'Club Brugge verwelkomt vijf nieuwe gezichten op training, viertal niet welkom'

door
'Club Brugge verwelkomt vijf nieuwe gezichten op training, viertal niet welkom'

Ook bij Club Brugge beginnen ze vrijdag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Aanwinsten voor volgend seizoen legde Club nog niet vast en dus zal de eerste training gewoon met de vertrouwde kern gebeuren. Al zullen er ook vijf 'nieuwe' gezichten hun opwachting maken op de eerste training. Drie huurlingen krijgen voorlopig een nieuwe kans, net als twee jeugdspelers.


Het Nieuwsblad weet dat 31 spelers present zullen tekenen voor de eerste training. Daarbij ook Kaveh Rezaei, Amadou Sagna en Siemen Voet, die na uitleenbeurten aan respectievelijk Charleroi, KV Oostende en Roeselare vooralsnog een nieuwe kans krijgen. Over de aanwezigheid van Percy Tau lijkt twijfel te heersen. Volgens HNB zal de Zuid-Afrikaan er niet meer bij zijn en keert hij terug naar Brighton, terwijl Het Laatste Nieuws aangeeft dat hij wél nog aanwezig zal zijn.

Hoe dan ook bestaat de kans dat Club zal proberen om Tau nog een seizoen in Brugge te houden. Dat geldt dan weer niet voor Karlo Letica, Guillaume Hubert, Jordi Vanlerberghe en Cyril Ngonge, die volgens HLN te horen kregen dat ze niet welkom zijn en op zoek moeten naar een nieuwe club. Ook Erhan Masovic en Ahmed Touba zouden dezelfde boodschap krijgen wanneer hun uitleenbeurten verstrijken. Wel zijn er nog kansen weggelegd voor middenvelder Thomas Van den Keybus (19), die in januari al mee mocht op stage, en aanvaller Noah Aelterman (19).

LEES OOK: Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Moet Club Brugge Rezaei volgend seizoen een nieuwe kans geven?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

105
105
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

188
188
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

67
67
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

94
94
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

81
81
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

113
113
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

60
60
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

210
210
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

26
26
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

466
466
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

58
58
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

97
97
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

181
181
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

311
311
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

94
94
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

100
100
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

284
284
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

515
515
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

163
163
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

120
120
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

571
571
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

267
267

Meer sportnieuws