TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gent wil bekend doelwit, Club vindt Nederlandse middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt, maar de Buffalo's zijn nog niet klaar. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op Armin Gigovic, maar zoals bekend is de 18-jarige Zweed ook in beeld bij Anderlecht en Club Brugge. Wie de strijd wint, zal wel 3 miljoen euro moeten neertellen voor de middenvelder van Helsingborg.



Club heeft echter ook nog andere middenvelders dan Gigovic op het lijstje staan. Zo zou het ook interesse tonen in Juninho Bacuna, een 22-jarige Nederlander van Huddersfield Town. Er is echter nog veel buitenlandse interesse, vanuit Griekenland en Rusland en naar verluidt ook van Fenerbahçe en Istanbul Basaksehir

Het blijft ook werk maken van de komst van Jordan Attah Kadiri. Blauw-Zwart zou alvast een eerste bod neergelegd hebben bij Östersunds. Gezien de Zweden met financiële problemen kampen, zou er snel een akkoord gevonden kunnen worden.



Blauw-Zwart verliest wel één van zijn talenten, want Lars Dendoncker zou kiezen voor een Engels avontuur. De 19-jarige broer van Leander was einde contract en zou voor twee jaar getekend hebben bij Brighton, waar hij in eerste instantie aansluit bij de U23. Ook Wolverhampton, Celtic, Inter, AS Roma en enkele Nederlandse teams hadden naar verluidt interesse. 

Bij Anderlecht krijgen we mogelijk een opmerkelijke terugkeer. Paars-Wit zoekt nog een derde doelman en daarvoor zou niemand minder dan Silvio Proto in beeld zijn. De 37-jarige was de voorbije seizoenen doublure bij Lazio, maar Anderlecht zou hem nu terug naar België willen halen. Ook van een verlengd verblijf van Derrick Luckassen blijft het werk maken, die onderhandelingen zouden vergevorderd zijn.



KRC Genk deed deze zomer al zaken met Rangers, dat Ianis Hagi definitief overnam. De Schotten zouden nu nog een speler uit Genk willen weghalen. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Patrik Hrosovsky, die vorig seizoen niet echt kon overtuigen. De Slowaak kostte Genk wel 6 miljoen en dus zal hij niet zomaar weg mogen.

Standard zou deze zomer afscheid kunnen nemen van Mergim Vojvoda, want de rechtsachter blijkt gegeerd. Torino zou 6 miljoen euro op tafel willen leggen, terwijl ook Lazio en Fiorentina de Kosovaar volgen. Standard hoopt echter 8 miljoen te vangen. Als Vojvoda te duur blijkt te zijn voor Torino, zouden zij opnieuw voor Maxime Busi gaan, die voor slechts 3,5 miljoen euro zou kunnen vertrekken bij Charleroi.



Bij Zulte Waregem zien we straks mogelijk een opmerkelijke nieuwkomer. Het zou immers dicht bij de komst van Laurens De Bock staan. De linksachter is op overschot bij Leeds United en kon ook bij uitleenbeurten aan KV Oostende, Sunderland en ADO Den Haag niet overtuigen. 

BUITENLAND

Razvan Marin werd de voorbije maanden uitgebreid gelinkt aan een vertrek bij Ajax. Behalve Club en Antwerp toonden ook clubs uit Spanje en Italië interesse in de Roemeen, maar Ajax zou nu besloten hebben dat hij niet mag vertrekken. Door het vertrek van Hakim Ziyech en mogelijk ook Donny van de Beek komen er plaatsjes vrij op het middenveld en Ajax blijft in Marin geloven.

LEES OOK: AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Gigovic kan best kiezen voor...

Meest recent

'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

5
5
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

50
50
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

36
36
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

129
129
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

17
17
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

106
106
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

267
267
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

98
98
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

296
296
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

44
44
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

171
171
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

451
451
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1302
1302
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

123
123
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

433
433
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

461
461
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

340
340
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

278
278
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

383
383
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

499
499
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

76
76
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

317
317
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

537
537
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

633
633
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

347
347

Meer sportnieuws