Anderlecht wil nog zeker drie spelers aantrekken

850
Anderlecht wil nog zeker drie spelers aantrekken

RSC Anderlecht haalde met Ilias Takidine (KRC Genk) en Timon Wellenreuther (Willem II) twee nieuwe spelers in huis, maar zij zijn voor de breedte. Sportief directeur Peter Verbeke gaat nog minstens drie spelers moeten vastleggen. CEO Karel Van Eetvelt liet al verstaan dat er een dubbelbezetting moet zijn op elke positie. Dat is nu nog niet het geval.


Achterin moeten er nog twee spelers bij: een linksachter en een centrale verdediger. Dat is een prioriteit. Op de linksachter doen heel wat namen de ronde, centraal is Derrick Luckassen prioriteit. Hij kan ook als rechtsachter uit de voeten. Philippe Sandler willen ze ook graag houden en in een ideale wereld kan Elias Cobbaut dan voor enkele miljoenen euro’s worden verkocht.

Op het middenveld is er geen toekomst meer voor Edo Kayembe. Hij behoort tot de A-kern, maar weegt te ligt. Dat is ook het geval voor Pieter Gerkens, die nog maar één jaar contract heeft. RSCA kan dus nog een 6 (al kan Marco Kana daar ook spelen) of een 8 (als back-up voor Lokonga) gebruiken, maar dat is geen prioriteit.


In de aanval vertrekken Dejan Joveljic, Marko Pjaca en Nacer Chadli. Joveljic wordt vervangen door Landry Dimata, die terugkeert uit blessure. Verbeke moet een flankaanvaller aantrekken, Alberth Elis is nog altijd een piste. Al kan Yari Verschaeren ook op links uit de voeten, in een rol à la Eden Hazard. Toch is een extra flankaanvaller zeker nodig, aangezien Francis Amuzu en Zakaria Bakkali geen zekerheden zijn, Ilias Takadine zijn meerwaarde moet nog blijken. Diep in de aanval is er geen versterking nodig. Naast Dimata zijn ook Kemar Roofe en Antoine Colassin van de partij. Drie spelers voor één plaats, dat is ruimschoots voldoende.

De kern tot dusver:

Doel: Hendrik Van Crombrugge, Timon Wellenreuther, Rik Vercauteren

Defensie: Michael Murillo, Killian Sardella, Vincent Kompany, Marco Kana, Elias Cobbaut, Kemar Lawrence

Middenveld: Peter Zulj, Sambi Lokonga, Michel Vlap, Yari Verschaeren, Edo Kayembe, Sieben Dewaele, Pieter Gerkens, Francis Amuzu, Zakaria Bakkali, Jérémy Doku, Ilias Takidine

Aanval: Kemar Roofe, Antoine Colassin, Landry Dimata

LEES OOK: Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

Op welke positie moet RSCA zeker een 'topper' halen?

Meest recent

Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

11
11
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

18
18
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

34
34
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

74
74
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

171
171
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

361
361
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

164
164
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

141
141
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

322
322
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

59
59
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

339
339
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

45
45
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

62
62
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

113
113
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

268
268
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

28
28
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

79
79
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

144
144
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

21
21
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

379
379
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

214
214

Meer sportnieuws