TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge staat nog een vraagteken achter de toekomst van enkele huurlingen. Onder hen ook Kaveh Rezaei, die bij Blauw-Zwart aan de voorbereiding begint maar van wie het niet duidelijk is of hij nog voorkomt in de plannen van Philippe Clement. Charleroi, waar hij een sterk seizoen draaide, zou alvast er alles aan willen doen om de Iraniër nog een seizoen te mogen huren.



AA Gent zoekt deze zomer nog naar een spits en daarvoor mikken de Buffalo's hoog. Zo zouden ze afzien van de komst van Adolfo Gaich, toptarget van Club en vele andere Europese clubs, omdat de Argentijn door de Gentse scouting te licht bevonden werd. Dieumerci Mbokani zou wel aan de voorwaarden voldoen en ook Umar Sadiq (Partizan) zou een optie zijn.

Er zouden ook nog een aantal spelers de Ghelamco Arena kunnen verlaten, onder wie Brecht Dejaegere. De 29-jarige middenvelder komt niet al te vaak meer aan spelen toe en geniet heel wat belangstelling van andere teams. Hij zou op het lijstje staan van Standard, KRC Genk, KV Mechelen, Zulte Waregem en ook een aantal clubs uit het buitenland.



Anderlecht zal zich deze mercato ook zeker nog roeren. Eerstdaags zou de komst van Bogdan Mikhaylichenko afgerond worden, de Oekraïense linksachter zou voor 500.000 euro overkomen van Zorya Luhansk. Ook centraal achterin moet er nog iets bij, al wordt er ook nog gewerkt aan een eventueel langer verblijf van Philippe Sandler en Derrick Luckassen. Tenslotte mag er ook op de flank nog iets bij aangezien de uitleenbeurt van Marko Pjaca niet verlengd wordt, maar dat is geen prioriteit.

En ook bij Antwerp zijn ze nog lang niet klaar met hun transferhuiswerk. Vooral achterin en voorin lijkt de Great Old zich nog te gaan versterken. In het hart van de defensie ziet Antwerp immers Hoedt en wellicht Arslanagic vertrekken, terwijl in de spits Gano en mogelijk ook Mbokani andere oorden opzoeken.



Ook Steven Defour lijkt Antwerp te gaan verlaten. De middenvelder krijgt na de komst van Birger Verstraete wellicht geen nieuw contract. Waar zijn toekomst ligt, is nog niet duidelijk. Een terugkeer naar KV Mechelen zou momenteel echter niet aan de orde zijn.

Ooit speelde hij nog twee wedstrijden voor Manchester United, maar op zijn 28ste staat Marnick Vermijl voor een opvallende terugkeer naar België. De rechtsachter zou op het punt staan om een contract te tekenen bij amateurclub Thes Sport, dat afgelopen seizoen als tweede eindigde in eerste nationale. Hij zou er samen gaan spelen met zijn broer Laurens, die overkomt van Lommel.

BUITENLAND



De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de toekomst van Jan Vertonghen, want op 30 juni loopt zijn contract bij Tottenham af. Volgens Italiaanse bronnen zou AS Roma alvast de gesprekken met de Rode Duivel opgestart hebben en zouden ze hem een tweejarig contract willen voorschotelen. Zijn contract bij de Spurs werd wel nog met een maand verlengd zodat Vertonghen het seizoen in Engeland kan uitdoen.

Cyle Larin keerde na zijn passage bij Zulte Waregem terug naar Besiktas, aangezien Essevee de aankoopoptie niet lichtte. Daar zal hij echter snel weer vertrekken, want er is heel wat interesse. Olympiacos zou afgelopen weekend alvast een bod uitgebracht hebben op de Canadese sptits, vernam onze redactie.

LEES OOK: Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

Moet Club Rezaei een nieuwe kans geven?

Meest recent

Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

39
39
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

76
76
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

44
44
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

21
21
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

36
36
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

160
160
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

72
72
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

73
73
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

109
109
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

89
89
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

268
268
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

107
107
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

420
420
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

77
77
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

43
43
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

486
486
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

208
208
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

31
31
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

123
123
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

74
74
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

665
665
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

59
59
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

275
275
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

392
392
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

330
330

Meer sportnieuws