'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

743 stemmen
'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

De voorbereiding op het nieuwe seizoen is voor de clubs uit de Jupiler Pro League nog volop aan de gang en bij de meeste ploegen ligt er nog veel huiswerk op de plank. Maar bij Club Brugge lijken ze al bijna klaar, getuige de weinige transfers en onder meer een klinkende 6-0 tegen KV Mechelen enkele dagen geleden. De ploeg lijkt bij Club nog weinig wijzigingen te ondergaan.

Blauw-Zwart komt zelfs nu al met zijn ploegfoto voor volgend seizoen. Nieuwe gezichten zijn daarop amper te bekennen in vergelijking met vorig seizoen, of het zouden de doorgeschoven jeugdproducten Thomas Van den Keybus, Siemen Voet en Senne Lammens of de jonge Senegalees Youssouph Badji, die in januari arriveerde, moeten zijn. 

Er valt wel één opvallende afwezige op de foto: Kaveh Rezaei. De Iraanse spits traint wel nog mee, maar het is nu helemaal duidelijk dat hij dit seizoen geen nieuwe kans zal krijgen. Volgens Het Laatste Nieuws is een vertrek wellicht nabij. De bestemming van Rezaei is wel nog steeds niet duidelijk, Charleroi blijft een mogelijkheid.

UPDATE 17u16
Het zal wellicht niet bij het vertrek van Rezaei blijven, aldus Het Nieuwsblad. De krant weet dat Philippe Clement verder wil met een kern van 25 spelers, terwijl Club momenteel zonder Rezaei en de naar de beloften teruggekeerde Aelterman nog steeds aan 29 spelers zit. Dat wil zeggen dat we de komende weken nog minstens vier uitgaande transfers kunnen verwachten bij Blauw-Zwart. Daar zouden bijvoorbeeld Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis bij kunnen zitten, maar ook spelers die minder uitzicht hebben op speelminuten.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Moet Club zijn kern nog afslanken?

Meest recent

Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

70
70
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

52
52
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

182
182
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

286
286
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

233
233
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

131
131
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

76
76
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

303
303
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

198
198
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

225
225
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

397
397
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

167
167
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

119
119
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

421
421
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

141
141
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

156
156
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

539
539
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

835
835
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

87
87
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

225
225
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

265
265
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

58
58
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

648
648
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

132
132
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

206
206

Meer sportnieuws