TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

800 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt, maar de Buffalo's zijn nog niet klaar. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op Armin Gigovic, maar zoals bekend is de 18-jarige Zweed ook in beeld bij Anderlecht en Club Brugge. Wie de strijd wint, zal wel 3 miljoen euro moeten neertellen voor de middenvelder van Helsingborg.



Club heeft echter ook nog andere middenvelders dan Gigovic op het lijstje staan. Zo zou het ook interesse tonen in Juninho Bacuna, een 22-jarige Nederlander van Huddersfield Town. Er is echter nog veel buitenlandse interesse, vanuit Griekenland en Rusland en naar verluidt ook van Fenerbahçe en Istanbul Basaksehir

Het blijft ook werk maken van de komst van Jordan Attah Kadiri. Blauw-Zwart zou alvast een eerste bod neergelegd hebben bij Östersunds. Gezien de Zweden met financiële problemen kampen, zou er snel een akkoord gevonden kunnen worden.



Blauw-Zwart verliest wel één van zijn talenten, want Lars Dendoncker zou kiezen voor een Engels avontuur. De 19-jarige broer van Leander was einde contract en zou voor twee jaar getekend hebben bij Brighton, waar hij in eerste instantie aansluit bij de U23. Ook Wolverhampton, Celtic, Inter, AS Roma en enkele Nederlandse teams hadden naar verluidt interesse. 

Bij Anderlecht krijgen we mogelijk een opmerkelijke terugkeer. Paars-Wit zoekt nog een derde doelman en daarvoor zou niemand minder dan Silvio Proto in beeld zijn. De 37-jarige was de voorbije seizoenen doublure bij Lazio, maar Anderlecht zou hem nu terug naar België willen halen. Ook van een verlengd verblijf van Derrick Luckassen blijft het werk maken, die onderhandelingen zouden vergevorderd zijn.



KRC Genk deed deze zomer al zaken met Rangers, dat Ianis Hagi definitief overnam. De Schotten zouden nu nog een speler uit Genk willen weghalen. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Patrik Hrosovsky, die vorig seizoen niet echt kon overtuigen. De Slowaak kostte Genk wel 6 miljoen en dus zal hij niet zomaar weg mogen.

Standard zou deze zomer afscheid kunnen nemen van Mergim Vojvoda, want de rechtsachter blijkt gegeerd. Torino zou 6 miljoen euro op tafel willen leggen, terwijl ook Lazio en Fiorentina de Kosovaar volgen. Standard hoopt echter 8 miljoen te vangen. Als Vojvoda te duur blijkt te zijn voor Torino, zouden zij opnieuw voor Maxime Busi gaan, die voor slechts 3,5 miljoen euro zou kunnen vertrekken bij Charleroi.



Bij Zulte Waregem zien we straks mogelijk een opmerkelijke nieuwkomer. Het zou immers dicht bij de komst van Laurens De Bock staan. De linksachter is op overschot bij Leeds United en kon ook bij uitleenbeurten aan KV Oostende, Sunderland en ADO Den Haag niet overtuigen. 

BUITENLAND

Razvan Marin werd de voorbije maanden uitgebreid gelinkt aan een vertrek bij Ajax. Behalve Club en Antwerp toonden ook clubs uit Spanje en Italië interesse in de Roemeen, maar Ajax zou nu besloten hebben dat hij niet mag vertrekken. Door het vertrek van Hakim Ziyech en mogelijk ook Donny van de Beek komen er plaatsjes vrij op het middenveld en Ajax blijft in Marin geloven.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plan De Mil bekend'

Gigovic kan best kiezen voor...

Meest recent

'AA Gent heeft Burgess beet: plan De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

4
4
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

161
161
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

247
247
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

99
99
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

106
106
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

239
239
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

30
30
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

146
146
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

409
409
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

576
576
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

52
52
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

110
110
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

301
301
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

51
51
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

46
46
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

394
394
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

127
127
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

607
607
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

486
486
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

196
196
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

95
95
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

102
102
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

228
228

Meer sportnieuws