Aan Ajax gelinkte Bizot spreekt zich uit over transfer

86 stemmen
Aan Ajax gelinkte Bizot spreekt zich uit over transfer

Marco Bizot (ex-KRC Genk) heeft een uitstekend seizoen achter de rug in dienst van AZ. De vraag is nu of de 29-jarige Nederlander die status deze zomer al gaat verzilveren door middel van een transfer.


"Je moet ambities houden om jezelf te kunnen ontwikkelen. Ook ik heb mijn ambities om weer naar het buitenland te gaan", vertelt Bizot aan AZFanpage. "Ten eerste omdat ik het gewoon super mooi vind om in een ander land te leven en dat te ervaren. Andere culturen, andere gewoontes, daar hou ik gewoon van. Dat is ook leerzaam, dat zijn ervaringen die je meedraagt. Alles bij elkaar maakt dat je een beter mens."

Een land als Australië of de Verenigde Staten boeit Bizot wel. "Ik hou van verre reizen en landen die niet voor de hand liggend zijn, dat sowieso. Aan de andere kant heb ik een gezin en heb ik net een kleine. Voor mij staat ontwikkeling in het voetbal nu nog voorop, dus ik denk dat het daar nog wel iets te vroeg voor is. Dat kan altijd nog wel over een paar jaar. Ik denk dat je eerst naar het sportieve moet kijken en daarna pas naar het avontuur."

Een datum voor een transfer noemt Bizot niet. Op dit moment laat hij het over aan zijn zaakwaarnemers. "Zij kennen mijn ambities en weten wat ik wil. Er is niet uitgesloten dat dat deze zomer gebeurt, of over een jaar of over twee jaar. Ik denk dat we er allebei zo in staan van we zien het wel. De voetballerij is wat dat betreft ook heel onvoorspelbaar." Bizot werd eerder gelinkt aan Ajax en Sevilla.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Verrassend dat hij dergelijk niveau haalt?

Meest recent

'Rigaux wil stunten met Belgische toptransfer'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

20
20
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

27
27
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

57
57
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

235
235
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

87
87
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

64
64
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

253
253
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

174
174
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

62
62
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

485
485
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

189
189
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

147
147
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

437
437
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

214
214
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

302
302
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

424
424
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

766
766
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3708
3708
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

94
94
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

155
155
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

65
65
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

228
228
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

80
80

Meer sportnieuws