'Heeft Antwerp doublure voor Mbokani al te pakken?'

930 stemmen
'Heeft Antwerp doublure voor Mbokani al te pakken?'

Met de handtekening van Dieumerci Mbokani onder een nieuw contract is zijn belangrijkste opdracht achter de rug, maar toch is het huiswerk van Luciano D'Onofrio bij Antwerp deze zomer verre van klaar. Het ambitieuze stamnummer één zoekt nog op verschillende plaatsen naar versterking, waaronder ook nog steeds die van diepe spits.


Aan de huurbeurt van Zinho Gano wordt namelijk allicht geen verlengstuk gebreid, waardoor een nieuwe doublure voor Dieu nu een van de absolute prioriteiten is. Liefst van al zou Ivan Leko zelfs nog over verschillende alternatieven beschikken, want de 34-jarige Gouden Stier wordt er per slot van rekening niet jonger op. Mogelijk kijkt Antwerp dus ook in de eigen rangen uit naar potentiële opties. Zo volgt er wie weet wel een nieuwe kans voor Jonathan Bolingi, het afgelopen seizoen met wisselend succes verhuurd aan KAS Eupen.

Daar liet de 25-jarige landgenoot van Mbokani bijwijlen fraaie dingen zijn, al oogt de totale balans met vier doelpunten in 21 wedstrijden vrij schraal en is het dus geen verrassing dat de Panda's nu afscheid van hem nemen. Op de Bosuil, waar hij na zijn komst in 2018 goed was voor een teleurstellende twee treffers in 41 optredens, won Bolingi voordien evenmin veel harten. Toch zakte de ex-spits van ook nog Standard en Moeskroen alvast mee af naar het oefenkamp in Duitsland, dus wie weet kan hij Leko daar wel overtuigen.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Denkt u dat Bolingi nog van waarde kan zijn voor Antwerp?

Meest recent

Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

4
4
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

113
113
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

21
21
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

122
122
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

501
501
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

254
254
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

96
96
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

775
775
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

161
161
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

62
62
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

526
526
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

185
185
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

432
432
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

217
217
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

259
259
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1101
1101
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

573
573
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

318
318
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

283
283
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

145
145
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

164
164
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

640
640
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

317
317
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

102
102
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

245
245

Meer sportnieuws