Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

door
Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook dit weekend weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in La Liga, waar Atlético Madrid het vrijdagavond opneemt tegen Mallorca. Op papier een hapklare brok voor Yannick Carrasco en zijn ploegmaats, die hun goede vorm dinsdag nog bevestigden met een draw in Barcelona. Onze landgenoot speelde daarbij een belangrijke rol door twee strafschoppen te versieren, die na een eerdere misser van Diego Costa allebei werden omgezet door Saul Niguez. Indien hij zijn naam straks opnieuw op het scorebord zet, al dan niet weer met een elfmeter, levert dat 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag schakelen we over naar de Serie A en de Turijnse derby tussen Juventus en Torino. Bij de Oude Dame stonden Cristiano Ronaldo en Paulo Dybala reeds in elk duel sinds de coronabreak aan het kanon, maar tegen de stadsgenoot bleef Juventus de voorbije jaren al vier keer op rij steken op één doelpunt. Hoewel de machine weer op vol toerental draait en Torino heel wat minder vlot weer uit de startblokken schoot, gokken wij dan daarom dat de schade ook nu beperkt blijft. Maximaal één goal van de thuisploeg is 2,85x onze inleg waard.

Nog op zaterdag staan in de Premier League tal van cruciale matchen met het oog op de verdeling der Europese tickets gepland, waaronder Wolverhampton tegen Arsenal. Twee teams in vorm, die wel zowat aan het tegenovergestelde eind van het spectrum zitten wat totaal aantal gele kaarten betreft. De Gunners voeren hier de lijst aan, dus in hun wanhoop om in de race te blijven zullen ze ook nu allicht vaker in het boekje gaan. Met behulp van de Bet Builder linken we dat aan een gelijkspel, wat samen goed is voor een odd van 6,10x onze bet.



Tijdens een bomvolle zondag wordt vooral in Italië duchtig gevoetbald, met onder meer in Cagliari een Belgisch treffen tussen Radja Nainggolan en Timothy Castagne van Atalanta. Dat pronkt na een knappe 12 op 12 post-corona stevig in de top vier, terwijl de Sardiniërs zich nog wat veiliger in de middenmoot hebben genesteld. Hoe dan ook blijven de bezoekers uit Bergamo de favoriet, al zien we de gastheren wel gerust nog hun doelpuntje meepikken. Een zoveelste zege mét tegentreffer voor Atalanta doet onze inzet maal 2,80x vermenigvuldigen.

Eindigen doen we tot slot opnieuw over Het Kanaal, waar de spelers van Manchester City dit keer geen erehaag hoeven te vormen op bezoek bij Southampton. Niet dat Kevin De Bruyne en co de blijk van respect naar Liverpool toe aan hun hart lieten komen, want de kersvers landskampioen werd vervolgens met 4-0 ingeblikt. De hoofdrol was daarbij voor wie anders dan King Kev zelf, die zijn elfde goal én assist nummer 17 liet optekenen. Als hij beide statistieken zondag nog wat verder kan opkrikken, rekenen wij ons 7,50x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een klein beetje zand in de machine van Juventus, een draw voor een potig Arsenal en een nieuwe glansprestatie van De Bruyne, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 130x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

Naar welke competitie gaat u dit weekend het meest kijken?

Meest recent

Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

26
26
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

121
121
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

54
54
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

304
304
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

148
148
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

382
382
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

250
250
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

108
108
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

416
416
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

48
48
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

152
152
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

619
619
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

48
48
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

108
108
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

170
170
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

240
240
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

199
199
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

117
117
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

192
192
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

148
148
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

79
79
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

93
93
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

287
287

Meer sportnieuws