TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

door
TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Standard hoopt op één uitgaande toptransfer en Zinho Vanheusden komt daarvoor in beeld. Italiaanse media spreken over een mogelijk bod van 20 miljoen euro, wat de terugkoopoptie zou zijn. KV Mechelen was al zeer actief op de mercato en heeft met de Zweedse verdediger Victor Wernersson al een eerste wintertransfer afgerond. Hij komt dan gratis over van Göteborg.


Cercle Brugge ziet Stef Peeters wellicht naar KAS Eupen vertrekken, maar met Anthony Musaba (NEC, via AS Monaco) zou het wel een serieuze aanwinst gaan halen. Stadsgenoot Club Brugge ziet Karlo Letica dan wellicht naar Lazio verkassen, Lille OSC heeft de onderhandelingen met AA Gent geopend omtrent Jonathan David.

KRC Genk zou dan weer een bod van 15 miljoen euro ontvangen van Sevilla voor Jhon Lucumi. Edwin Herrera, een Colombiaanse linksachter van Santa Fé, kan naar België. Anderlecht en Genk zoeken alvast versterking op die positie. STVV heeft Kristopher Da Graca (Göteborg) op de radar staan.


Ook in Eerste Klasse B beweegt er wat. Lommel SK haalde Yannick Vandersmissen weg bij Geel en hoopt Juan Bautista Cejas (Montevideo) te huren. Union SG ziet dat er grote interesse is uit 1A in verdediger Fernando Vega. Beerschot zou Abdul Mumin gratis wegplukken bij FC Nordsjaelland.

BUITENLAND

Antoine Griezmann mag FC Barcelona verlaten en mogelijk kan Juventus een uitweg aanbieden. Er zouden gesprekken gaande zijn omtrent een ruildeal tussen Barça en Juve en Douglas Costa en Adrien Rabiot zouden dan richting Camp Nou vertrekken. Internazionale zit ook niet stil en hoopt Emerson Palmieri weg te plukken bij Chelsea.


Real Madrid wil dan weer vooral verkopen, want Gareth Bale, James Rodríguez, Brahim Díaz, Dani Ceballos en Mariano Díaz mogen voor een totaalsom van 200 miljoen euro weg. Met dat geld wil de Koninklijke misschien Nicola Zaniola weglukken bij AS Roma, al ligt ook Juventus op de loer.

LEES OOK: 'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Zullen David en Lucumi de JPL verlaten?

Meest recent

Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

53
53
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

38
38
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

205
205
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

55
55
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

84
84
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

98
98
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

103
103
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

52
52
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

504
504
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

79
79
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

206
206
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

123
123
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

488
488
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

201
201
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

115
115
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

295
295
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

183
183
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

318
318
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

601
601
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

274
274
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

137
137
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

382
382
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

192
192

Meer sportnieuws