfo Gaich. Die verklaarde immers zelf op de Argentijnse televisie dat hij zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar CSKA Moskou en dat de onderhandelingen volop aan de gang zijn. Als die transfer er niet komt, zal hij naar eigen zeggen bijtekenen bij San Lorenzo.



En ook een andere spits zal er niet meteen bijkomen bij Club. Bij Blauw-Zwart zouden ze beslist hebben voorlopig geen werk te maken van een andere nieuwe spits en alles te zetten op Michael Krmencik, die na een aanpassingsperiode nu volledig fit en ingeburgerd is en dus dit seizoen volledig moet gaan ontploffen.

Een middenvelder kan er misschien wel nog bij, want Club zou aan Joey Veerman laten weten hebben dat het geïnteresseerd is. De Nederlander wordt gezien als iemand die op termijn Ruud Vormer kan opvolgen. Heerenveen is wel niet van plan om Veerman zomaar te laten vertrekken en wil hem een nieuw contract voorschotelen.



Er zullen de komende weken ook nog enkele spelers Club verlaten. Noah Fadiga zou alvast weg zijn en een vierjarig contract bij Heracles tekenen. Ook Kaveh Rezaei is op weg naar de uitgang, hij stond al niet meer op de ploegfoto. Met welke ploeg hij onderhandelt, is momenteel niet duidelijk. Het zou echter niét gaan om Charleroi of Antwerp. Philippe Clement zou zijn kern willen afslanken tot 25 spelers, wat betekent dat er daarnaast nog een viertal vertrekkers verwacht mogen worden.

AA Gent was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en blijft voorlopig doorgaan. De Buffalo's zouden nu een akkoord bereikt hebben met Heidenheim over de komst van Niklas Dorsch. Gent zou 3,5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige middenvelder, die de zevende zomeraanwinst kan worden wanneer hij terug is uit vakantie in Griekenland.



Bij Anderlecht zijn ze wel bereid om enkele spelers te laten vertrekken om extra geld in het laatje te brengen. Elias Cobbaut zou 10 miljoen euro moeten opbrengen, maar de kans lijkt vrijwel onbestaande dat een ploeg dat bedrag nu zal ophoesten voor de verdediger. Hetzelfde prijskaartje hangt ook aan Hendrik Van Crombrugge en Kemar Roofe, voor wie de voorbije maanden enkele clubs interesse toonden.

Mogelijk strijkt er ook een opmerkelijke naam neer bij Anderlecht. Momenteel traint Joshua Ireland immers mee bij Paars-Wit. De 16-jarige middenvelder speelde de voorbije jaren in de jeugd van Stoke City en was ook al Engels jeugdinternational. Ireland is de zoon van Stephen Ireland, een ex-ploegmaat van Vincent Kompany bij Manchester City.

BUITENLAND



David Alaba zou Bayern München in 2021 weleens gratis kunnen gaan verlaten. De Oostenrijker ziet zijn verbintenis bij de Duitse kampioen dan aflopen en FC Barcelona zou hem gevraagd hebben om niet bij te tekenen zodat hij transfervrij naar Catalonië kan trekken. Barça had Alaba graag al deze zomer binnengehaald, maar Bayern wil niet meewerken aan een transfer.

Manchester City zag deze week zijn Europese schorsing weggegomd worden en profiteert meteen met een nieuwe aanwinst. De Citizens zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Ferran Torres, een 20-jarige flankaanvaller van Valencia. Met diens komst zou City onder meer Real Madrid, Atletico Madrid en Juventus aftroeven. 

In januari pakte Internazionale nog uit met de komst van Christian Eriksen, maar dat werd tot dusver geen doorslaand succes. Antonio Conte lijkt geen grote fan te zijn en gebruikte de middenvelder de jongste wedstrijden amper. In Italië klinkt het dan ook dat Eriksen in de zomer alweer zou kunnen vertrekken uit Milaan. Inter wil wel nog 60 miljoen euro vangen voor de Deen.

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

11
11
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

83
83
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

59
59
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

78
78
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

42
42
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

69
69
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

210
210
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

205
205
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

66
66
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

302
302
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

256
256
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

375
375
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

575
575
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

230
230
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

171
171
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

120
120
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

96
96
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

281
281
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

683
683
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws