TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

319
TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge staat nog een vraagteken achter de toekomst van enkele huurlingen. Onder hen ook Kaveh Rezaei, die bij Blauw-Zwart aan de voorbereiding begint maar van wie het niet duidelijk is of hij nog voorkomt in de plannen van Philippe Clement. Charleroi, waar hij een sterk seizoen draaide, zou alvast er alles aan willen doen om de Iraniër nog een seizoen te mogen huren.



AA Gent zoekt deze zomer nog naar een spits en daarvoor mikken de Buffalo's hoog. Zo zouden ze afzien van de komst van Adolfo Gaich, toptarget van Club en vele andere Europese clubs, omdat de Argentijn door de Gentse scouting te licht bevonden werd. Dieumerci Mbokani zou wel aan de voorwaarden voldoen en ook Umar Sadiq (Partizan) zou een optie zijn.

Er zouden ook nog een aantal spelers de Ghelamco Arena kunnen verlaten, onder wie Brecht Dejaegere. De 29-jarige middenvelder komt niet al te vaak meer aan spelen toe en geniet heel wat belangstelling van andere teams. Hij zou op het lijstje staan van Standard, KRC Genk, KV Mechelen, Zulte Waregem en ook een aantal clubs uit het buitenland.



Anderlecht zal zich deze mercato ook zeker nog roeren. Eerstdaags zou de komst van Bogdan Mikhaylichenko afgerond worden, de Oekraïense linksachter zou voor 500.000 euro overkomen van Zorya Luhansk. Ook centraal achterin moet er nog iets bij, al wordt er ook nog gewerkt aan een eventueel langer verblijf van Philippe Sandler en Derrick Luckassen. Tenslotte mag er ook op de flank nog iets bij aangezien de uitleenbeurt van Marko Pjaca niet verlengd wordt, maar dat is geen prioriteit.

En ook bij Antwerp zijn ze nog lang niet klaar met hun transferhuiswerk. Vooral achterin en voorin lijkt de Great Old zich nog te gaan versterken. In het hart van de defensie ziet Antwerp immers Hoedt en wellicht Arslanagic vertrekken, terwijl in de spits Gano en mogelijk ook Mbokani andere oorden opzoeken.



Ook Steven Defour lijkt Antwerp te gaan verlaten. De middenvelder krijgt na de komst van Birger Verstraete wellicht geen nieuw contract. Waar zijn toekomst ligt, is nog niet duidelijk. Een terugkeer naar KV Mechelen zou momenteel echter niet aan de orde zijn.

Ooit speelde hij nog twee wedstrijden voor Manchester United, maar op zijn 28ste staat Marnick Vermijl voor een opvallende terugkeer naar België. De rechtsachter zou op het punt staan om een contract te tekenen bij amateurclub Thes Sport, dat afgelopen seizoen als tweede eindigde in eerste nationale. Hij zou er samen gaan spelen met zijn broer Laurens, die overkomt van Lommel.

BUITENLAND



De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de toekomst van Jan Vertonghen, want op 30 juni loopt zijn contract bij Tottenham af. Volgens Italiaanse bronnen zou AS Roma alvast de gesprekken met de Rode Duivel opgestart hebben en zouden ze hem een tweejarig contract willen voorschotelen. Zijn contract bij de Spurs werd wel nog met een maand verlengd zodat Vertonghen het seizoen in Engeland kan uitdoen.

Cyle Larin keerde na zijn passage bij Zulte Waregem terug naar Besiktas, aangezien Essevee de aankoopoptie niet lichtte. Daar zal hij echter snel weer vertrekken, want er is heel wat interesse. Olympiacos zou afgelopen weekend alvast een bod uitgebracht hebben op de Canadese sptits, vernam onze redactie.

LEES OOK: Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

Moet Club Rezaei een nieuwe kans geven?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

83
83
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

219
219
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

149
149
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

171
171
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

237
237
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

33
33
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

31
31
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

53
53
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

267
267
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws