FC Twente neemt na njet Preud'homme andere ex-trainer van Standard

door
FC Twente neemt na njet Preud'homme andere ex-trainer van Standard

FC Twente was de voorbije weken op zoek naar een nieuwe trainer voor volgend seizoen en daarvoor zou het naar verluidt ook gepolst hebben bij Michel Preud'homme. Die toonde zich gecharmeerd maar bedankte uiteindelijk toch vriendelijk voor het aanbod, om verder te gaan als vice-voorzitter bij Standard. De Nederlanders hebben dan maar een andere ex-trainer van Standard aangesteld.


Twente kondigt woensdag immers aan dat Ron Jans een contract voor één jaar getekend heeft bij de club. De 61-jarige Nederlander was van juli tot oktober 2012 enkele maanden trainer van de Rouches, maar dat werd een fiasco. Zijn laatste club was het Amerikaanse Cincinnati, waar hij in februari ontslagen werd na een racistisch incident.

Behalve de twee eerder genoemde clubs had Jans in het verleden ook nog FC Groningen, Heerenveen en PEC Zwolle onder zijn hoede. Met die laatste club pakte hij in 2014 de KNVB Beker.


POLL: Goede keuze van Twente?

Meest recent

'Leegloop bij Antwerp: vijf sterkhouders richting exit'

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Met een nieuwe tribune, maar zonder Toby Alderweireld ...

3
3
'Club Brugge op dreef: volgend transfertarget lekt uit'

Ook zonder de landstitel eist het succes opnieuw haar tol bij Club Brugge, dat alweer tal van ...

65
65
Nainggolan hakt knoop door over toekomst bij Lokeren-Temse

Zulte Waregem en La Louvière blijven na de 1-5 nederlaag van Patro Eisden tegen Cercle Brugge ...

45
45
'Renard vist achter het net: Anderlecht schrapt toptarget'

RSC Anderlecht gaat een bijzonder drukke zomer tegemoet, en dus draait de geruchtenmolen reeds op ...

122
122
'Club Brugge laat oogje vallen op oude bekende JPL'

Club Brugge hoopt zondag een geslaagd seizoen op passende wijze af te sluiten met de landstitel. ...

220
220
Garcia dropt hint over volgende nieuwkomers Rode Duivels

In zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatieduels tegen Noord-Macedonië en Wales toverde ...

71
71
Debutant en geen rechtsback: Garcia verklaart selectie

Rudi Garcia maakte zopas zijn 26-koppige selectie voor het komende tweeluik van de Rode Duivels ...

145
145
Union waarschuwt fans voor titelmatch: "Doe dat niet!"

Union SG stoomt door de Champions Play-Offs. De manschappen van Sebastien Pocognoli staan eerste in ...

212
212
“Schande!” – Fans woedend over keuze van Garcia

Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. Op sociale media hebben ...

327
327
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert wit konijn uit de hoed

Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de WK-kwalificatiematchen tegen ...

355
355
'Flick vertrouwt hem niet: Barça eist nú deze transfer'

FC Barcelona pakte dit seizoen de dubbel in Spanje. In doel kampt coach Hansi Flick echter met grote ...

116
116
JPL-clubs opgelet: ‘Teddy Teuma krijgt klappen in Frankrijk'

Teddy Teuma maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG. In de zomer van 2023 maakte hij voor ...

156
156
‘Straffe wending: Toby Alderweireld alsnog bij Antwerp’

Toby Alderweireld stopt aan het einde seizoen bij Royal Antwerp FC. De verwachting is dat de ...

508
508
Bliksemvertrek Pocognoli bij Union SG? "Op tafel geklopt"

Sebastien Pocognoli begon aarzelend bij Union SG, maar naargelang het seizoen vorderde werd de ...

313
313
‘PSV ziet toptransfer Bakayoko door de neus geboord’

Johan Bakayoko stond vorige transferzomer nog dicht bij een monstertransfer naar Saudi-Arabië, ...

103
103
"Contact met De Bruyne" - Mertens kan zich niet bedwingen

Kevin De Bruyne wordt nadrukkelijk genoemd bij het Italiaanse Napoli. De club van Romelu Lukaku wil ...

252
252
Weer JPL-debutanten? Garcia neemt twee nieuwelingen op

De selectie van de Rode Duivels wordt vandaag bekendgemaakt. Bondscoach Rudi Garcia verraste vorige ...

122
122
‘Club Brugge treft al voorbereidingen kampioensfeest’

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. In de Champions Play-Offs staat de Brusselse club ...

413
413
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en KAA Gent slaan toe, Club verkoopt'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

313
313
‘Anderlecht krijgt grote concurrentie voor supertalent’

RSC Anderlecht wordt nadrukkelijk in verband gebracht met Oskar Pietuszewski. De vandaag 17 jaar ...

168
168

Meer sportnieuws