TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

1156 stemmen
TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Standard hoopt op één uitgaande toptransfer en Zinho Vanheusden komt daarvoor in beeld. Italiaanse media spreken over een mogelijk bod van 20 miljoen euro, wat de terugkoopoptie zou zijn. KV Mechelen was al zeer actief op de mercato en heeft met de Zweedse verdediger Victor Wernersson al een eerste wintertransfer afgerond. Hij komt dan gratis over van Göteborg.


Cercle Brugge ziet Stef Peeters wellicht naar KAS Eupen vertrekken, maar met Anthony Musaba (NEC, via AS Monaco) zou het wel een serieuze aanwinst gaan halen. Stadsgenoot Club Brugge ziet Karlo Letica dan wellicht naar Lazio verkassen, Lille OSC heeft de onderhandelingen met AA Gent geopend omtrent Jonathan David.

KRC Genk zou dan weer een bod van 15 miljoen euro ontvangen van Sevilla voor Jhon Lucumi. Edwin Herrera, een Colombiaanse linksachter van Santa Fé, kan naar België. Anderlecht en Genk zoeken alvast versterking op die positie. STVV heeft Kristopher Da Graca (Göteborg) op de radar staan.


Ook in Eerste Klasse B beweegt er wat. Lommel SK haalde Yannick Vandersmissen weg bij Geel en hoopt Juan Bautista Cejas (Montevideo) te huren. Union SG ziet dat er grote interesse is uit 1A in verdediger Fernando Vega. Beerschot zou Abdul Mumin gratis wegplukken bij FC Nordsjaelland.

BUITENLAND

Antoine Griezmann mag FC Barcelona verlaten en mogelijk kan Juventus een uitweg aanbieden. Er zouden gesprekken gaande zijn omtrent een ruildeal tussen Barça en Juve en Douglas Costa en Adrien Rabiot zouden dan richting Camp Nou vertrekken. Internazionale zit ook niet stil en hoopt Emerson Palmieri weg te plukken bij Chelsea.


Real Madrid wil dan weer vooral verkopen, want Gareth Bale, James Rodríguez, Brahim Díaz, Dani Ceballos en Mariano Díaz mogen voor een totaalsom van 200 miljoen euro weg. Met dat geld wil de Koninklijke misschien Nicola Zaniola weglukken bij AS Roma, al ligt ook Juventus op de loer.

LEES OOK: Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

🚀

Zullen David en Lucumi de JPL verlaten?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

15
15
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

25
25
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

41
41
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

36
36
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

19
19
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

119
119
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

38
38
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

182
182
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

86
86
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

174
174
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

262
262
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

169
169
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

845
845
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1104
1104
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

375
375
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

185
185
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

259
259
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

203
203
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

58
58
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

164
164
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

90
90
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

188
188
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

108
108
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

44
44

Meer sportnieuws