TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt, maar de Buffalo's zijn nog niet klaar. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op Armin Gigovic, maar zoals bekend is de 18-jarige Zweed ook in beeld bij Anderlecht en Club Brugge. Wie de strijd wint, zal wel 3 miljoen euro moeten neertellen voor de middenvelder van Helsingborg.



Club heeft echter ook nog andere middenvelders dan Gigovic op het lijstje staan. Zo zou het ook interesse tonen in Juninho Bacuna, een 22-jarige Nederlander van Huddersfield Town. Er is echter nog veel buitenlandse interesse, vanuit Griekenland en Rusland en naar verluidt ook van Fenerbahçe en Istanbul Basaksehir

Het blijft ook werk maken van de komst van Jordan Attah Kadiri. Blauw-Zwart zou alvast een eerste bod neergelegd hebben bij Östersunds. Gezien de Zweden met financiële problemen kampen, zou er snel een akkoord gevonden kunnen worden.



Blauw-Zwart verliest wel één van zijn talenten, want Lars Dendoncker zou kiezen voor een Engels avontuur. De 19-jarige broer van Leander was einde contract en zou voor twee jaar getekend hebben bij Brighton, waar hij in eerste instantie aansluit bij de U23. Ook Wolverhampton, Celtic, Inter, AS Roma en enkele Nederlandse teams hadden naar verluidt interesse. 

Bij Anderlecht krijgen we mogelijk een opmerkelijke terugkeer. Paars-Wit zoekt nog een derde doelman en daarvoor zou niemand minder dan Silvio Proto in beeld zijn. De 37-jarige was de voorbije seizoenen doublure bij Lazio, maar Anderlecht zou hem nu terug naar België willen halen. Ook van een verlengd verblijf van Derrick Luckassen blijft het werk maken, die onderhandelingen zouden vergevorderd zijn.



KRC Genk deed deze zomer al zaken met Rangers, dat Ianis Hagi definitief overnam. De Schotten zouden nu nog een speler uit Genk willen weghalen. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Patrik Hrosovsky, die vorig seizoen niet echt kon overtuigen. De Slowaak kostte Genk wel 6 miljoen en dus zal hij niet zomaar weg mogen.

Standard zou deze zomer afscheid kunnen nemen van Mergim Vojvoda, want de rechtsachter blijkt gegeerd. Torino zou 6 miljoen euro op tafel willen leggen, terwijl ook Lazio en Fiorentina de Kosovaar volgen. Standard hoopt echter 8 miljoen te vangen. Als Vojvoda te duur blijkt te zijn voor Torino, zouden zij opnieuw voor Maxime Busi gaan, die voor slechts 3,5 miljoen euro zou kunnen vertrekken bij Charleroi.



Bij Zulte Waregem zien we straks mogelijk een opmerkelijke nieuwkomer. Het zou immers dicht bij de komst van Laurens De Bock staan. De linksachter is op overschot bij Leeds United en kon ook bij uitleenbeurten aan KV Oostende, Sunderland en ADO Den Haag niet overtuigen. 

BUITENLAND

Razvan Marin werd de voorbije maanden uitgebreid gelinkt aan een vertrek bij Ajax. Behalve Club en Antwerp toonden ook clubs uit Spanje en Italië interesse in de Roemeen, maar Ajax zou nu besloten hebben dat hij niet mag vertrekken. Door het vertrek van Hakim Ziyech en mogelijk ook Donny van de Beek komen er plaatsjes vrij op het middenveld en Ajax blijft in Marin geloven.

LEES OOK: 'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

Gigovic kan best kiezen voor...

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

74
74
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

30
30
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

20
20
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

90
90
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

240
240
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

146
146
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

292
292
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

153
153
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

195
195
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

34
34
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

45
45
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

614
614
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

733
733
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

123
123
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

302
302
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

371
371
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

396
396
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

376
376
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

576
576
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

406
406
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

234
234
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws