Belgische clubs lonken naar Duitse flankaanvaller

door
Belgische clubs lonken naar Duitse flankaanvaller

De Belgische clubs speuren overal ter wereld naar versterking en ze kijken onder meer rond in Roemenië. Eén speler lokt alvast de interesse vanuit Eerste Klasse A. Reagy Ofosu geniet volgens onze bronnen interesse van een aantal Belgische clubs, al is het nog niet bekend over welke teams het gaat.


De 28-jarige Duitse linkerflankaanvaller, die ook op rechts uit de voeten kan, komt momenteel uit voor de Roemeense eersteklasser Botosani, waar hij dit seizoen goed was voor 5 goals en 3 assists in 26 competitiewedstrijden. De speler kan er ondanks een doorlopend contract tot medio 2021 gratis vertrekken. Ofusu werd opgeleid door Hamburger SV, maar daar kon hij niet doorbreken.

Nadien speelde hij nog voor Ingolstadt, Chemnitzer FC, Grödig, NEC, Istra, Spartak Trnava, Haladas en Botasani. Bij NEC was hij in de Eredivisie, in het seizoen 2016/2017, goed voor twee goals in zeventien wedstrijden.

CR


Zou hij een meerwaarde zijn voor de Jupiler Pro League?

Meest recent

De Zerbi komt met vreemde uitleg over situatie Vermeeren

Arthur Vermeeren werd in de zomer van RB Leipzig naar Olympique Marseille getransfereerd. De ...

18
18
Beste jeugdacademies volgens CIES: dit is de beste Belgische club

Het onderzoeksbureau CIES heeft weer een analyse gemaakt over de jeugdopleidingen van de ...

104
104
Geluk en drama in Napels: De Bruyne scoort, maar valt uit

In de Serie A stond om 18u de topper tussen Napoli en Inter op het programma. Maar Kevin De Bruyne ...

73
73
Leko doet stevig boekje open over relatie met Wilmots

Standard kende woelige jaren onder het bewind van 777 Partners, wat niet meer dan notoire oplichters ...

79
79
Scorende Talbi vloert Chelsea, Newcastle juicht alsnog

In de Premier League vonden er om 16u amper twee matchen plaats. Chelsea en Newcastle United hoopten ...

24
24
Westerlo bijt tanden stuk op Dender, Club NXT juicht

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League hebben ze zopas twee matchen afgewerkt. KVC ...

100
100
Kompany en Bayern stomen door, monsterscore Leipzig

In de Bundesliga stonden er namiddag heel wat duels op het programma. Onder meer Bayern München ...

59
59
Aster Nzeyimana verrast en maakt dé transfer van zijn leven

Plotseling nieuws uit de Vlaamse showbizz- én sportwereld: Aster Nzeyimana maakt plots een ...

33
33
Leko gek van sterkhouder Standard: "Graag bij AA Gent"

Ivan Leko was twee jaar trainer van Standard en deed het daar degelijk. Zelf blikt hij tevreden ...

196
196
Belgische tweedeklasser maakt indruk: "Acht miljoen euro!"

Heel veel Belgische clubs hebben buitenlandse investeerders. In de Challenger Pro League circuleert ...

125
125
Hasi verrast met bericht over Kompany

Bij RSC Anderlecht balen velen nog steeds dat Vincent Kompany zijn werk er niet kon afmaken. Wouter ...

200
200
Leko verrast met deze conclusie over Standard-periode

Ivan Leko werkte twee jaar bij Standard en naar eigen zeggen deed hij dat met plezier. Toch kwam er ...

65
65
Hét bewijs: waarom alle 'paniek' rondom De Bruyne onnodig is

Kevin De Bruyne kreeg de volle laag na de 6-2-pandoering tegen PSV. In België heet het dan weer ...

60
60
KV Mechelen lacht: wat Hasi niet lukte, realiseert Vanderbiest wel

Frederik Vanderbiest doet het werkelijk uitstekend bij KV Mechelen. De Maneblussers doen het sinds ...

106
106
Boskamp over Kompany: "Azijnzeikers zwijgen opgelegd"

Johan Boskamp is een liefhebber van goed voetbal. De voormalige succescoach van RSC Anderlecht kijkt ...

103
103
'Zorgen' om Antwerp-sterkhouder: Wils verklaart

Royal Antwerp FC staat voor een zeer moeilijke uitdaging tegen Club Brugge. In principe is enkel een ...

111
111
Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

DAZN komt nog maar eens slecht in het nieuws. Tijdens Sporting Charleroi - RSC Anderlecht was Peter ...

206
206
Wéér crisis bij RSCA: wie neemt verantwoordelijkheid op?

We gaven het al zeer snel aan: de zomermercato van Anderlecht is niet geslaagd. Bepaalde waarnemers ...

256
256
Antwerp-Club Brugge: Wils & Hayen hakken knopen door

Hoogspanning op de Bosuil, waar Antwerp zondag Club Brugge ontvangt. Bij de Great Old moet Stef Wils ...

211
211
Pro League in paniek: nieuwe deadline voor DAZN-deal

Ook op speeldag 12 vallen de wedstrijden van de Jupiler en Challenger Pro League exclusief te ...

349
349
Standard verneemt sanctie na bekerincident tegen Antwerp

Standard won maandag met enige vertraging met 1-0 van Antwerp, al is het laatste woord daarover nog ...

137
137
AA Gent gehavend: Leko recupereert twee sterkhouders

AA Gent krijgt zaterdagavond Standard over de vloer. Na de uitschuiver tegen Zulte Waregem verwacht ...

178
178
"Hasi buiten": Anderlecht hakt knoop door over ontslag

Na de pijnlijke nederlaag op het veld van Charleroi wordt de crisis alweer afgekondigd bij RSC ...

971
971
TRANSFERUURTJE: Vers bloed voor Club Brugge & RSCA

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

198
198
Hasi in de problemen: zes dikke buizen bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg weer een ferme klap te verwerken. Paars-Wit verloor in de Jupiler Pro League ...

269
269

Meer sportnieuws