Aan Ajax gelinkte Bizot spreekt zich uit over transfer

door
Aan Ajax gelinkte Bizot spreekt zich uit over transfer

Marco Bizot (ex-KRC Genk) heeft een uitstekend seizoen achter de rug in dienst van AZ. De vraag is nu of de 29-jarige Nederlander die status deze zomer al gaat verzilveren door middel van een transfer.


"Je moet ambities houden om jezelf te kunnen ontwikkelen. Ook ik heb mijn ambities om weer naar het buitenland te gaan", vertelt Bizot aan AZFanpage. "Ten eerste omdat ik het gewoon super mooi vind om in een ander land te leven en dat te ervaren. Andere culturen, andere gewoontes, daar hou ik gewoon van. Dat is ook leerzaam, dat zijn ervaringen die je meedraagt. Alles bij elkaar maakt dat je een beter mens."

Een land als Australië of de Verenigde Staten boeit Bizot wel. "Ik hou van verre reizen en landen die niet voor de hand liggend zijn, dat sowieso. Aan de andere kant heb ik een gezin en heb ik net een kleine. Voor mij staat ontwikkeling in het voetbal nu nog voorop, dus ik denk dat het daar nog wel iets te vroeg voor is. Dat kan altijd nog wel over een paar jaar. Ik denk dat je eerst naar het sportieve moet kijken en daarna pas naar het avontuur."

Een datum voor een transfer noemt Bizot niet. Op dit moment laat hij het over aan zijn zaakwaarnemers. "Zij kennen mijn ambities en weten wat ik wil. Er is niet uitgesloten dat dat deze zomer gebeurt, of over een jaar of over twee jaar. Ik denk dat we er allebei zo in staan van we zien het wel. De voetballerij is wat dat betreft ook heel onvoorspelbaar." Bizot werd eerder gelinkt aan Ajax en Sevilla.

LEES OOK: Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Verrassend dat hij dergelijk niveau haalt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

10
10
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

11
11
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

42
42
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

121
121
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

13
13
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

262
262
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

614
614
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

108
108
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

73
73
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

77
77
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

100
100
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

436
436
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

255
255
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

404
404
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

581
581
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

322
322
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

135
135
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

104
104
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

152
152
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1469
1469

Meer sportnieuws