'Anderlecht mag fluiten naar centen voor Roofe'

door
'Anderlecht mag fluiten naar centen voor Roofe'

RSC Anderlecht kan al het geld gebruiken, maar de Brusselaars zijn niet van plan om veel sterkhouders van de hand te doen. Eén bod werd naar verluidt alvast naar de prullenmand verwezen, want Kemar Roofe zal niet meteen naar Schotland vertrekken.


De afgelopen dagen was daar heel wat te doen over interesse van Glasgow Rangers in de Engelse spits, die Paars-Wit vorige zomer voor zes miljoen naar het Lotto Park haalde. Volgens Het Laatste Nieuws legde de traditieclub zelfs een bod neer bij Paars-Wit, maar besloot de recordkampioen daar niet op in te gaan. Volgens La Dernière Heure mag Roofe, goed voor zeven doelpunten in 16 optredens maar te vaak geblesseerd en niet altijd even overtuigend, nochtans vertrekken indien Anderlecht haar investering kan recupereren.

UPDATE 18u10
Of de troepen van Steven Gerrard nog een nieuwe poging zullen ondernemen is niet geweten, maar de kans lijkt alvast klein dat Peter Verbeke en co er een goede deal uit de wacht kunnen slepen. Rangers zit namelijk zelf niet bepaald op een bodemloze put geld en zou volgens The Scottish Sun dan ook niet bij machte zijn om de eisen van Anderlecht in te willigen. Integendeel: volgens het Schotse medium mikt de ploeg uit Glasgow deze zomer louter op een huur van Roofe.

In de overeenkomst zou dan wel een aankoopoptie van zes miljoen worden opgenomen, maar de vraag is dus of Rangers zelfs volgend jaar wel in staat zullen zijn om die som op tafel te leggen. Op het eerste zicht geen aanbieding die Anderlecht, waar ze ongetwijfeld liever meteen cashen, zal kunnen verleiden om de verhoopte goalgetter van Vincent Kompany alweer van de hand te doen dus.

LEES OOK: Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

Gelooft u nog in Roofe bij Anderlecht?

Meest recent

Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

5
5
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

8
8
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

234
234
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

21
21
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

244
244
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

441
441
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

206
206
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

426
426
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

208
208
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

299
299
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

861
861
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

391
391
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

434
434
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

119
119
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

225
225
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

297
297
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

380
380
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

54
54
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

480
480
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

91
91
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

70
70
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

29
29
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

258
258
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

538
538
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

173
173

Meer sportnieuws