Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

door
Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

In België blijft helaas vooral alles rond het voetbal de actualiteit domineren, maar in Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish onverstoord verder. Ook dit weekend staan daar dus weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in La Liga, waar Real Madrid vrijdag tegen Deportivo Alavés weer kan rekenen op Eden Hazard. Die staat wellicht nog niet aan de aftrap, al moet Zinédine Zidane het wel stellen zonder geschorste man-in-vorm Sergio Ramos. Bovendien won Real al drie keer op rij met het kleinste verschil, terwijl ook de heenmatch in Alavés slechts op 1-2 eindigde. Ondanks de zwakke vorm van de bezoekers sinds de break gokken wij daarom op een Madrileense overwinning met één goal verschil, wat 3,80x onze inzet waard is.



Op zaterdag richten we onze blik dan weer op de Premier League en de degradatietopper tussen Norwich City en West Ham. De hekkensluiter heeft vier speeldagen voor de meet stilaan een mirakel nodig om zich te redden, maar voor de Hammers kunnen de drie punten dit weekend al wonderen doen. Een zege zit er alleszins zeker in, want Norwich ging in eigen huis dit seizoen al maar liefst tien keer onderuit. Wel denken we dat de thuisploeg tot scoren komt, wat in combinatie met een nederlaag 3,80x ons inleggeld oplevert.

Over naar de Serie A, waar ‘s avonds de klepper tussen leider Juventus en nummer drie Atalanta op het programma staat. Twee clubs die post-corona in prima doen zijn, al liet de Oude Dame zopas wel nog eens punten liggen. Aan Timothy Castagne en co om de titelstrijd dus toch weer een beetje spannend te maken, met de ogen vooral op de potente aanval uit Bergamo gericht. Wij hopen dan ook op een doelpuntenkermis, waarin beide teams voor én na rust scoren. De odds van 9,00x onze bet laten we alvast niet liggen.



Op zondag zetten we terug koers over Het Kanaal met de Londense derby tussen Tottenham Hotspur en Arsenal. Een duel om naar uit te kijken, ondanks de mindere prestaties van de twee aartsrivalen. Blijkbaar gaat dat ook gepaard met een potige speelstijl, want de Gunners en Spurs staan zowaar op nummer één en twee wat aantal kaarten betreft. In een onderling treffen belooft dat er niet beter op te worden, en dus gaan wij uit van minstens drie stuks elk. Met behulp van de Bet Builder brengt dat 5,60x onze inzet op.

Eindigen doen we tot slot weer in Italië, waar ook Napoli en AC Milan als nummers vijf en zes in de stand onder de verwachtingen blijven. Sinds de hervatting lieten beide teams wel weinig liggen, en de voorbije week tankten ze allebei vertrouwen met zeges tegen sterke tegenstanders. Hopelijk krijgen we dus toch een mooie klassieker te zien, wie weet zelfs gespijsd met een aantal doelpunten. Milan trof sinds de stop alvast in al haar duels minstens twee keer raak. Als dat opnieuw lukt, rekenen wij ons 2,85x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een nipte zege voor Real Madrid, een kaartenfestival in Londen en minstens twee treffers voor AC Milan in Napels, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 54,26x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Lewandowski verlaat Barça: sprookjestransfer in januari'

Welke van deze 4 teams schat u vandaag het hoogst in?

Meest recent

Kapiteinskwestie? Onana spreekt over aanvoerdersambities

De Rode Duivels moeten in de komende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK ...

7
7
Antwerp komt met groot nieuws over nieuwe Tribune 2

Antwerp beleeft een zeer moeilijk seizoen, want bijna halfweg de reguliere competitie staat het pas ...

34
34
De Ketelaere geeft voorkeur voor positie bij Duivels

Zaterdag kunnen de Rode Duivels hun ticket voor het WK definitief binnenhalen. Daarvoor is de ...

21
21
'Pro League duidt opmerkelijke vervanger Vandenhaute aan'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Woensdag staat er een belangrijke Algemene Vergadering op ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Duivel, Anderlecht moet stevig dokken'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

176
176
Albert stellig: "De Cat verlaat Anderlecht volgende zomer'

Dankzij de gewonnen topper tegen Club Brugge duikt RSC Anderlecht met een goed gevoel de ...

128
128
Frank Raes incasseert heel zware klap

Na meer dan veertig jaar bij de openbare omroep geniet Frank Raes (71) van een welverdiend pensioen. ...

72
72
Anderlecht-Club Brugge: DAZN deelt unieke inkijk bij VAR

Afgelopen zondag stond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge (1-0) op het programma. Voor ...

114
114
'Transferalarm: stuntdeals voor Mancini en Lewandowski'

Fabrizio Romano en Sasha Tavolieri maken zich klaar voor de wintermercato. De geruchtenmolen komt ...

37
37
Messi doet boekje open over PSG: dit liep er mis

Lionel Messi speelde enkele jaren voor PSG, maar dat is een passage die snel vergeten zal worden. De ...

75
75
'Knaltransfer FC Barcelona: ex-Genkie topprioriteit'

Bij KRC Genk bleken ze de voorbije jaren zeer bedreven in het vinden van offensief sterke ...

173
173
Thorgan Hazard geeft criticasters stevig lik op stuk

De waan van de dag regeert al te vaak in de media en zeker in het voetbal. Onder meer Thorgan Hazard ...

89
89
Hallo, Rudi Garcia? "Ik sprak niet met de bondscoach"

De Rode Duivels zullen wellicht dit weekend zekerheid verschaffen over hun WK-deelname. Bondscoach ...

96
96
Tom Waes zorgt voor grote shock: "Er zijn geen excuses"

Ongeveer één jaar geleden ging Tom Waes zowel fysiek als mentaal door een zware storm. ...

24
24
Weldra deal Bayern en RSCA? "Als Kompany kijkt..."

RSC Anderlecht kende een woelige zomermercato, die we niet meteen als een succes kunnen beschouwen. ...

346
346
Frank Raes breekt stilte: zo ziet zijn leven er nu uit

Frank Raes was als commentator en presentator jarenlang één van dé stemmen in ...

73
73
Belgisch voetbal terug op tv? Nieuwe onthulling in DAZN-hetze

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is exact ...

1077
1077
Frappante uitspraak Albert: Anderlecht naast Union en Club?

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

295
295
'Megatransfer Fofana: titanenstrijd met drie grootmachten'

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

123
123
Vermant in complete stress: Duivels-droom nu al op barsten?

Door de blessuregolf krijgt Romeo Vermant zijn kans bij de Rode Duivels, maar de lat ligt anders: ...

248
248
'Code rood bij Club: zorgwekkend nieuws uit ziekenboeg'

Bij Club Brugge kan men momenteel even op adem komen na het zware schema van de voorbije weken. Maar ...

316
316
'Garcia meedogenloos: einde verhaal voor Rode Duivel'

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

546
546
Scharniermoment in DAZN-soap aangebroken: drie opties op tafel

Woensdag staat de Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Veruit het belangrijkste ...

494
494
'Renard wacht lot niet af: dubbele winteraanwinst Anderlecht'

Het vernieuwde bestuur is inmiddels officieel van start gegaan bij RSC Anderlecht. In de komende ...

562
562
'Courtois haakt weer af: markante statistiek bij Duivels'

De Rode Duivels kunnen beginnen aan hun voorbereiding op de wedstrijden tegen Kazachstan en ...

110
110

Meer sportnieuws