"Real Madrid gaat mij echt niet bellen en Courtois eruit gooien"

door

Thibaut Courtois is aan een ijzersterk seizoen bezig en heeft zich opgewerkt tot de onbetwistbare nummer één van Real Madrid. De Koninklijke houdt de markt echter goed in de gaten en is steeds op zoek naar een doublure voor wanneer straks de huurovereenkomst met Alphonse Areola afloopt. Eén topdoelman verwacht zich echter niet aan een telefoontje vanuit de Spaanse hoofdstad.


De Engelsman Joe Hart was jarenlang het sluitstuk van Manchester City en de nationale ploeg, maar zijn carrière zit tegenwoordig wat in het slop. Zijn contract bij Burnley liep af op 30 juni en dat betekent dat hij nu voor het eerst in 17 jaar zonder ploeg zit. Maar tegenover BBC geeft Hart aan dat hij nog niet van stoppen wil weten: "Voor een doelman ben ik nog jong en van geest ben ik nog jonger. Ik wil gewoon in het doel gaan staan en dat ze ballen naar me trappen."

Hart kan met onder meer twee Premier League-titels en 75 caps voor de Engelse nationale ploeg mooie adelbrieven voorleggen. Toch beseft hij dat de absolute top allicht te hoog gegrepen is. "Ik maak me geen illusies. Ik weet ook dat Real Madrid me niet gaat bellen, Courtois eruit gooit en mij gaat contacteren", besloot hij met een kwinkslag. Welke ploeg Hart wel (gratis) zal binnenhalen, zal de komende transferperiode uitwijzen.

LEES OOK: Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Verdient Hart nog steeds zijn plek bij een Europese topploeg?

Meest recent

Deschacht zwaar in opspraak: Rechtbank oordeelt vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

9
9
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

13
13
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

73
73
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

45
45
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

340
340
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

76
76
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

77
77
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

17
17
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

345
345
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

421
421
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

322
322
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

385
385
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

113
113
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

218
218
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

291
291
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

307
307
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

244
244
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

139
139
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

487
487
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

349
349
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

116
116
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

561
561
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

264
264
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

130
130

Meer sportnieuws