TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt spitsenknoop door, Gent slaat weer toe'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze niet meer te moeten rekenen op de komst van Adolfo Gaich. Die verklaarde immers zelf op de Argentijnse televisie dat hij zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar CSKA Moskou en dat de onderhandelingen volop aan de gang zijn. Als die transfer er niet komt, zal hij naar eigen zeggen bijtekenen bij San Lorenzo.



En ook een andere spits zal er niet meteen bijkomen bij Club. Bij Blauw-Zwart zouden ze beslist hebben voorlopig geen werk te maken van een andere nieuwe spits en alles te zetten op Michael Krmencik, die na een aanpassingsperiode nu volledig fit en ingeburgerd is en dus dit seizoen volledig moet gaan ontploffen.

Een middenvelder kan er misschien wel nog bij, want Club zou aan Joey Veerman laten weten hebben dat het geïnteresseerd is. De Nederlander wordt gezien als iemand die op termijn Ruud Vormer kan opvolgen. Heerenveen is wel niet van plan om Veerman zomaar te laten vertrekken en wil hem een nieuw contract voorschotelen.



Er zullen de komende weken ook nog enkele spelers Club verlaten. Noah Fadiga zou alvast weg zijn en een vierjarig contract bij Heracles tekenen. Ook Kaveh Rezaei is op weg naar de uitgang, hij stond al niet meer op de ploegfoto. Met welke ploeg hij onderhandelt, is momenteel niet duidelijk. Het zou echter niét gaan om Charleroi of Antwerp. Philippe Clement zou zijn kern willen afslanken tot 25 spelers, wat betekent dat er daarnaast nog een viertal vertrekkers verwacht mogen worden.

AA Gent was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en blijft voorlopig doorgaan. De Buffalo's zouden nu een akkoord bereikt hebben met Heidenheim over de komst van Niklas Dorsch. Gent zou 3,5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige middenvelder, die de zevende zomeraanwinst kan worden wanneer hij terug is uit vakantie in Griekenland.



Bij Anderlecht zijn ze wel bereid om enkele spelers te laten vertrekken om extra geld in het laatje te brengen. Elias Cobbaut zou 10 miljoen euro moeten opbrengen, maar de kans lijkt vrijwel onbestaande dat een ploeg dat bedrag nu zal ophoesten voor de verdediger. Hetzelfde prijskaartje hangt ook aan Hendrik Van Crombrugge en Kemar Roofe, voor wie de voorbije maanden enkele clubs interesse toonden.

Mogelijk strijkt er ook een opmerkelijke naam neer bij Anderlecht. Momenteel traint Joshua Ireland immers mee bij Paars-Wit. De 16-jarige middenvelder speelde de voorbije jaren in de jeugd van Stoke City en was ook al Engels jeugdinternational. Ireland is de zoon van Stephen Ireland, een ex-ploegmaat van Vincent Kompany bij Manchester City.

BUITENLAND



David Alaba zou Bayern München in 2021 weleens gratis kunnen gaan verlaten. De Oostenrijker ziet zijn verbintenis bij de Duitse kampioen dan aflopen en FC Barcelona zou hem gevraagd hebben om niet bij te tekenen zodat hij transfervrij naar Catalonië kan trekken. Barça had Alaba graag al deze zomer binnengehaald, maar Bayern wil niet meewerken aan een transfer.

Manchester City zag deze week zijn Europese schorsing weggegomd worden en profiteert meteen met een nieuwe aanwinst. De Citizens zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Ferran Torres, een 20-jarige flankaanvaller van Valencia. Met diens komst zou City onder meer Real Madrid, Atletico Madrid en Juventus aftroeven. 

In januari pakte Internazionale nog uit met de komst van Christian Eriksen, maar dat werd tot dusver geen doorslaand succes. Antonio Conte lijkt geen grote fan te zijn en gebruikte de middenvelder de jongste wedstrijden amper. In Italië klinkt het dan ook dat Eriksen in de zomer alweer zou kunnen vertrekken uit Milaan. Inter wil wel nog 60 miljoen euro vangen voor de Deen.

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

8
8
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

77
77
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

21
21
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

121
121
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

41
41
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

131
131
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

30
30
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

59
59
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

112
112
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

289
289
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

193
193
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

78
78
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

63
63
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

76
76
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

45
45
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

469
469
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

432
432
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

52
52
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

485
485
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

216
216
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

195
195
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

348
348
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

221
221

Meer sportnieuws