Anderlecht wil nog zeker drie spelers aantrekken

door
Anderlecht wil nog zeker drie spelers aantrekken

RSC Anderlecht haalde met Ilias Takidine (KRC Genk) en Timon Wellenreuther (Willem II) twee nieuwe spelers in huis, maar zij zijn voor de breedte. Sportief directeur Peter Verbeke gaat nog minstens drie spelers moeten vastleggen. CEO Karel Van Eetvelt liet al verstaan dat er een dubbelbezetting moet zijn op elke positie. Dat is nu nog niet het geval.


Achterin moeten er nog twee spelers bij: een linksachter en een centrale verdediger. Dat is een prioriteit. Op de linksachter doen heel wat namen de ronde, centraal is Derrick Luckassen prioriteit. Hij kan ook als rechtsachter uit de voeten. Philippe Sandler willen ze ook graag houden en in een ideale wereld kan Elias Cobbaut dan voor enkele miljoenen euro’s worden verkocht.

Op het middenveld is er geen toekomst meer voor Edo Kayembe. Hij behoort tot de A-kern, maar weegt te ligt. Dat is ook het geval voor Pieter Gerkens, die nog maar één jaar contract heeft. RSCA kan dus nog een 6 (al kan Marco Kana daar ook spelen) of een 8 (als back-up voor Lokonga) gebruiken, maar dat is geen prioriteit.


In de aanval vertrekken Dejan Joveljic, Marko Pjaca en Nacer Chadli. Joveljic wordt vervangen door Landry Dimata, die terugkeert uit blessure. Verbeke moet een flankaanvaller aantrekken, Alberth Elis is nog altijd een piste. Al kan Yari Verschaeren ook op links uit de voeten, in een rol à la Eden Hazard. Toch is een extra flankaanvaller zeker nodig, aangezien Francis Amuzu en Zakaria Bakkali geen zekerheden zijn, Ilias Takadine zijn meerwaarde moet nog blijken. Diep in de aanval is er geen versterking nodig. Naast Dimata zijn ook Kemar Roofe en Antoine Colassin van de partij. Drie spelers voor één plaats, dat is ruimschoots voldoende.

De kern tot dusver:

Doel: Hendrik Van Crombrugge, Timon Wellenreuther, Rik Vercauteren

Defensie: Michael Murillo, Killian Sardella, Vincent Kompany, Marco Kana, Elias Cobbaut, Kemar Lawrence

Middenveld: Peter Zulj, Sambi Lokonga, Michel Vlap, Yari Verschaeren, Edo Kayembe, Sieben Dewaele, Pieter Gerkens, Francis Amuzu, Zakaria Bakkali, Jérémy Doku, Ilias Takidine

Aanval: Kemar Roofe, Antoine Colassin, Landry Dimata

LEES OOK: Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

Op welke positie moet RSCA zeker een 'topper' halen?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

18
18
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

13
13
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

46
46
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

77
77
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

257
257
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

258
258
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

168
168
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

203
203
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

181
181
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

108
108
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

171
171
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

377
377
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

273
273
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

136
136
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

425
425
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

810
810
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

176
176
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

424
424
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws