Nu wel voor echt: Bayern en City bevestigen transfer Sané

173 stemmen
Nu wel voor echt: Bayern en City bevestigen transfer Sané

De transfer van Leroy Sané naar Bayern München lijkt in kannen en kruiken. Het is wachten op de officiële bevestiging van de Duitse aanvaller, die Manchester City gaat verlaten. Hoeveel miljoenen met de deal gemoeid zijn, is voorlopig niet bekend.

Bij Der Rekordmeister had nog niemand de overstap van de 24-jarige international bevestigd, totdat sterke man Uli Hoeness sprak met het Duitse Sport1. "Ik ben heel blij met de komst van Leroy Sané. Het elftal zal nog attractiever worden", liet het bestuurslid van de Bundesliga-grootmacht weten.

Maandenlang werd Sané in verband gebracht met een terugkeer naar eigen land. Aan het begin van dit seizoen was er al sprake van een transfer naar Bayern, maar een zware knieblessure gooide roet in het eten. Recent maakte hij zijn eerste minuten na zijn revalidatie. Wellicht kan hij in de slotfase van het huidige Premier League-seizoen nog wat ritme opdoen. Ook in de Champions League is City nog actief.

UPDATE 02/07

Woensdag praatte Bayern-voorzitter Uli Hoeness dus al zijn mond voorbij over de komst van Leroy Sané, en daags later deed ook de sociale media van de Duitse club dat. Zo plaatste Bayern namelijk al het bericht over de komst van Sané op Twitter, maar dat werd intussen alweer verwijderd. Het was dus duidelijk niet de bedoeling dat dit nu al zou bekendgemaakt worden. Intussen werd het uiteraard wel opgepikt door diverse media, waardoor we nu met zekerheid kunnen stellen dat de vleugelspeler van City vanaf volgend seizoen de kleuren van Bayern zal verdedigen.

UPDATE 03/07
Na het gestuntel van de voorbije dagen heeft Bayern de transfer van Sané nogmaals aangekondigd. En deze keer lijkt het voor echt, want ook Manchester City heeft via zijn officiële kanalen het vertrek van de Duitse flankaanvaller aangekondigd. Hij tekende bij Bayern een contract tot medio 2025.


LEES OOK: 'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

🚀

Zal Sané een aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

17
17
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

12
12
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

80
80
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

51
51
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

785
785
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

147
147
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

337
337
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

251
251
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

246
246
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

318
318
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

90
90
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

84
84
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

587
587
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

345
345
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

153
153
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

154
154
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

137
137
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

15
15
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

117
117
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

321
321
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

139
139
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

464
464
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

113
113
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

45
45
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

157
157

Meer sportnieuws