TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge staat nog een vraagteken achter de toekomst van enkele huurlingen. Onder hen ook Kaveh Rezaei, die bij Blauw-Zwart aan de voorbereiding begint maar van wie het niet duidelijk is of hij nog voorkomt in de plannen van Philippe Clement. Charleroi, waar hij een sterk seizoen draaide, zou alvast er alles aan willen doen om de Iraniër nog een seizoen te mogen huren.



AA Gent zoekt deze zomer nog naar een spits en daarvoor mikken de Buffalo's hoog. Zo zouden ze afzien van de komst van Adolfo Gaich, toptarget van Club en vele andere Europese clubs, omdat de Argentijn door de Gentse scouting te licht bevonden werd. Dieumerci Mbokani zou wel aan de voorwaarden voldoen en ook Umar Sadiq (Partizan) zou een optie zijn.

Er zouden ook nog een aantal spelers de Ghelamco Arena kunnen verlaten, onder wie Brecht Dejaegere. De 29-jarige middenvelder komt niet al te vaak meer aan spelen toe en geniet heel wat belangstelling van andere teams. Hij zou op het lijstje staan van Standard, KRC Genk, KV Mechelen, Zulte Waregem en ook een aantal clubs uit het buitenland.



Anderlecht zal zich deze mercato ook zeker nog roeren. Eerstdaags zou de komst van Bogdan Mikhaylichenko afgerond worden, de Oekraïense linksachter zou voor 500.000 euro overkomen van Zorya Luhansk. Ook centraal achterin moet er nog iets bij, al wordt er ook nog gewerkt aan een eventueel langer verblijf van Philippe Sandler en Derrick Luckassen. Tenslotte mag er ook op de flank nog iets bij aangezien de uitleenbeurt van Marko Pjaca niet verlengd wordt, maar dat is geen prioriteit.

En ook bij Antwerp zijn ze nog lang niet klaar met hun transferhuiswerk. Vooral achterin en voorin lijkt de Great Old zich nog te gaan versterken. In het hart van de defensie ziet Antwerp immers Hoedt en wellicht Arslanagic vertrekken, terwijl in de spits Gano en mogelijk ook Mbokani andere oorden opzoeken.



Ook Steven Defour lijkt Antwerp te gaan verlaten. De middenvelder krijgt na de komst van Birger Verstraete wellicht geen nieuw contract. Waar zijn toekomst ligt, is nog niet duidelijk. Een terugkeer naar KV Mechelen zou momenteel echter niet aan de orde zijn.

Ooit speelde hij nog twee wedstrijden voor Manchester United, maar op zijn 28ste staat Marnick Vermijl voor een opvallende terugkeer naar België. De rechtsachter zou op het punt staan om een contract te tekenen bij amateurclub Thes Sport, dat afgelopen seizoen als tweede eindigde in eerste nationale. Hij zou er samen gaan spelen met zijn broer Laurens, die overkomt van Lommel.

BUITENLAND



De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de toekomst van Jan Vertonghen, want op 30 juni loopt zijn contract bij Tottenham af. Volgens Italiaanse bronnen zou AS Roma alvast de gesprekken met de Rode Duivel opgestart hebben en zouden ze hem een tweejarig contract willen voorschotelen. Zijn contract bij de Spurs werd wel nog met een maand verlengd zodat Vertonghen het seizoen in Engeland kan uitdoen.

Cyle Larin keerde na zijn passage bij Zulte Waregem terug naar Besiktas, aangezien Essevee de aankoopoptie niet lichtte. Daar zal hij echter snel weer vertrekken, want er is heel wat interesse. Olympiacos zou afgelopen weekend alvast een bod uitgebracht hebben op de Canadese sptits, vernam onze redactie.

LEES OOK: 'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

Moet Club Rezaei een nieuwe kans geven?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

83
83
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

63
63
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

49
49
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

392
392
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

450
450
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

347
347
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

77
77
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

367
367
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

679
679
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

125
125
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

699
699
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

190
190
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

184
184
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

391
391
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

199
199
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

353
353
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

441
441
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

257
257
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

55
55
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

366
366
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

336
336
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

87
87
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

380
380
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

600
600

Meer sportnieuws