Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

door
Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook dit weekend weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in La Liga, waar Atlético Madrid het vrijdagavond opneemt tegen Mallorca. Op papier een hapklare brok voor Yannick Carrasco en zijn ploegmaats, die hun goede vorm dinsdag nog bevestigden met een draw in Barcelona. Onze landgenoot speelde daarbij een belangrijke rol door twee strafschoppen te versieren, die na een eerdere misser van Diego Costa allebei werden omgezet door Saul Niguez. Indien hij zijn naam straks opnieuw op het scorebord zet, al dan niet weer met een elfmeter, levert dat 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag schakelen we over naar de Serie A en de Turijnse derby tussen Juventus en Torino. Bij de Oude Dame stonden Cristiano Ronaldo en Paulo Dybala reeds in elk duel sinds de coronabreak aan het kanon, maar tegen de stadsgenoot bleef Juventus de voorbije jaren al vier keer op rij steken op één doelpunt. Hoewel de machine weer op vol toerental draait en Torino heel wat minder vlot weer uit de startblokken schoot, gokken wij dan daarom dat de schade ook nu beperkt blijft. Maximaal één goal van de thuisploeg is 2,85x onze inleg waard.

Nog op zaterdag staan in de Premier League tal van cruciale matchen met het oog op de verdeling der Europese tickets gepland, waaronder Wolverhampton tegen Arsenal. Twee teams in vorm, die wel zowat aan het tegenovergestelde eind van het spectrum zitten wat totaal aantal gele kaarten betreft. De Gunners voeren hier de lijst aan, dus in hun wanhoop om in de race te blijven zullen ze ook nu allicht vaker in het boekje gaan. Met behulp van de Bet Builder linken we dat aan een gelijkspel, wat samen goed is voor een odd van 6,10x onze bet.



Tijdens een bomvolle zondag wordt vooral in Italië duchtig gevoetbald, met onder meer in Cagliari een Belgisch treffen tussen Radja Nainggolan en Timothy Castagne van Atalanta. Dat pronkt na een knappe 12 op 12 post-corona stevig in de top vier, terwijl de Sardiniërs zich nog wat veiliger in de middenmoot hebben genesteld. Hoe dan ook blijven de bezoekers uit Bergamo de favoriet, al zien we de gastheren wel gerust nog hun doelpuntje meepikken. Een zoveelste zege mét tegentreffer voor Atalanta doet onze inzet maal 2,80x vermenigvuldigen.

Eindigen doen we tot slot opnieuw over Het Kanaal, waar de spelers van Manchester City dit keer geen erehaag hoeven te vormen op bezoek bij Southampton. Niet dat Kevin De Bruyne en co de blijk van respect naar Liverpool toe aan hun hart lieten komen, want de kersvers landskampioen werd vervolgens met 4-0 ingeblikt. De hoofdrol was daarbij voor wie anders dan King Kev zelf, die zijn elfde goal én assist nummer 17 liet optekenen. Als hij beide statistieken zondag nog wat verder kan opkrikken, rekenen wij ons 7,50x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een klein beetje zand in de machine van Juventus, een draw voor een potig Arsenal en een nieuwe glansprestatie van De Bruyne, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 130x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Naar welke competitie gaat u dit weekend het meest kijken?

Meest recent

'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

1
1
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

14
14
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

142
142
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

175
175
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

185
185
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

263
263
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

217
217
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

120
120
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

39
39
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

205
205
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

56
56
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

478
478
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

403
403
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

149
149
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

245
245
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

41
41
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

853
853
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

141
141
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

531
531
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

280
280
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

625
625
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

470
470
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

229
229

Meer sportnieuws