"Club Brugge was voor Batshuayi ideaal geweest om zich weer te lanceren"

1322 stemmen

In de Premier League wordt er intussen al een paar weken weer gevoetbald, maar Michy Batshuayi hebben we nog niet in actie gezien. De Rode Duivel haalt bij Chelsea zelfs de selectie niet meer, want in de pikorde voorin is hij teruggevallen tot derde keuze na Olivier Giroud en Tammy Abraham. Aangezien volgend seizoen ook nog eens Timo Werner de Blues komt versterken, lijkt het verhaal van Batshuayi helemaal ten einde.


De carrière van de 26-jarige spits lijkt zo stilaan in het slop te zitten. In de vier jaar sinds hij op Stamford Bridge neerstreek kon hij zich nooit doorzetten en ook zijn uitleenbeurten de voorbije jaren verliepen met wisselend succes. Bij Dortmund maakte Batshuayi nog indruk, maar daarna flopte hij helemaal bij Valencia en bij Crystal Palace wisselde hij goede met mindere momenten af.

Marc Degryse vindt dat Batshuayi beter in januari al vertrokken was bij Chelsea. "Club Brugge wou hem in januari, voor ze Michael Krmencik aantrokken. Dat was ideaal geweest om zijn carrière weer te lanceren, zoals Simon Mignolet gedaan heeft", oordeelt de analist bij RTBF. "Maar Michy verklaarde dat hij in een hoger aangeschreven competitie wou blijven. Dat begrijp ik, maar intussen verstrijken de maanden en de jaren wel. Ik zou hem zeggen: vergeet het geld en je comfort in Londen, neem je carrière in handen en bewijs dat je nog altijd het talent hebt dat we altijd in je gezien hebben."

LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: víér topclubs concreet voor Tresoldi'

Moet Club misschien nog eens polsen bij Batshuayi?

Meest recent

Nieuwe plottwist Balogun-gate: match onder voorbehoud

Mag hij straks spelen of niet? Amper een paar uur voor de aftrap van de achtste finale van het WK ...

19
19
Infantino breekt stilte: "Ja, ik heb gebeld met Trump"

Binnen enkele uren nemen de Rode Duivels het in de achtste finale van het WK op tegen de Verenigde ...

230
230
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

1266
1266
Garcia heeft 'het beste wapen van het WK' op de bank zitten

De Rode Duivels staan voor hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Dat belooft een spannend ...

185
185
Trump geeft toe en zorgt meteen voor véél commotie

De volgende episode in de soap rondom Falorin Balogun. De Amerikaanse president Donald Trump sprak ...

446
446
Stilte bij Beveren: Peeters en Bakens geven transferupdate

SK Beveren was al heel vroeg zeker van promotie, maar inzake ingaande transfers blijft het ...

116
116
Doku, Balogun, kansen Rode Duivels: Buffel blikt vooruit

De Rode Duivels spelen komende nacht hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Het staat nu al ...

106
106
Transfers bij KV Kortrijk? Jonckheere geeft update

KV Kortrijk promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Kerels haalden al een aantal nieuwe spelers, ...

125
125
'Zulte Waregem verrast en vindt akkoord met Schalke 04'

Zulte Waregem was nog vrij rustig op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. Essevee staat ...

174
174
Stef Wils verrast en heeft nieuwe uitdaging helemaal beet

Stef Wils ging de afgelopen maanden in Europa rond bij tal van clubs. Hij bouwde zijn netwerk uit en ...

128
128
KBVB met update in zaak-Balogun: "Maken ons grote zorgen"

De zaak rondom Folarin Balogun blijft voor ophef zorgen. De Verenigde Staten vinden het logisch dat ...

884
884
'Charleroi heeft vervanger Camera in vizier'

Charleroi kende een bewogen seizoen, dat dankzij sterke play-offs wel afgesloten werd op een ...

20
20
Transfer ex-STVV'er veroorzaakt golf van verontwaardiging

Een transfer die sportief nauwelijks ophef zou veroorzaken, heeft internationaal toch voor felle ...

44
44
Ook Minister van Buitenlandse Zaken haalt uit naar FIFA

Er is de voorbije 24 uur een onwaarschijnlijk schandaal losgebarsten op het WK rond de komende ...

320
320
'Stroeykens kiest tussen twee intrigerende clubs'

Bij Anderlecht is het nog wachten tot de transferactiviteit echt op gang komt. Met de Franse ...

546
546
Boyata bejubelt Duivel: "Praten niet genoeg over hem"

De Rode Duivels staan om 2u voor hun volgende opdracht op het WK, want in de achtste finale wacht ...

75
75
'Rode Duivels mogen hopen na wéér wending rond Balogun'

De wedstrijd van de Rode Duivels tegen de Verenigde Staten zal straks om 2u onder hoogspanning ...

592
592
'Khalaili en Inter reageren na verrassende transferwending'

Union is zijn voorbereiding uitstekend begonnen, want na een monsterzege tegen Diegem werd afgelopen ...

58
58
Tottenham rondt nieuwe monstertransfer van 100 miljoen af

Vorig seizoen flirtte Tottenham met degradatie uit de Premier League en dat is toch vrij ongezien ...

83
83
KV Mechelen rondt miljoenentransfer van goudhaantje af

KV Mechelen was vorig seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro ...

174
174
Ook UEFA moeit zich in zaak-Balogun met vlammend statement

Komende nacht om 2u geven de Rode Duivels in hun achtste finale van het WK de Verenigde Staten ...

867
867
TRANSFERUURTJE: 'Droomtrainer Duitsland, Tresoldi is grof wild'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

190
190
Kljestan ziet groot struikelblok Rode Duivels voor VS

De Rode Duivels nemen het op tegen de Verenigde Staten in de 1/16e finales. De wedstrijd staat ...

221
221
Amerikaanse ambassadeur gooit olie op kokend WK-vuur

Alsof de controverse rond Folarin Balogun nog niet groot genoeg was, heeft nu ook de Amerikaanse ...

511
511
België krijgt Balogun-deadline: Blatter roept corruptie

De situatie rond Folarin Balogun blijft de gemoederen bezighouden. De topscorer van de Verenigde ...

578
578

Meer sportnieuws