TRANSFERUURTJE: 'City wil Vertonghen, Anderlecht werkt aan volgende aanwinst'

380 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'City wil Vertonghen, Anderlecht werkt aan volgende aanwinst'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zijn ze goed op weg om hun transferhuiswerk af te ronden. Met de Oekraïense linksachter Bogdan Mykhaylichenko strijkt wellicht snel een vierde aanwinst neer en Paars-Wit zou ook al werk maken van een volgende transfer. Het zou nog snel een extra flankaanvaller willen vastleggen, die idealiter op beide flanken uit de voeten kan. 



Met de komst van Mykhaylichenko heeft Anderlecht er wel een optie bij op de linksachter en dat betekent dat Elias Cobbaut bij een goed bod mag vertrekken. De 22-jarige verdediger zou dan wel een stevige som moeten opleveren. Anderlecht zou maar liefst 10 miljoen euro eisen voor de eenmalige Rode Duivel.

De voorbije dagen werd ook gespeculeerd over een mogelijke terugkeer van Lucas Biglia, maar dat is momenteel niet aan de orde. De 34-jarige is financieel niet haalbaar - zijn jaarsalaris bij AC Milan bedraagt 6 miljoen euro - en bovendien beschikt Anderlecht al over voldoende opties op zijn positie, zeker nu Marco Kana op het middenveld uitgespeeld wordt.



Club Brugge wacht dan weer af wat er met onder meer Krépin Diatta staat te gebeuren. De Senegalees blijft zeer gegeerd en Hertha BSC zou nog altijd één van de voornaamste kandidaten zijn om hem over te nemen. De Duitsers zouden wel nog niet echt concreet zijn voor de flankaanvaller, die Club de jackpot moet opleveren. 

In Argentinië weet men dat Club wel nog steeds in de running is om Adolfo Gaich binnen te halen. De spits wil deze zomer naar Europa vertrekken en San Lorenzo lijkt deze keer ook mee te gaan werken aan een transfer. Club is echter lang niet de enige gegadigde, want ook CSKA Moskou blijft in de running en twee Spaanse teams zouden ook in de dans gesprongen zijn.



Club is mogelijk ook nog geïnteresseerd in een Argentijnse verdediger. In lokale media verschijnen immers berichten dat Nicolas Demartini, een 20-jarige verdediger van CA Temperly, zou Brugse interesse genieten. Het zou ook kunnen gaan om Cercle, wellicht met de hulp van AS Monaco. Ook Bologna ziet zijn komst zitten.

KV Oostende kende dinsdag een zeer drukke transferdag. De kustploeg deed zaken met Club Brugge door Guillaume Hubert binnen te halen en legde nog twee spelers vast. De 19-jarige verdediger Frederik Jäkel wordt voor twee jaar gehuurd van RB Leipzig, terwijl ook de Schot Jack Hendry tekende. Hij wordt voor één jaar gehuurd van Celtic met aankoopoptie.



Lommel pakte dinsdag uit met een straffe transfer. Het stelde immers Manfred Ugalde voor als nieuwe speler. De 18-jarige spits geldt als één van de grootste talenten van Costa Rica en werd ook lange tijd aan Club gelinkt. Ugalde tekende voor vijf jaar in Lommel. 

Ook een Nieuw-Zeelands talent strijkt mogelijk in België neer. De 19-jarige Liberato Cacace, een linksachter van Wellington Phoenix, zou interesse genieten uit ons land en uit Nederland. Zijn club zou bereid zijn mee te werken aan een transfer.

BUITENLAND



Jan Vertonghen heeft nog geen nieuwe club voor volgend seizoen, maar de Rode Duivel zou wel op zeer fraaie interesse van Manchester City kunnen rekenen. Pep Guardiola is wel gecharmeerd van Vertonghen en hij zou bovendien een goedkope, meteen inzetbare aanwinst voor de korte termijn in de getergde defensie kunnen vormen.

PSG legde deze zomer al Mauro Icardi definitief vast, maar zou op nog een stevige offensieve transfer azen. De Franse kampioen zou zijn zinnen gezet hebben op Marcus Rashford. De 22-jarige Engelsman is weer in goede doen bij Manchester United, dat hem liefst niet wil laten vertrekken. PSG zal daarom minstens 100 miljoen euro op tafel moeten leggen om de onderhandelingen op te kunnen starten.

LEES OOK: 'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Zou Vertonghen een aanwinst zijn voor City?

Meest recent

'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

29
29
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

219
219
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

198
198
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

379
379
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

248
248
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

538
538
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

454
454
Einde Italiaanse chaos: oudgedienden moeten puin ruimen

Het Italiaanse voetbal verkeert in een diepe crisis, maar een oplossing lijkt in zich. Zo zou dan ...

53
53
Brutale overval Fuseini: nieuwe details na heftige beelden

Vicekampioen Union SG is opgeschrikt door een verachtelijk incident. Op straat in Brussel werd ...

156
156
'Doorbraak gevonden: Skov Olsen verbaast met nieuwe club'

Verschillende oud-smaakmakers uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een ...

390
390
Anderlecht dropt straf nieuws voor return met Hammarby

RSC Anderlecht wil zich aanstaande donderdag zien te plaatsen voor de derde voorronde van de Europa ...

528
528
Scherpen naar Premier League: Union vangt miljoenensom

Union SG is andermaal één van zijn smaakmakers kwijt. Kjell Scherpen trekt na een ...

96
96
'Onrust bij Club Brugge: Preud'homme al onder vuur'

Na de landstitel vertrok Dévy Rigaux naar Feyenoord, waardoor Club Brugge amper twee jaar na ...

932
932
Overmars schiet raak: Antwerp heeft goudhaantje beet

In Youth We Trust. Het was lang de slogan van zijn ex-club, maar ook bij Antwerp komt kersvers ...

516
516
Leko kruist vingers: Club Brugge kondigt versterking aan

Met een nederlaag tegen Stade Rennes beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie voor de ...

424
424
Done deal: STVV laat spits gaan, steunpilaar tekent bij

Na een sprookjesachtig seizoen mag STVV straks Europa in. Daar hopen de Kanaries uiteraard geen mal ...

53
53
'Witte rook in Brugge: details Onyedika-deal bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar dat lijkt stilaan louter nog een formaliteit. ...

344
344
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

525
525
'Kassa rinkelt bij Union: duo levert jackpot op'

Vrijdag trekt Union naar Club Brugge, waar de troepen van David Hubert de Supercup hopen toe te ...

96
96
'Leko krijgt zin: Club Brugge pakt uit met dubbelslag'

Vrijdag staat al de eerste officiële opdracht van het seizoen voor de deur bij Club Brugge, dat ...

828
828
Hendrik Van Crombrugge treft Vanessa recht in het hart

Hendrik Van Crombrugge beleeft sportief woelige tijden. De doelman van Racing Genk moet andere ...

511
511
'Grote kuis in Anderlecht: titularis richting exit'

Ook op inkomend vlak heeft RSC Anderlecht nog werk aan de winkel, maar vooralsnog lijkt Antoine ...

521
521
'Leegloop bij Club Brugge: volgende sterkhouder wil weg'

Om een totale leegloop te vermijden moet Nicolo Tresoldi naar verluidt gewoon op post blijven, al ...

543
543
Lamine Yamal in shock: vriendin met hartverscheurend verhaal

Lamine Yamal is opnieuw het gesprek van de dag, maar deze keer gaat het niet om zijn prestaties op ...

91
91
Bruno laat zich gelden: RSCA-bestuur moet trainer intomen

RSC Anderlecht besloot in het tussenseizoen om de Portugees Vitor Bruno als hoofdtrainer aan te ...

896
896

Meer sportnieuws