'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

door
'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

De voorbereiding op het nieuwe seizoen is voor de clubs uit de Jupiler Pro League nog volop aan de gang en bij de meeste ploegen ligt er nog veel huiswerk op de plank. Maar bij Club Brugge lijken ze al bijna klaar, getuige de weinige transfers en onder meer een klinkende 6-0 tegen KV Mechelen enkele dagen geleden. De ploeg lijkt bij Club nog weinig wijzigingen te ondergaan.

Blauw-Zwart komt zelfs nu al met zijn ploegfoto voor volgend seizoen. Nieuwe gezichten zijn daarop amper te bekennen in vergelijking met vorig seizoen, of het zouden de doorgeschoven jeugdproducten Thomas Van den Keybus, Siemen Voet en Senne Lammens of de jonge Senegalees Youssouph Badji, die in januari arriveerde, moeten zijn. 

Er valt wel één opvallende afwezige op de foto: Kaveh Rezaei. De Iraanse spits traint wel nog mee, maar het is nu helemaal duidelijk dat hij dit seizoen geen nieuwe kans zal krijgen. Volgens Het Laatste Nieuws is een vertrek wellicht nabij. De bestemming van Rezaei is wel nog steeds niet duidelijk, Charleroi blijft een mogelijkheid.

UPDATE 17u16
Het zal wellicht niet bij het vertrek van Rezaei blijven, aldus Het Nieuwsblad. De krant weet dat Philippe Clement verder wil met een kern van 25 spelers, terwijl Club momenteel zonder Rezaei en de naar de beloften teruggekeerde Aelterman nog steeds aan 29 spelers zit. Dat wil zeggen dat we de komende weken nog minstens vier uitgaande transfers kunnen verwachten bij Blauw-Zwart. Daar zouden bijvoorbeeld Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis bij kunnen zitten, maar ook spelers die minder uitzicht hebben op speelminuten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

Moet Club zijn kern nog afslanken?

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

97
97
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

26
26
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

89
89
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

93
93
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

64
64
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

110
110
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

119
119
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

132
132
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

54
54
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

112
112
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

190
190
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

229
229
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

404
404
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

260
260
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

168
168
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

365
365
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

114
114
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

495
495
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

297
297
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

274
274
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

56
56
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

200
200
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

103
103

Meer sportnieuws