'Heeft Antwerp doublure voor Mbokani al te pakken?'

930 stemmen
'Heeft Antwerp doublure voor Mbokani al te pakken?'

Met de handtekening van Dieumerci Mbokani onder een nieuw contract is zijn belangrijkste opdracht achter de rug, maar toch is het huiswerk van Luciano D'Onofrio bij Antwerp deze zomer verre van klaar. Het ambitieuze stamnummer één zoekt nog op verschillende plaatsen naar versterking, waaronder ook nog steeds die van diepe spits.


Aan de huurbeurt van Zinho Gano wordt namelijk allicht geen verlengstuk gebreid, waardoor een nieuwe doublure voor Dieu nu een van de absolute prioriteiten is. Liefst van al zou Ivan Leko zelfs nog over verschillende alternatieven beschikken, want de 34-jarige Gouden Stier wordt er per slot van rekening niet jonger op. Mogelijk kijkt Antwerp dus ook in de eigen rangen uit naar potentiële opties. Zo volgt er wie weet wel een nieuwe kans voor Jonathan Bolingi, het afgelopen seizoen met wisselend succes verhuurd aan KAS Eupen.

Daar liet de 25-jarige landgenoot van Mbokani bijwijlen fraaie dingen zijn, al oogt de totale balans met vier doelpunten in 21 wedstrijden vrij schraal en is het dus geen verrassing dat de Panda's nu afscheid van hem nemen. Op de Bosuil, waar hij na zijn komst in 2018 goed was voor een teleurstellende twee treffers in 41 optredens, won Bolingi voordien evenmin veel harten. Toch zakte de ex-spits van ook nog Standard en Moeskroen alvast mee af naar het oefenkamp in Duitsland, dus wie weet kan hij Leko daar wel overtuigen.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'
155

Denkt u dat Bolingi nog van waarde kan zijn voor Antwerp?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

20
20
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

100
100
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

526
526
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

67
67
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

134
134
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

37
37
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

55
55
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

29
29
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

138
138
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

154
154
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

141
141
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

25
25
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

283
283
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

374
374
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

182
182
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

107
107
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

830
830
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

499
499
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

265
265
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

48
48

Meer sportnieuws