TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge staat nog een vraagteken achter de toekomst van enkele huurlingen. Onder hen ook Kaveh Rezaei, die bij Blauw-Zwart aan de voorbereiding begint maar van wie het niet duidelijk is of hij nog voorkomt in de plannen van Philippe Clement. Charleroi, waar hij een sterk seizoen draaide, zou alvast er alles aan willen doen om de Iraniër nog een seizoen te mogen huren.



AA Gent zoekt deze zomer nog naar een spits en daarvoor mikken de Buffalo's hoog. Zo zouden ze afzien van de komst van Adolfo Gaich, toptarget van Club en vele andere Europese clubs, omdat de Argentijn door de Gentse scouting te licht bevonden werd. Dieumerci Mbokani zou wel aan de voorwaarden voldoen en ook Umar Sadiq (Partizan) zou een optie zijn.

Er zouden ook nog een aantal spelers de Ghelamco Arena kunnen verlaten, onder wie Brecht Dejaegere. De 29-jarige middenvelder komt niet al te vaak meer aan spelen toe en geniet heel wat belangstelling van andere teams. Hij zou op het lijstje staan van Standard, KRC Genk, KV Mechelen, Zulte Waregem en ook een aantal clubs uit het buitenland.



Anderlecht zal zich deze mercato ook zeker nog roeren. Eerstdaags zou de komst van Bogdan Mikhaylichenko afgerond worden, de Oekraïense linksachter zou voor 500.000 euro overkomen van Zorya Luhansk. Ook centraal achterin moet er nog iets bij, al wordt er ook nog gewerkt aan een eventueel langer verblijf van Philippe Sandler en Derrick Luckassen. Tenslotte mag er ook op de flank nog iets bij aangezien de uitleenbeurt van Marko Pjaca niet verlengd wordt, maar dat is geen prioriteit.

En ook bij Antwerp zijn ze nog lang niet klaar met hun transferhuiswerk. Vooral achterin en voorin lijkt de Great Old zich nog te gaan versterken. In het hart van de defensie ziet Antwerp immers Hoedt en wellicht Arslanagic vertrekken, terwijl in de spits Gano en mogelijk ook Mbokani andere oorden opzoeken.



Ook Steven Defour lijkt Antwerp te gaan verlaten. De middenvelder krijgt na de komst van Birger Verstraete wellicht geen nieuw contract. Waar zijn toekomst ligt, is nog niet duidelijk. Een terugkeer naar KV Mechelen zou momenteel echter niet aan de orde zijn.

Ooit speelde hij nog twee wedstrijden voor Manchester United, maar op zijn 28ste staat Marnick Vermijl voor een opvallende terugkeer naar België. De rechtsachter zou op het punt staan om een contract te tekenen bij amateurclub Thes Sport, dat afgelopen seizoen als tweede eindigde in eerste nationale. Hij zou er samen gaan spelen met zijn broer Laurens, die overkomt van Lommel.

BUITENLAND



De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de toekomst van Jan Vertonghen, want op 30 juni loopt zijn contract bij Tottenham af. Volgens Italiaanse bronnen zou AS Roma alvast de gesprekken met de Rode Duivel opgestart hebben en zouden ze hem een tweejarig contract willen voorschotelen. Zijn contract bij de Spurs werd wel nog met een maand verlengd zodat Vertonghen het seizoen in Engeland kan uitdoen.

Cyle Larin keerde na zijn passage bij Zulte Waregem terug naar Besiktas, aangezien Essevee de aankoopoptie niet lichtte. Daar zal hij echter snel weer vertrekken, want er is heel wat interesse. Olympiacos zou afgelopen weekend alvast een bod uitgebracht hebben op de Canadese sptits, vernam onze redactie.

LEES OOK: Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Moet Club Rezaei een nieuwe kans geven?

Meest recent

Fans RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

2
2
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

21
21
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

86
86
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

51
51
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

281
281
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

234
234
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

189
189
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

101
101
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

231
231
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

148
148
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

93
93
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

57
57
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

275
275
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

381
381
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

89
89
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

610
610
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

113
113
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

131
131
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

455
455
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

103
103
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

346
346
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

806
806
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

311
311
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

62
62

Meer sportnieuws