TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt, maar de Buffalo's zijn nog niet klaar. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op Armin Gigovic, maar zoals bekend is de 18-jarige Zweed ook in beeld bij Anderlecht en Club Brugge. Wie de strijd wint, zal wel 3 miljoen euro moeten neertellen voor de middenvelder van Helsingborg.



Club heeft echter ook nog andere middenvelders dan Gigovic op het lijstje staan. Zo zou het ook interesse tonen in Juninho Bacuna, een 22-jarige Nederlander van Huddersfield Town. Er is echter nog veel buitenlandse interesse, vanuit Griekenland en Rusland en naar verluidt ook van Fenerbahçe en Istanbul Basaksehir

Het blijft ook werk maken van de komst van Jordan Attah Kadiri. Blauw-Zwart zou alvast een eerste bod neergelegd hebben bij Östersunds. Gezien de Zweden met financiële problemen kampen, zou er snel een akkoord gevonden kunnen worden.



Blauw-Zwart verliest wel één van zijn talenten, want Lars Dendoncker zou kiezen voor een Engels avontuur. De 19-jarige broer van Leander was einde contract en zou voor twee jaar getekend hebben bij Brighton, waar hij in eerste instantie aansluit bij de U23. Ook Wolverhampton, Celtic, Inter, AS Roma en enkele Nederlandse teams hadden naar verluidt interesse. 

Bij Anderlecht krijgen we mogelijk een opmerkelijke terugkeer. Paars-Wit zoekt nog een derde doelman en daarvoor zou niemand minder dan Silvio Proto in beeld zijn. De 37-jarige was de voorbije seizoenen doublure bij Lazio, maar Anderlecht zou hem nu terug naar België willen halen. Ook van een verlengd verblijf van Derrick Luckassen blijft het werk maken, die onderhandelingen zouden vergevorderd zijn.



KRC Genk deed deze zomer al zaken met Rangers, dat Ianis Hagi definitief overnam. De Schotten zouden nu nog een speler uit Genk willen weghalen. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Patrik Hrosovsky, die vorig seizoen niet echt kon overtuigen. De Slowaak kostte Genk wel 6 miljoen en dus zal hij niet zomaar weg mogen.

Standard zou deze zomer afscheid kunnen nemen van Mergim Vojvoda, want de rechtsachter blijkt gegeerd. Torino zou 6 miljoen euro op tafel willen leggen, terwijl ook Lazio en Fiorentina de Kosovaar volgen. Standard hoopt echter 8 miljoen te vangen. Als Vojvoda te duur blijkt te zijn voor Torino, zouden zij opnieuw voor Maxime Busi gaan, die voor slechts 3,5 miljoen euro zou kunnen vertrekken bij Charleroi.



Bij Zulte Waregem zien we straks mogelijk een opmerkelijke nieuwkomer. Het zou immers dicht bij de komst van Laurens De Bock staan. De linksachter is op overschot bij Leeds United en kon ook bij uitleenbeurten aan KV Oostende, Sunderland en ADO Den Haag niet overtuigen. 

BUITENLAND

Razvan Marin werd de voorbije maanden uitgebreid gelinkt aan een vertrek bij Ajax. Behalve Club en Antwerp toonden ook clubs uit Spanje en Italië interesse in de Roemeen, maar Ajax zou nu besloten hebben dat hij niet mag vertrekken. Door het vertrek van Hakim Ziyech en mogelijk ook Donny van de Beek komen er plaatsjes vrij op het middenveld en Ajax blijft in Marin geloven.

LEES OOK: Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Gigovic kan best kiezen voor...

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

32
32
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

29
29
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

14
14
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

102
102
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

69
69
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

92
92
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

87
87
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

114
114
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

196
196
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

491
491
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

86
86
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

131
131
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

129
129
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

340
340
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

63
63
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

244
244
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

373
373
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

204
204
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

203
203

Meer sportnieuws