Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

40
Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook dit weekend weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in La Liga, waar Atlético Madrid het vrijdagavond opneemt tegen Mallorca. Op papier een hapklare brok voor Yannick Carrasco en zijn ploegmaats, die hun goede vorm dinsdag nog bevestigden met een draw in Barcelona. Onze landgenoot speelde daarbij een belangrijke rol door twee strafschoppen te versieren, die na een eerdere misser van Diego Costa allebei werden omgezet door Saul Niguez. Indien hij zijn naam straks opnieuw op het scorebord zet, al dan niet weer met een elfmeter, levert dat 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag schakelen we over naar de Serie A en de Turijnse derby tussen Juventus en Torino. Bij de Oude Dame stonden Cristiano Ronaldo en Paulo Dybala reeds in elk duel sinds de coronabreak aan het kanon, maar tegen de stadsgenoot bleef Juventus de voorbije jaren al vier keer op rij steken op één doelpunt. Hoewel de machine weer op vol toerental draait en Torino heel wat minder vlot weer uit de startblokken schoot, gokken wij dan daarom dat de schade ook nu beperkt blijft. Maximaal één goal van de thuisploeg is 2,85x onze inleg waard.

Nog op zaterdag staan in de Premier League tal van cruciale matchen met het oog op de verdeling der Europese tickets gepland, waaronder Wolverhampton tegen Arsenal. Twee teams in vorm, die wel zowat aan het tegenovergestelde eind van het spectrum zitten wat totaal aantal gele kaarten betreft. De Gunners voeren hier de lijst aan, dus in hun wanhoop om in de race te blijven zullen ze ook nu allicht vaker in het boekje gaan. Met behulp van de Bet Builder linken we dat aan een gelijkspel, wat samen goed is voor een odd van 6,10x onze bet.



Tijdens een bomvolle zondag wordt vooral in Italië duchtig gevoetbald, met onder meer in Cagliari een Belgisch treffen tussen Radja Nainggolan en Timothy Castagne van Atalanta. Dat pronkt na een knappe 12 op 12 post-corona stevig in de top vier, terwijl de Sardiniërs zich nog wat veiliger in de middenmoot hebben genesteld. Hoe dan ook blijven de bezoekers uit Bergamo de favoriet, al zien we de gastheren wel gerust nog hun doelpuntje meepikken. Een zoveelste zege mét tegentreffer voor Atalanta doet onze inzet maal 2,80x vermenigvuldigen.

Eindigen doen we tot slot opnieuw over Het Kanaal, waar de spelers van Manchester City dit keer geen erehaag hoeven te vormen op bezoek bij Southampton. Niet dat Kevin De Bruyne en co de blijk van respect naar Liverpool toe aan hun hart lieten komen, want de kersvers landskampioen werd vervolgens met 4-0 ingeblikt. De hoofdrol was daarbij voor wie anders dan King Kev zelf, die zijn elfde goal én assist nummer 17 liet optekenen. Als hij beide statistieken zondag nog wat verder kan opkrikken, rekenen wij ons 7,50x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een klein beetje zand in de machine van Juventus, een draw voor een potig Arsenal en een nieuwe glansprestatie van De Bruyne, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 130x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Mokerslag afwezige Duivel: seizoen grotendeels om zeep

Naar welke competitie gaat u dit weekend het meest kijken?

Meest recent

Perisic heeft zéér straf record in zicht

Ooit maakte Ivan Perisic nog furore op de Belgische velden, want hij lanceerde zijn ...

2
2
'AA Gent heeft vervanger Ngom in vizier'

AA Gent is verrassend sterk aan het seizoen begonnen. Het plaatste zich voor de league phase van de ...

7
7
Nieuwe zeperd voor Pocognoli voor eigen volk

Sébastien Pocognoli maakte tijdens deze interlandperiode zijn debuut als bondscoach van ...

8
8
Sterkhouder legt uit waarom hij plots bij Beerschot verdween

Beerschot kende best een bewogen transferzomer, nadat het vorig seizoen op de valreep naast promotie ...

21
21
Spanje wint op de valreep nog, glorieus jubileum Kane

Dinsdagavond werden ook de laatste wedstrijden van dit interlandluik in de Nations League afgewerkt. ...

41
41
'Napoli klopt weer aan: Union droomt van megasom'

Union beleefde de voorbije maanden alweer een zeer drukke transferzomer. De Brusselaars zagen voor ...

24
24
Stijnen springt in de bres voor neergesabelde Rode Duivel

De Rode Duivels hebben deze interlandperiode afgesloten met een domper, want ze kregen maandagavond ...

129
129
'Grote verrassing: KV Kortrijk haalt toch nieuwe coach'

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een pauze van drie weken weer op gang. Dat lijkt ...

63
63
Ronaldo onthult zijn waarheid: bondscoach helemaal afgemaakt

In Portugal is er de voorbije week een heuse bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige ...

100
100
Cercle Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Cercle Brugge is moeizaam aan het seizoen begonnen. De Bruggelingen hebben wel één ...

30
30
Belgische beloften plaatsen zich al bibberend voor het EK

De Belgische beloften speelden vanavond een cruciale match op het veld van Denemarken. Bij een ...

156
156
Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel

Wie ooit naar FC De Kampioenen keek, heeft ongetwijfeld zijn favoriete personage. Ook heel wat ...

22
22
‘Megabod maakt einde aan Napoli-avontuur De Bruyne’

Kevin De Bruyne is aan zijn tweede seizoen bij Napoli begonnen, maar zijn toekomst ligt verder open ...

159
159
Rapport Van Bommel: dit zijn de winnaars én verliezers

De Rode Duivels hebben twee keer gewonnen en twee keer verloren. Welke internationals zijn de ...

150
150
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Deze week maakten we nog een artikel over vijf Belgische spelers die een club zochten. Eén ...

41
41
'Portugal davert op zijn grondvesten: Ronaldo haakt af'

Cristiano Ronaldo zou voorlopig niet meer voor Portugal willen uitkomen zolang Jorge Jesus ...

112
112
Hard verdict Van Bommel: grote verliezers bij Rode Duivels

De vuurdoop van Mark van Bommel als Belgisch bondscoach is achter de rug, en dus wordt er hier en ...

237
237
Next Generation 2026: drie JPL-talenten in top 60

Meer dan ooit blijkt de Jupiler Pro League een kweekvijver van talent, waar goudhaantjes ...

169
169
Benito Raman achter 'tralies': één iemand is grote schuldige

Benito Raman lijkt ondanks een moeilijke periode bij KV Mechelen nog altijd de nodige humor te ...

189
189
Van Bommel volgt Garcia: einde verhaal bij Rode Duivels?

Frankrijk bleek nog net een maatje te groot, maar met zeges tegen Italië en Turkije begon Mark ...

326
326
'Grote kuis Anderlecht: 7 meubelstukken richting exit'

Bij zijn vuurdoop als sportief directeur van RSC Anderlecht pakte Antoine Sibierski meteen uit met ...

609
609
Burgess doet tranen rollen met één korte boodschap

Christian Burgess beleeft momenteel een periode om van te genieten. De verdediger is uitstekend ...

173
173
Club Brugge in blijde verwachting: goalgetter in aantocht

Club Brugge moet volgende zomer wellicht weer op zoek naar een nieuwe scherpschutter, want dat ...

317
317
Genk kondigt versterking aan: oude bekende Thorup tekent

KRC Genk moet na de interlandbreak uit een ander vaatje zien te tappen, want met een magere negen op ...

110
110
"Mijn hart gaat bloeden" Rik Verheye ziet pijnlijk scenario

Rik Verheye lijkt steeds meer op twee verschillende terreinen zijn droom na te jagen. Terwijl hij ...

96
96

Meer sportnieuws