'Moeskroen wil shoppen bij Club Brugge en aast op Gillet'

296
'Moeskroen wil shoppen bij Club Brugge en aast op Gillet'

Moeskroen zag al een aantal smaakmakers de club verlaten en Les Hurlus hebben nood aan versterking. Ze zouden hun zinnen hebben gezet op een aanvaller van Union SG, Club Brugge en droomt van Guillaume Gillet.

Het Laatste Nieuws weet te melden dat Moeskroen Serge Tabekou graag wil aantrekken. De flankaanvaller komt uit voor Union SG en in Eerste Klasse B was hij vorig seizoen goed voor 8 goals en 1 assist in 26 competitiewedstrijden. Tabekou ligt er nog tot medio 2022 onder contract. Tabekou is ondertussen 23 jaar oud en was de voorgaande jaren actief bij Oud-Heverlee Leuven, Sedan en AA Gent. Hij staat alvast open voor een transfer naar Eerste Klasse A, al wil Union SG hem ook niet zomaar laten gaan.

Moeskroen speurt verder rond naar jong geweld, Amine Khammas is al een tijdje een piste, en is daarbij ook uitgekomen bij Cyriel Ngonge. Dat weet Le Soir. De aanvaller moet weg bij Club Brugge, nadat hij vorig jaar een goed jaar kende bij Jong PSV. De uitleenbeurt zorgde ervoor dat de interesse groot is, want eerder werden KV Mechelen, OHL, FC Utrecht en FC Groningen al genoemd. Ondertussen zou er ook Franse interesse zijn.

Tot slot willen ze ook de nodige ervaring en Guillaume Gillet, volgens L'Avenir, is een optie. De ervaren ex-Rode Duivel liet eerder wel al verstaan dat hij naar een club wil gaan die meespeelt voor de prijzen en waar er veel voetbalbeleving is. Aan die criteria lijkt Moeskroen niet te voldoen.

LEES OOK: Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

Zal Ngonge naar Moeskroen verkassen?

Meest recent

'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

1
1
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

52
52
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

190
190
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

35
35
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

56
56
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

122
122
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

77
77
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

47
47
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

76
76
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

101
101
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

170
170
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

388
388
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

154
154
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

173
173
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

416
416
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

98
98
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

454
454
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

648
648

Meer sportnieuws