TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt, maar de Buffalo's zijn nog niet klaar. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op Armin Gigovic, maar zoals bekend is de 18-jarige Zweed ook in beeld bij Anderlecht en Club Brugge. Wie de strijd wint, zal wel 3 miljoen euro moeten neertellen voor de middenvelder van Helsingborg.



Club heeft echter ook nog andere middenvelders dan Gigovic op het lijstje staan. Zo zou het ook interesse tonen in Juninho Bacuna, een 22-jarige Nederlander van Huddersfield Town. Er is echter nog veel buitenlandse interesse, vanuit Griekenland en Rusland en naar verluidt ook van Fenerbahçe en Istanbul Basaksehir

Het blijft ook werk maken van de komst van Jordan Attah Kadiri. Blauw-Zwart zou alvast een eerste bod neergelegd hebben bij Östersunds. Gezien de Zweden met financiële problemen kampen, zou er snel een akkoord gevonden kunnen worden.



Blauw-Zwart verliest wel één van zijn talenten, want Lars Dendoncker zou kiezen voor een Engels avontuur. De 19-jarige broer van Leander was einde contract en zou voor twee jaar getekend hebben bij Brighton, waar hij in eerste instantie aansluit bij de U23. Ook Wolverhampton, Celtic, Inter, AS Roma en enkele Nederlandse teams hadden naar verluidt interesse. 

Bij Anderlecht krijgen we mogelijk een opmerkelijke terugkeer. Paars-Wit zoekt nog een derde doelman en daarvoor zou niemand minder dan Silvio Proto in beeld zijn. De 37-jarige was de voorbije seizoenen doublure bij Lazio, maar Anderlecht zou hem nu terug naar België willen halen. Ook van een verlengd verblijf van Derrick Luckassen blijft het werk maken, die onderhandelingen zouden vergevorderd zijn.



KRC Genk deed deze zomer al zaken met Rangers, dat Ianis Hagi definitief overnam. De Schotten zouden nu nog een speler uit Genk willen weghalen. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Patrik Hrosovsky, die vorig seizoen niet echt kon overtuigen. De Slowaak kostte Genk wel 6 miljoen en dus zal hij niet zomaar weg mogen.

Standard zou deze zomer afscheid kunnen nemen van Mergim Vojvoda, want de rechtsachter blijkt gegeerd. Torino zou 6 miljoen euro op tafel willen leggen, terwijl ook Lazio en Fiorentina de Kosovaar volgen. Standard hoopt echter 8 miljoen te vangen. Als Vojvoda te duur blijkt te zijn voor Torino, zouden zij opnieuw voor Maxime Busi gaan, die voor slechts 3,5 miljoen euro zou kunnen vertrekken bij Charleroi.



Bij Zulte Waregem zien we straks mogelijk een opmerkelijke nieuwkomer. Het zou immers dicht bij de komst van Laurens De Bock staan. De linksachter is op overschot bij Leeds United en kon ook bij uitleenbeurten aan KV Oostende, Sunderland en ADO Den Haag niet overtuigen. 

BUITENLAND

Razvan Marin werd de voorbije maanden uitgebreid gelinkt aan een vertrek bij Ajax. Behalve Club en Antwerp toonden ook clubs uit Spanje en Italië interesse in de Roemeen, maar Ajax zou nu besloten hebben dat hij niet mag vertrekken. Door het vertrek van Hakim Ziyech en mogelijk ook Donny van de Beek komen er plaatsjes vrij op het middenveld en Ajax blijft in Marin geloven.

LEES OOK: Done deal: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken

Trending:

Anderlecht slaat toe:
Anderlecht slaat toe: "Ajax heeft die kans laten liggen"

Gigovic kan best kiezen voor...

Meest recent

'Toptransfer krijgt vorm: Club Brugge opent debatten'

Voorlopig zocht enkel Ferran Jutglà andere oorden op, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

100
100
'Genk heeft beet: De Condé rondt spraakmakende deal af'

Dimitri de Condé dacht deze zomer eens op zijn lauweren te kunnen rusten, maar het Head of ...

78
78
Fiasco voor Futures: Anderlecht zoekt nieuwe thuishaven

Olivier Renard is niet alleen druk in de weer met de A-kern van RSC Anderlecht, ook voor de RSCA ...

96
96
Wils vloekt: Antwerp incasseert mokerslag uit ziekenboeg

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Niet met Rik De Mil of Ivan Leko, maar wel met Stef ...

167
167
'Club Brugge voegt nieuw toptarget toe aan verlanglijst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis al twee aanwinsten in huis, maar daarmee ...

205
205
'De Condé laat centen rollen: toptargets Genk bekend'

De doelstelling om iedereen aan boord te houden dreigt ijdele hoop te worden voor KRC Genk, dat ...

282
282
'Bayern klopt in eindeloze zoektocht aan bij Liverpool'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

50
50
'Club ontvangt miljoenenbod, De Cuyper verkiest nieuwe club'

De spelers van Club Brugge zijn momenteel grof wild op de transfermarkt. Jongens als Ardon ...

455
455
'Liverpool zet Premier League op stelten met vierde superaanwinst'

Liverpool FC kroonde zich afgelopen seizoen op indrukwekkende wijze tot Engelse kampioen. Maar ...

113
113
KVM kondigt 'toptransfer' aan, KVK strikt bekend gezicht

Vanaf dinsdag opent de zomermercato in België pas officieel zijn deuren. Maar de ploegen uit de ...

159
159
Triest: Charly Musonda Jr. stopt op 28ste met profvoetbal

Ooit werd hij getipt als één van de grootste talenten uit het Belgische, en bij ...

322
322
'Messi dropt enorme transferbom vlak na WK-afgang Miami'

Op het wereldkampioenschap voor clubteams werd het Inter Miami CF van Lionel Messi zondag op ...

282
282
Renard shockeert: Anderlecht krijgt nieuwe leider

Na een seizoen vol gemiste kansen en teleurstellende prestaties drukt RSC Anderlecht resoluut ...

705
705
'Club Brugge zet zinnen op peperduur Liverpool-talent'

Hans Vanaken blijft gewoon op post, maar voor het overige zal het middenveld van Club Brugge er ...

373
373
Done deal: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken

Onder leiding van Ivan Leko begint AA Gent na een teleurstellend seizoen alweer aan een nieuw ...

160
160
'Anderlecht en Club Brugge vechten om opvallende deal'

De transfermolen draait op volle toeren, want zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge wemelt het ...

365
365
'Club Brugge neemt standpunt in over vertrek Meijer'

In het zog van Ferran Jutglà ziet Club Brugge straks wellicht nog heel smaakmakers andere ...

327
327
Kassa kassa Anderlecht? 'Publiekslieveling richting exit'

Olivier Renard voert momenteel een verjongingskuur door bij RSC Anderlecht, waar zijn voorganger ...

946
946
'Here we go: Jashari geeft zelf jawoord aan AC Milan'

Club Brugge hoopte Ardon Jashari nog een jaartje langer aan boord te kunnen houden, maar dat lijkt ...

779
779
‘Anderlecht gelinkt aan ex-topper JPL’

RSC Anderlecht wordt met héél veel spelers in verband gebracht. Paars-Wit zal echter ...

393
393
Rednic dolgelukkig: "Zij zijn op weg naar Standard"

Standard was al heel erg actief op de transfermarkt. De Rouches zijn allerminst klaar en Marc ...

558
558
'Club Brugge in rep en roer: Feyenoord meldt zich plots'

De spelers van Club Brugge zijn zéér gegeerd. De afgelopen weken gonst het van de ...

947
947
Anderlecht slaat toe: "Ajax heeft die kans laten liggen"

RSC Anderlecht stelt weldra Enric Llansana voor als nieuwe middenvelder. De 24-jarige Nederlander ...

754
754
KV Kortrijk ziet smaakmaker alsnog definitief vertrekken

Uitgaand transfernieuws bij KV Kortrijk. De Kerels hebben vandaag een van hun smaakmakers van de ...

129
129
Heeft PSV na mislopen Debast nu wel succes bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er nog heel wat volk moeten vertrekken. Eén van de jongens die quasi ...

665
665

Meer sportnieuws