'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

743
'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

De voorbereiding op het nieuwe seizoen is voor de clubs uit de Jupiler Pro League nog volop aan de gang en bij de meeste ploegen ligt er nog veel huiswerk op de plank. Maar bij Club Brugge lijken ze al bijna klaar, getuige de weinige transfers en onder meer een klinkende 6-0 tegen KV Mechelen enkele dagen geleden. De ploeg lijkt bij Club nog weinig wijzigingen te ondergaan.

Blauw-Zwart komt zelfs nu al met zijn ploegfoto voor volgend seizoen. Nieuwe gezichten zijn daarop amper te bekennen in vergelijking met vorig seizoen, of het zouden de doorgeschoven jeugdproducten Thomas Van den Keybus, Siemen Voet en Senne Lammens of de jonge Senegalees Youssouph Badji, die in januari arriveerde, moeten zijn. 

Er valt wel één opvallende afwezige op de foto: Kaveh Rezaei. De Iraanse spits traint wel nog mee, maar het is nu helemaal duidelijk dat hij dit seizoen geen nieuwe kans zal krijgen. Volgens Het Laatste Nieuws is een vertrek wellicht nabij. De bestemming van Rezaei is wel nog steeds niet duidelijk, Charleroi blijft een mogelijkheid.

UPDATE 17u16
Het zal wellicht niet bij het vertrek van Rezaei blijven, aldus Het Nieuwsblad. De krant weet dat Philippe Clement verder wil met een kern van 25 spelers, terwijl Club momenteel zonder Rezaei en de naar de beloften teruggekeerde Aelterman nog steeds aan 29 spelers zit. Dat wil zeggen dat we de komende weken nog minstens vier uitgaande transfers kunnen verwachten bij Blauw-Zwart. Daar zouden bijvoorbeeld Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis bij kunnen zitten, maar ook spelers die minder uitzicht hebben op speelminuten.

LEES OOK: 'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Moet Club zijn kern nog afslanken?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

1
1
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

15
15
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

57
57
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

253
253
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

159
159
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

78
78
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

108
108
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

141
141
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

404
404
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

176
176
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

555
555
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

159
159
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

770
770
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

190
190
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

153
153
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws