Lommel SK lonkt naar ex-coach van Manchester City

door
Lommel SK lonkt naar ex-coach van Manchester City

Lommel SK is al zeer actief op de transfermarkt en de club hoopt snel de opvolger van Peter Maes voor te stellen. De naam van Nick Cushing doet hardnekkig de ronde.


De 35-jarige Brit was zeven jaar de hoofdcoach van het vrouwenteam van Manchester City, waar hij zeer goed werk leverde. Sinds januari is hij als assistent-trainer aan de slag bij New York City FC in de Major League Soccer. Onze redactie contacteerde CEO Harm Van Veldhoven.

"Cushing? We zijn uiteraard volop bezig met de aanstelling van een nieuwe trainer. Er zijn nog een aantal pistes, maar het is duidelijk dat het wellicht een buitenlander zal worden. Voorlopig kan ik niets bevestigen, maar ik hoop dat we volgende week onze nieuwe trainer kunnen voorstellen", ontkent noch bevestigt hij de geruchten over Cushing. In de entourage van de coach valt te horen dat er ‘Belgische interesse is’.

De afgelopen dagen deden er ook de nodige geruchten de ronde over mogelijke transfers en onder meer Manfred Ugalde werd genoemd. "We hebben ondertussen toch al een aantal Belgische spelers aangetrokken en de City Football Group heeft meerdere clubs, dus het is logisch dat er veel geruchten de ronde doen. Er worden zelfs spelers genoemd waarvan we niet op de hoogte zijn."

Claudio Reulens

LEES OOK: Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Zou Cushing een goede coach zijn voor Lommel?

Meest recent

Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

15
15
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

34
34
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

52
52
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

37
37
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

115
115
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

168
168
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

19
19
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

107
107
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

132
132
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

136
136
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

129
129
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

69
69
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

674
674
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

101
101
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

77
77
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

87
87
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

290
290
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

177
177
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

188
188
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

58
58
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

253
253
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

67
67
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

121
121

Meer sportnieuws