Nainggolan geeft grote hint over waar hij volgend seizoen wil spelen

door
Nainggolan geeft grote hint over waar hij volgend seizoen wil spelen

Nu Dries Mertens zijn contract bij Napoli gaat verlengen, lijkt de toekomst van Radja Nainggolan het meest interessante 'Belgische' dossier in Italië te gaan worden. De 32-jarige middenvelder werd dit seizoen door Internazionale verhuurd aan Cagliari en leefde daar weer helemaal op, wat voor een pak interesse zorgt.


Cagliari wou hem graag aan boord houden, maar lijkt net als Fiorentina en Atalanta om financiële redenen af te haken. Een terugkeer naar Inter of AS Roma werd ook al geopperd, terwijl ook Torino interesse toonde. Maar Nainggolan lijkt zelf zijn zinnen te zetten op een nieuwe kans bij Inter. Dat blijkt alvast uit zijn gesprek met een Italiaanse gamer op Twitch.

"Ik had graag met Antonio Conte gewerkt. In een maand tijd had ik al zijn grinta en persoonlijkheid gezien. Zo wil hij ook zijn ploeg laten spelen. In die maand heb ik een grote trainer gezien", steekt hij alvast de loftrompet op voor zijn coach bij de Nerazzurri. En Il Ninja denkt ook een rol te kunnen spelen in de begeleiding van zijn opvolger.

"Met Barella heeft Inter al de nieuwe Nainggolan gehaald, hij heeft mijn stijl. Hij heeft lef, hij loopt en hij vecht. Scoren of assists geven doet hij weinig, maar met de juiste ervaring zal ook dat komen. Hij is zoals ik zes jaar geleden was. Hij is heel belangrijk om de andere tien spelers in de ploeg goed te laten draaien."

LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Moet Nainggolan een nieuwe kans krijgen bij Inter?

Meest recent

Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

10
10
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

123
123
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

110
110
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

107
107
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

344
344
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

49
49
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

586
586
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

187
187
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

104
104
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

409
409
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

193
193
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

617
617
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

78
78
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

119
119
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

383
383
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

265
265
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

551
551
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

221
221
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

660
660
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

302
302
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

825
825

Meer sportnieuws