Nu wel voor echt: Bayern en City bevestigen transfer Sané

door
Nu wel voor echt: Bayern en City bevestigen transfer Sané

De transfer van Leroy Sané naar Bayern München lijkt in kannen en kruiken. Het is wachten op de officiële bevestiging van de Duitse aanvaller, die Manchester City gaat verlaten. Hoeveel miljoenen met de deal gemoeid zijn, is voorlopig niet bekend.

Bij Der Rekordmeister had nog niemand de overstap van de 24-jarige international bevestigd, totdat sterke man Uli Hoeness sprak met het Duitse Sport1. "Ik ben heel blij met de komst van Leroy Sané. Het elftal zal nog attractiever worden", liet het bestuurslid van de Bundesliga-grootmacht weten.

Maandenlang werd Sané in verband gebracht met een terugkeer naar eigen land. Aan het begin van dit seizoen was er al sprake van een transfer naar Bayern, maar een zware knieblessure gooide roet in het eten. Recent maakte hij zijn eerste minuten na zijn revalidatie. Wellicht kan hij in de slotfase van het huidige Premier League-seizoen nog wat ritme opdoen. Ook in de Champions League is City nog actief.

UPDATE 02/07

Woensdag praatte Bayern-voorzitter Uli Hoeness dus al zijn mond voorbij over de komst van Leroy Sané, en daags later deed ook de sociale media van de Duitse club dat. Zo plaatste Bayern namelijk al het bericht over de komst van Sané op Twitter, maar dat werd intussen alweer verwijderd. Het was dus duidelijk niet de bedoeling dat dit nu al zou bekendgemaakt worden. Intussen werd het uiteraard wel opgepikt door diverse media, waardoor we nu met zekerheid kunnen stellen dat de vleugelspeler van City vanaf volgend seizoen de kleuren van Bayern zal verdedigen.

UPDATE 03/07
Na het gestuntel van de voorbije dagen heeft Bayern de transfer van Sané nogmaals aangekondigd. En deze keer lijkt het voor echt, want ook Manchester City heeft via zijn officiële kanalen het vertrek van de Duitse flankaanvaller aangekondigd. Hij tekende bij Bayern een contract tot medio 2025.


LEES OOK: 'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Zal Sané een aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

0
0
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

97
97
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

90
90
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

22
22
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

27
27
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

81
81
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

161
161
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

253
253
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

428
428
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

185
185
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

171
171
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

159
159
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

136
136
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

434
434
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

279
279
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

988
988
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

592
592
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

69
69
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

508
508
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

152
152
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

165
165
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

313
313
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

141
141
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

87
87
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

286
286

Meer sportnieuws