"David heeft alles om een topper te worden in een topcompetitie"

door

AA Gent heeft met Jonathan David een speler in zijn rangen die het Belgische niveau overstijgt. Hij gaat de club verlaten, al is het nog afwachten waar hij naartoe zal trekken.

De Canadees en zijn entourage hebben al zeer lang beslist dat de volgende stap géén Europese topclub wordt. David wil spelen en wil eerst een tussenstap zetten. Trainer Jess Thorup is alvast lyrisch voor zijn aanvaller.

"Als coach van AA Gent zeg ik natuurlijk dat hij best nog een jaar kan blijven, als neutrale fan zeg ik dat hij in een topcompetitie hoort. Hij heeft alles om een grote speler in een topcompetitie te worden. Niet alleen inzake voetbalkwaliteiten, maar ook vanwege zijn menselijke kwaliteiten. Na zijn seizoen zou hij arrogant kunnen worden of zich beter voelen dan de rest, maar dat is helemaal niet het geval. Hij houdt zijn voeten op de grond en persoonlijk succes is voor hem minder belangrijk dan succes met de ploeg. Ik heb alleen maar respect dat hij dit op zijn 20ste allemaal al beheerst", aldus Thorup aan Transfermarkt.de.

Eens met Thorup?

Meest recent

'Grote verrassing: niet alleen Union informeert bij De Mil'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Rik De Mil nu eindelijk de stap naar een Belgische topclub zal ...

2
2
Jonge Duivels nemen revanche met zevenklapper in Wales

In september begonnen de Jonge Duivels nog aan hun kwalificatiecampagne voor het EK U21 in 2027 met ...

30
30
Overname Standard: Angelini komt met belangrijk nieuws

Bij Standard kwam vorige lente het verlossende nieuws dat de club eindelijk uit de klauwen verlost ...

34
34
Verrassingen in basiself: Garcia geeft verklaring

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan een belangrijke opdracht op weg naar het WK. Met winst tegen ...

40
40
Garcia geeft ploeg prijs: twee héél verrassende keuzes

De Rode Duivels spelen vanavond in de Planet Group Arena tegen Noord-Macedonië. Winst brengt de ...

138
138
Bayern eet uit zijn hand: “Kompany? Zoiets zelden gezien”

Vincent Kompany bewijst bij Bayern Munchen dat hij een coach van wereldklasse is. Voordien toonde ...

104
104
'Miljoenendeal Verschaeren: topclub duwt door'

Yari Verschaeren zijn toekomst is onduidelijk. De 24-jarige middenvelder is einde contract bij RSC ...

264
264
Code rood voor Rode Duivel: "Géén basisplaats"

Wie gaat Rudi Garcia vanavond opstellen? Dat is nog een groot vraagteken. Daarover weten we een ...

69
69
'Droomtransfer Stassin: grootmacht wil toeslaan'

Lucas Stassin wil in januari dolgraag naar een betere competitie verkassen. De kans is ook groot dat ...

64
64
Albert ziet Garcia risico nemen: "Extra hoofdpijn voor hem"

Rudi Garcia hoopt met België vanavond te winnen van Noord-Macedonië. De Rode Duivels ...

14
14
Bayern in rep en roer: Kompany en Kane op ramkoers

Bayern in rep en roer? Da’s wat er gebeurt wanneer Kompany’s regime perfect klikt met ...

208
208
Union SG zoekt: na De Mil volgende verrassende favoriet

Union SG moet aan de bak, want Sebastien Pocognoli gaat de club verlaten. Hij trekt naar AS Monaco. ...

260
260
Anderlecht slaat wéér toe met nieuwe contractverlenging

RSC Anderlecht blijft werk maken van de toekomst. De Brusselaars wisten de afgelopen maanden al een ...

149
149
Marc Degryse in tranen: "Het gemis valt niet te beschrijven"

Marc Degryse kennen we doorgaans als een zeer gedreven en goedlachse analist. De oud-Rode Duivel ...

192
192
Garcia zorgt voor ophef: "Had hem eerder moeten oproepen"

Een selectie voor een nationaal elftal zorgt altijd voor veel ophef. Vraag dat maar aan Rudi Garcia. ...

166
166
'Bernardo verlaat City: spektakeltransfer naar grootmacht'

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen, hield Manchester City een grote kuis binnen de ...

84
84
DAZN dropt heuse bom: Pro League met verstomming geslagen

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League is inmiddels alweer één derde ver en ...

1154
1154
'Nieuwe wending in Anderlecht-hervorming: Vandenhaute-scenario'

RSC Anderlecht is in afwachting van de nieuwe bestuursstructuur die Marc Coucke momenteel aan het ...

514
514
Verrassende Duivels gevreesd: “Batshuayi, Vanaken en…”

De Rode Duivels bekampen vanavond Noord-Macedonië in de Ghelamco Arena. De manschappen van ...

148
148
'Spectaculaire terugkeer Thomas Müller op komst’

Thomas Müller is een clubicoon van Bayern München en een legende bij de Duitse nationale ...

29
29
Van der Elst onthult details Pocognoli: “Ongeduldig…”

Sebastien Pocognoli (38) werd vorig seizoen kampioen met Union SG en dit seizoen verraste hij al in ...

160
160
RAFC-fan Viktor Verhulst incasseert genadeloze klap van Gert

Antwerp-fan Viktor Verhulst is niet alleen bekend als tv-maker, dj en zoon van Gert. Achter de ...

94
94
Duivels ontvangen ferme waarschuwing van Noord-Macedonië

De Belgische nationale ploeg staat vanavond in de Ghelamco Arena tegenover Noord-Macedonië. De ...

114
114
Uitsluitsel over De Ketelaere: wel of niet tegen Wales?

Charles De Ketelaere kampt al een tijdje met een blessure en moest de afgelopen twee wedstrijden ...

27
27
Nachtmerrie Rode Duivels voor Noord-Macedonië

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

126
126

Meer sportnieuws