Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

door
Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook dit weekend weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in La Liga, waar Atlético Madrid het vrijdagavond opneemt tegen Mallorca. Op papier een hapklare brok voor Yannick Carrasco en zijn ploegmaats, die hun goede vorm dinsdag nog bevestigden met een draw in Barcelona. Onze landgenoot speelde daarbij een belangrijke rol door twee strafschoppen te versieren, die na een eerdere misser van Diego Costa allebei werden omgezet door Saul Niguez. Indien hij zijn naam straks opnieuw op het scorebord zet, al dan niet weer met een elfmeter, levert dat 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag schakelen we over naar de Serie A en de Turijnse derby tussen Juventus en Torino. Bij de Oude Dame stonden Cristiano Ronaldo en Paulo Dybala reeds in elk duel sinds de coronabreak aan het kanon, maar tegen de stadsgenoot bleef Juventus de voorbije jaren al vier keer op rij steken op één doelpunt. Hoewel de machine weer op vol toerental draait en Torino heel wat minder vlot weer uit de startblokken schoot, gokken wij dan daarom dat de schade ook nu beperkt blijft. Maximaal één goal van de thuisploeg is 2,85x onze inleg waard.

Nog op zaterdag staan in de Premier League tal van cruciale matchen met het oog op de verdeling der Europese tickets gepland, waaronder Wolverhampton tegen Arsenal. Twee teams in vorm, die wel zowat aan het tegenovergestelde eind van het spectrum zitten wat totaal aantal gele kaarten betreft. De Gunners voeren hier de lijst aan, dus in hun wanhoop om in de race te blijven zullen ze ook nu allicht vaker in het boekje gaan. Met behulp van de Bet Builder linken we dat aan een gelijkspel, wat samen goed is voor een odd van 6,10x onze bet.



Tijdens een bomvolle zondag wordt vooral in Italië duchtig gevoetbald, met onder meer in Cagliari een Belgisch treffen tussen Radja Nainggolan en Timothy Castagne van Atalanta. Dat pronkt na een knappe 12 op 12 post-corona stevig in de top vier, terwijl de Sardiniërs zich nog wat veiliger in de middenmoot hebben genesteld. Hoe dan ook blijven de bezoekers uit Bergamo de favoriet, al zien we de gastheren wel gerust nog hun doelpuntje meepikken. Een zoveelste zege mét tegentreffer voor Atalanta doet onze inzet maal 2,80x vermenigvuldigen.

Eindigen doen we tot slot opnieuw over Het Kanaal, waar de spelers van Manchester City dit keer geen erehaag hoeven te vormen op bezoek bij Southampton. Niet dat Kevin De Bruyne en co de blijk van respect naar Liverpool toe aan hun hart lieten komen, want de kersvers landskampioen werd vervolgens met 4-0 ingeblikt. De hoofdrol was daarbij voor wie anders dan King Kev zelf, die zijn elfde goal én assist nummer 17 liet optekenen. Als hij beide statistieken zondag nog wat verder kan opkrikken, rekenen wij ons 7,50x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een klein beetje zand in de machine van Juventus, een draw voor een potig Arsenal en een nieuwe glansprestatie van De Bruyne, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 130x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Naar welke competitie gaat u dit weekend het meest kijken?

Meest recent

Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

2
2
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

156
156
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

160
160
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

192
192
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

192
192
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

223
223
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

58
58
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

254
254
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

228
228
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

248
248
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

169
169
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

333
333
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

138
138
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

106
106
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

159
159
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

286
286
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

541
541
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

530
530
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

310
310
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

259
259
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

76
76
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

210
210
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

565
565
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

232
232

Meer sportnieuws