TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

319 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club en Charleroi onderhandelen, Gent wijst toptransfer af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge staat nog een vraagteken achter de toekomst van enkele huurlingen. Onder hen ook Kaveh Rezaei, die bij Blauw-Zwart aan de voorbereiding begint maar van wie het niet duidelijk is of hij nog voorkomt in de plannen van Philippe Clement. Charleroi, waar hij een sterk seizoen draaide, zou alvast er alles aan willen doen om de Iraniër nog een seizoen te mogen huren.



AA Gent zoekt deze zomer nog naar een spits en daarvoor mikken de Buffalo's hoog. Zo zouden ze afzien van de komst van Adolfo Gaich, toptarget van Club en vele andere Europese clubs, omdat de Argentijn door de Gentse scouting te licht bevonden werd. Dieumerci Mbokani zou wel aan de voorwaarden voldoen en ook Umar Sadiq (Partizan) zou een optie zijn.

Er zouden ook nog een aantal spelers de Ghelamco Arena kunnen verlaten, onder wie Brecht Dejaegere. De 29-jarige middenvelder komt niet al te vaak meer aan spelen toe en geniet heel wat belangstelling van andere teams. Hij zou op het lijstje staan van Standard, KRC Genk, KV Mechelen, Zulte Waregem en ook een aantal clubs uit het buitenland.



Anderlecht zal zich deze mercato ook zeker nog roeren. Eerstdaags zou de komst van Bogdan Mikhaylichenko afgerond worden, de Oekraïense linksachter zou voor 500.000 euro overkomen van Zorya Luhansk. Ook centraal achterin moet er nog iets bij, al wordt er ook nog gewerkt aan een eventueel langer verblijf van Philippe Sandler en Derrick Luckassen. Tenslotte mag er ook op de flank nog iets bij aangezien de uitleenbeurt van Marko Pjaca niet verlengd wordt, maar dat is geen prioriteit.

En ook bij Antwerp zijn ze nog lang niet klaar met hun transferhuiswerk. Vooral achterin en voorin lijkt de Great Old zich nog te gaan versterken. In het hart van de defensie ziet Antwerp immers Hoedt en wellicht Arslanagic vertrekken, terwijl in de spits Gano en mogelijk ook Mbokani andere oorden opzoeken.



Ook Steven Defour lijkt Antwerp te gaan verlaten. De middenvelder krijgt na de komst van Birger Verstraete wellicht geen nieuw contract. Waar zijn toekomst ligt, is nog niet duidelijk. Een terugkeer naar KV Mechelen zou momenteel echter niet aan de orde zijn.

Ooit speelde hij nog twee wedstrijden voor Manchester United, maar op zijn 28ste staat Marnick Vermijl voor een opvallende terugkeer naar België. De rechtsachter zou op het punt staan om een contract te tekenen bij amateurclub Thes Sport, dat afgelopen seizoen als tweede eindigde in eerste nationale. Hij zou er samen gaan spelen met zijn broer Laurens, die overkomt van Lommel.

BUITENLAND



De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de toekomst van Jan Vertonghen, want op 30 juni loopt zijn contract bij Tottenham af. Volgens Italiaanse bronnen zou AS Roma alvast de gesprekken met de Rode Duivel opgestart hebben en zouden ze hem een tweejarig contract willen voorschotelen. Zijn contract bij de Spurs werd wel nog met een maand verlengd zodat Vertonghen het seizoen in Engeland kan uitdoen.

Cyle Larin keerde na zijn passage bij Zulte Waregem terug naar Besiktas, aangezien Essevee de aankoopoptie niet lichtte. Daar zal hij echter snel weer vertrekken, want er is heel wat interesse. Olympiacos zou afgelopen weekend alvast een bod uitgebracht hebben op de Canadese sptits, vernam onze redactie.

LEES OOK: AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

Moet Club Rezaei een nieuwe kans geven?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

26
26
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

49
49
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

187
187
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

66
66
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

74
74
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

140
140
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

172
172
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

179
179
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

145
145
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

288
288
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

368
368
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

79
79
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

537
537
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

75
75
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

445
445
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

641
641
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

247
247
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

304
304
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

918
918
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

494
494
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

153
153
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

459
459
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws