'Moeskroen wil shoppen bij Club Brugge en aast op Gillet'

door
'Moeskroen wil shoppen bij Club Brugge en aast op Gillet'

Moeskroen zag al een aantal smaakmakers de club verlaten en Les Hurlus hebben nood aan versterking. Ze zouden hun zinnen hebben gezet op een aanvaller van Union SG, Club Brugge en droomt van Guillaume Gillet.

Het Laatste Nieuws weet te melden dat Moeskroen Serge Tabekou graag wil aantrekken. De flankaanvaller komt uit voor Union SG en in Eerste Klasse B was hij vorig seizoen goed voor 8 goals en 1 assist in 26 competitiewedstrijden. Tabekou ligt er nog tot medio 2022 onder contract. Tabekou is ondertussen 23 jaar oud en was de voorgaande jaren actief bij Oud-Heverlee Leuven, Sedan en AA Gent. Hij staat alvast open voor een transfer naar Eerste Klasse A, al wil Union SG hem ook niet zomaar laten gaan.

Moeskroen speurt verder rond naar jong geweld, Amine Khammas is al een tijdje een piste, en is daarbij ook uitgekomen bij Cyriel Ngonge. Dat weet Le Soir. De aanvaller moet weg bij Club Brugge, nadat hij vorig jaar een goed jaar kende bij Jong PSV. De uitleenbeurt zorgde ervoor dat de interesse groot is, want eerder werden KV Mechelen, OHL, FC Utrecht en FC Groningen al genoemd. Ondertussen zou er ook Franse interesse zijn.

Tot slot willen ze ook de nodige ervaring en Guillaume Gillet, volgens L'Avenir, is een optie. De ervaren ex-Rode Duivel liet eerder wel al verstaan dat hij naar een club wil gaan die meespeelt voor de prijzen en waar er veel voetbalbeleving is. Aan die criteria lijkt Moeskroen niet te voldoen.

LEES OOK: Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Zal Ngonge naar Moeskroen verkassen?

Meest recent

'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

16
16
Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

344
344
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

208
208
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

214
214
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

217
217
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

364
364
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

119
119
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

45
45
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

73
73
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

327
327
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

39
39
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

458
458
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

410
410
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

81
81
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

291
291
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

256
256
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

206
206
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

40
40
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

304
304
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

155
155
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

361
361
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

287
287
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

312
312

Meer sportnieuws