'Meer details bekend: hoe Club nipt naast recordtransfer greep'

1398 stemmen
'Meer details bekend: hoe Club nipt naast recordtransfer greep'

Tussen alle geruchten door valt moeilijk te ontwarren of ze nu werkelijk nog in de race zitten, maar één ding is zeker: Club Brugge stond in januari uiterst dicht bij Adolfo Gaich. Meer zelfs, Blauw-Zwart was bereid haar huidige transferrecord ei zo na te verdubbelen voor de Argentijnse spits. Dat blijkt nu meer details bekend geraken over de transfersoap van toen.


In een reconstructie van de gebeurtenissen van vorige winter doet de toonaangevende Argentijnse krant Clarin uit de doeken hoe Giach wel degelijk op weg was naar Jan Breydel. Het 21-jarige toptalent verliet zelfs de Olympische selectie van de Argentijnse U23 om terug naar Buenos Aires af te reizen, waar hij zijn medische testen moest afleggen om zijn verhuis naar België te finaliseren. Per slot van rekening was Club bereid om zijn afkoopsom van 15 miljoen op tafel te leggen, bijna een verdubbeling van het huidige record in Brugge.

Toen de spits op het punt stond om de taxi naar het vliegveld te stappen, aldus Clarin, viel de hele deal echter plots in duigen. Het dagblad wijst daarvoor op problemen met de garanties over de afbetalingen en onenigheid over de bonussen, waardoor de onderhandelingen in laatste instantie alsnog spaak liepen en Club haar bod nooit schriftelijk indiende. Of de landskampioen nu nog dingt naar Giach, wiens vertrek bij San Lorenzo nu na het afspringen van de deal met CSKA Moskou als 'behekst' wordt omschreven, wordt niet verduidelijkt.

Gelooft u dat Gaich een echte topper wordt?

Meest recent

Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

12
12
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

52
52
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

120
120
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

126
126
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

69
69
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

36
36
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

64
64
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

415
415
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

164
164
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

424
424
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

448
448
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

151
151
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

82
82
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

231
231
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

326
326
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

249
249
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

104
104
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

270
270
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

146
146
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

97
97

Meer sportnieuws