Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

door
Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

In België blijft helaas vooral alles rond het voetbal de actualiteit domineren, maar in Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish onverstoord verder. Ook dit weekend staan daar dus weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in La Liga, waar Real Madrid vrijdag tegen Deportivo Alavés weer kan rekenen op Eden Hazard. Die staat wellicht nog niet aan de aftrap, al moet Zinédine Zidane het wel stellen zonder geschorste man-in-vorm Sergio Ramos. Bovendien won Real al drie keer op rij met het kleinste verschil, terwijl ook de heenmatch in Alavés slechts op 1-2 eindigde. Ondanks de zwakke vorm van de bezoekers sinds de break gokken wij daarom op een Madrileense overwinning met één goal verschil, wat 3,80x onze inzet waard is.



Op zaterdag richten we onze blik dan weer op de Premier League en de degradatietopper tussen Norwich City en West Ham. De hekkensluiter heeft vier speeldagen voor de meet stilaan een mirakel nodig om zich te redden, maar voor de Hammers kunnen de drie punten dit weekend al wonderen doen. Een zege zit er alleszins zeker in, want Norwich ging in eigen huis dit seizoen al maar liefst tien keer onderuit. Wel denken we dat de thuisploeg tot scoren komt, wat in combinatie met een nederlaag 3,80x ons inleggeld oplevert.

Over naar de Serie A, waar ‘s avonds de klepper tussen leider Juventus en nummer drie Atalanta op het programma staat. Twee clubs die post-corona in prima doen zijn, al liet de Oude Dame zopas wel nog eens punten liggen. Aan Timothy Castagne en co om de titelstrijd dus toch weer een beetje spannend te maken, met de ogen vooral op de potente aanval uit Bergamo gericht. Wij hopen dan ook op een doelpuntenkermis, waarin beide teams voor én na rust scoren. De odds van 9,00x onze bet laten we alvast niet liggen.



Op zondag zetten we terug koers over Het Kanaal met de Londense derby tussen Tottenham Hotspur en Arsenal. Een duel om naar uit te kijken, ondanks de mindere prestaties van de twee aartsrivalen. Blijkbaar gaat dat ook gepaard met een potige speelstijl, want de Gunners en Spurs staan zowaar op nummer één en twee wat aantal kaarten betreft. In een onderling treffen belooft dat er niet beter op te worden, en dus gaan wij uit van minstens drie stuks elk. Met behulp van de Bet Builder brengt dat 5,60x onze inzet op.

Eindigen doen we tot slot weer in Italië, waar ook Napoli en AC Milan als nummers vijf en zes in de stand onder de verwachtingen blijven. Sinds de hervatting lieten beide teams wel weinig liggen, en de voorbije week tankten ze allebei vertrouwen met zeges tegen sterke tegenstanders. Hopelijk krijgen we dus toch een mooie klassieker te zien, wie weet zelfs gespijsd met een aantal doelpunten. Milan trof sinds de stop alvast in al haar duels minstens twee keer raak. Als dat opnieuw lukt, rekenen wij ons 2,85x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een nipte zege voor Real Madrid, een kaartenfestival in Londen en minstens twee treffers voor AC Milan in Napels, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 54,26x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Welke van deze 4 teams schat u vandaag het hoogst in?

Meest recent

'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

12
12
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

14
14
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

58
58
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

15
15
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

221
221
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

48
48
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

132
132
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

320
320
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

143
143
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

195
195
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

360
360
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

367
367
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

36
36
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

98
98
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

262
262
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

46
46
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

101
101
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

87
87
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

227
227
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

307
307
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1166
1166
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

62
62
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

691
691
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

403
403
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

168
168

Meer sportnieuws