'Moeskroen wil shoppen bij Club Brugge en aast op Gillet'

door
'Moeskroen wil shoppen bij Club Brugge en aast op Gillet'

Moeskroen zag al een aantal smaakmakers de club verlaten en Les Hurlus hebben nood aan versterking. Ze zouden hun zinnen hebben gezet op een aanvaller van Union SG, Club Brugge en droomt van Guillaume Gillet.

Het Laatste Nieuws weet te melden dat Moeskroen Serge Tabekou graag wil aantrekken. De flankaanvaller komt uit voor Union SG en in Eerste Klasse B was hij vorig seizoen goed voor 8 goals en 1 assist in 26 competitiewedstrijden. Tabekou ligt er nog tot medio 2022 onder contract. Tabekou is ondertussen 23 jaar oud en was de voorgaande jaren actief bij Oud-Heverlee Leuven, Sedan en AA Gent. Hij staat alvast open voor een transfer naar Eerste Klasse A, al wil Union SG hem ook niet zomaar laten gaan.

Moeskroen speurt verder rond naar jong geweld, Amine Khammas is al een tijdje een piste, en is daarbij ook uitgekomen bij Cyriel Ngonge. Dat weet Le Soir. De aanvaller moet weg bij Club Brugge, nadat hij vorig jaar een goed jaar kende bij Jong PSV. De uitleenbeurt zorgde ervoor dat de interesse groot is, want eerder werden KV Mechelen, OHL, FC Utrecht en FC Groningen al genoemd. Ondertussen zou er ook Franse interesse zijn.

Tot slot willen ze ook de nodige ervaring en Guillaume Gillet, volgens L'Avenir, is een optie. De ervaren ex-Rode Duivel liet eerder wel al verstaan dat hij naar een club wil gaan die meespeelt voor de prijzen en waar er veel voetbalbeleving is. Aan die criteria lijkt Moeskroen niet te voldoen.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Zal Ngonge naar Moeskroen verkassen?

Meest recent

Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

37
37
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

40
40
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

71
71
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

14
14
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

97
97
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

32
32
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

28
28
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

61
61
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

89
89
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

70
70
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

64
64
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

522
522
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

50
50
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

68
68
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

256
256
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

145
145
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

52
52
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

187
187
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

201
201
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

209
209
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1377
1377
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

97
97
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

283
283

Meer sportnieuws